Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai: tradiciniai ir nelabai- III

Tesiam smile.gif

Senoji tema:

http://www.supermama...howtopic=521443
Papildyta:
QUOTE(heilli @ 2011 01 14, 19:45)




Labas smile.gif Gal kam nors teko susidurti su kompanija "Kaukių akademija"???
Atsakyti
Doovii mes irgi nebuvom su jais susitike, nes pas mus visus reikalus vestuviu planuotoja derina, bet nemanau, kad jei apgautu.
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

Kaip supratau, Klaipėdoje neblogi muzikantai - Sing, o gal kas žinote jų kainų lygi? Gal kas dar žinot neblogų muzikantų. Tuokiamės mes spalio 22, tai manau, kad daugelis šiuo metu turėtų būti laisvi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(2zippy @ 2011 01 14, 20:32)
Sveikos merginos smile.gif

Kaip supratau, Klaipėdoje neblogi muzikantai - Sing, o gal kas žinote jų kainų lygi? Gal kas dar žinot neblogų muzikantų. Tuokiamės mes spalio 22, tai manau, kad daugelis šiuo metu turėtų būti laisvi  smile.gif



Bent jau mes susitareme uz 2000lt, bet spali gali buti ir pigiau smile.gif
Atsakyti
Musu vestuves siu metu rugpjucio pabaigoje. Ieskomu muzikantu Vilniuje. siaip pageidautina, kad vestu vestuves ivairiomis kalbomis - lietuviu, rusu lenku (seimos ivairiakalbes) smile.gif gal kas nors turetu rekomendaciju, pasiulymu? Ieskome netradiciniu muzinkantu - be visokiu "karti, karti" ir malku kapojimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ari_ja @ 2011 01 14, 21:58)
Bent jau mes susitareme uz 2000lt, bet spali gali buti ir pigiau  smile.gif

mums sake, kad priklauso nuo grupes sastato, jei imam dvi merginas(vokalai) ir vyra (sintezatorius), tai kaina 1900, cia jau su kuro islaidomis, nes jiems tektu is klaipedos i kauna vaziuoti.Bet as dar noreciau saksofonisto, tai dar plius 400lt.
Papildyta:
O as dar vakar pradejau gundytis grupe Dreams, jie visiskai kitokio stiliaus nei Sing ir biski brangiau kainuotu, bet kaip suprantu ju gyvas atlikimas butu ir man labai patinka ju prikime balsai ir gitaros:rolleyes: Tai gal kartais jus ka nors zinote, kaip jie vestuvese ziurisi? unsure.gif baigia man stogas nuciuozti.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Doovii @ 2011 01 15, 14:25)
O as dar vakar pradejau gundytis grupe Dreams, jie visiskai kitokio stiliaus nei Sing ir biski brangiau kainuotu, bet kaip suprantu ju gyvas atlikimas butu ir man labai patinka ju prikime balsai  ir gitaros:rolleyes: Tai gal kartais jus ka nors zinote, kaip jie vestuvese ziurisi? unsure.gif baigia man stogas nuciuozti..  doh.gif

Dreams'ai visur gerai žiūris cool.gif Taip, jie visiškai gyva grupė su visa priklausančia tam atributika, tik jų standartas yra 3 taimai po 45min ir kaina, apytiksliai, 2500lt. Aišku, kas gali tiek skirti, tikrai verta mirksiukas.gif
Atsakyti
Nieko nebus, reik kurti savo grupę ir į vestuves eiti groti - kai tokios kainos tai žiauriai apsimoka cool.gif Kas iš klaipėdiečių jungiasi prie grupės? biggrin.gif
Atsakyti
Mes šiuo metu renkamės iš dviejų grupių. "Sweett" ir "Belkanto" 4u.gif . Šiandien buvom susitikę su "Belkanto". Šiaip kaip ir patiko, bet man užstrigo tai, kad jie groja tik lietuviškai, o kokia anglų kalba tai labai silpnai. moka sakė kokias dvi dainas... g.gif tai šis dalykas nelabai patiko, nes mūsų vestuvėse bus dauguma jaunimo... smile.gif Tad rytoj, jei viskas gausis kap planuojam, žadam susitikti su "Sweet" ir viskas manau išsispręs 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raseliukass: 16 sausio 2011 - 22:24
Paklausiusi Belkanto muzikos ir paskaiciusi atsiliepimus forume labai norejau savo vestuvems Belkanto, bet jie ta diena uzimti yra schmoll.gif
Dabar su Sweett bandysiu tartis, bet man taip Belkanto muzika patiko thumbup.gif
Labai pavydziu toms, kuriu vestuviu diena jie neuzimti.... verysad.gif
Gal kas zino kazka panasaus i Belkanto???? 4u.gif
Atsakyti
yra tokie berniukai, kurie sventes organizuoja, tai jie turi geru grupiu, dj, vakaro vedeju, tai pasiskambinusios pasiulys jums visokiu variantu, ir kainos pas jos tikrai nepesikiskos thumbup.gif
Vitalijus 861558378
Atsakyti
QUOTE(raseliukass @ 2011 01 16, 23:24)
Mes šiuo metu renkamės iš dviejų grupių. "Sweett" ir "Belkanto"  4u.gif . Šiandien buvom susitikę su "Belkanto". Šiaip kaip ir patiko, bet man užstrigo tai, kad jie groja tik lietuviškai, o kokia anglų kalba tai labai silpnai. moka sakė kokias dvi dainas...  g.gif tai šis dalykas nelabai patiko, nes mūsų vestuvėse bus dauguma jaunimo... smile.gif  Tad rytoj, jei viskas gausis kap planuojam, žadam susitikti su "Sweet" ir viskas manau išsispręs  4u.gif


Raseliukass, patarčiau paskubėti renkantis ,,Sweett'', nes pvz. kai mes jiems skambinom dar pernai gruodžio pradžioj (jei neklystu), tai mūsų datai jau buvo užimti, o vestuvės tai tik liepos gale! Labai nusivyliau tada, bet ką jau padarysi - išsirinkom kitus muzikantus... Manau, kad būtent dėl to jie tokie ir užimti visus savaitgalius, nes SM čia ganėtinai juos išaukštinom biggrin.gif doh.gif
Atsakyti