Įkraunama...
Įkraunama...

Kada anksčiausiai galima darytis nėštumo testą?

user posted image
Atsakyti
ziuriu ir net sirdi suspaudia, kaip noreciau tokio testuko rezultato....nu jau grazumas.... bigsmile.gif

Beja, aciu uz pratesta temute smile.gif

Del ovuliacijos ir vaisingu dienu, tai pats apvaisinimo procesas tikrai ivyksta tik ovuliacijai ivykus, bet kazkodel daugelis apvaisinimo laikotarpi skirsto i pries ir po, man paciai cia truputi keista.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo letute25: 14 sausio 2011 - 21:06
na tas laikotarpis pries ovuliacija yra vaisingas delto, kad pateke spermatozoidai islieka gyvybingi iki keliu paru, ir jie ten siltai isitaise gali kuo puikiausiai sulaukt tos ovuliacijos, todel ir skaitosi kad yra vaisingas laikas, net jei nebutu ND per pacia ovuliacija, tai pastot butu imanoma jei is ankstesniu ND butu uzsilikes koks gyvas zuviukas ir ten lauktu to tinkamo momento.
Atsakyti
Nusipirkau siandien Bitute testa, taciau dabar radau internete apie ji daug blogu atsiliepimu... Bijau, kad teisybes neparodys... g.gif
Atsakyti
QUOTE(cccitrin @ 2011 01 15, 16:19)
Nusipirkau siandien Bitute testa, taciau dabar radau internete apie ji daug blogu atsiliepimu... Bijau, kad teisybes neparodys... g.gif


Aš keletą kartų dariau irgi bitute, tai man nepatiko - kai tik padarai testą atsiranda ryškiai raudonų juostelių horizontalių, tai man kažkaip nelabai.. ir vieną kartą atsirado vaiduokliukas esant 4 dienom po O, tai čia totali nesąmonė..
Atsakyti
aciu uz naujus namucius smile.gif
as jau pradedu taupyti seimos biudzeta ir uzsisakiau testuku, galesiu gadinti i valias, ovuliacijos testai 7 kartus pigiau nei pas mus.. apiplesimas. doh.gif
Atsakyti
as sita testuka atlikau kaskur 35cd nes pas mane menesines lb nereguliarios buwo doh.gif nuo 30d iki48 blink.gif tai taip spejau kada atlikti testuka biggrin.gif ir pataikiau biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikinu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lishka @ 2011 01 16, 15:30)
Sveikinu  wub.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
Didziausi sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hegs @ 2011 01 16, 15:50)
as sita testuka atlikau kaskur 35cd nes pas mane menesines lb nereguliarios buwo doh.gif  nuo 30d iki48 blink.gif  tai taip spejau kada atlikti testuka biggrin.gif ir pataikiau biggrin.gif

user posted image


Dideli sveikinimai wub.gif Sveiko drūto kūdikėlio 4u.gif
Atsakyti
Didziausi sveikinimai bigsmile.gif
Atsakyti