Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika

Viskas apie mineralinę kosmetiką
user posted image
Kas tai?
Kaip pažintis sudėtis?

1-a tema
2-a tema
3-ia tema
4-a tema
5-a tema
6-a tema
Atsakyti

ernesin aciu uz nauja tema 4u.gif

QUOTE(mylimaa @ 2011 01 14, 17:04)
siaip is citatos tikrai nieko neisbraukiau, nei istryniau, tik paryskinau kas man buvo aktualu issiaiskinti lotuliukas.gif
internete daug informacijos, vienur, kitur pasiskaicius ir susiklaidinau doh.gif neteiskit, jei esate teisios 4u.gif ir aciu, kad paaiskinote 4u.gif


na isbraukei neibraukei nezinau kaip ten buvo bet vieno zodelio truko tad ir gavosi kaip ir nesamone. mirksiukas.gif

saunu kad dabar issiaiskinai jog tai apie ka skaitei ar mastei buvo netiesa.

saunu kad domiesi ir bandai issiaiskinti apie sudetis 4u.gif
Atsakyti
dabar pamaciau ka netycia pameciau cituodama, zodeli"kurie" 4u.gif
tai va, kad nuo tos informacijos gausos, kartais net galva susisuka biggrin.gif
labai malonu, kad yra kas pataiso ir paaiskina wub.gif
Atsakyti
Labai knieti išbandyti mineralinę pudrą, kaina prieinama Lili lolo, tai galvoju ją įsigyt,tik ar patinka toms, kurios naudojat? Mano veido oda mišri į sausumą, ar tiktų?Ar normaliai maskuoja? Labai įdomu, kaip su spalvom. Nu niekaip negaliu apsispręst tarp blondie ir barely buff... Esu šviesiaodė, bet nesu blyški. Artėja vasara, tai gal imti tamsesnę (barely buff tą)? Pasimečiau visiškai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 01 19, 19:00)
Labai knieti išbandyti mineralinę pudrą, kaina prieinama Lili lolo, tai galvoju ją įsigyt,tik ar patinka toms, kurios naudojat? Mano veido oda mišri į sausumą, ar tiktų?Ar normaliai maskuoja? Labai įdomu, kaip su spalvom. Nu niekaip negaliu apsispręst tarp blondie ir barely buff... Esu šviesiaodė, bet nesu blyški. Artėja vasara, tai gal imti tamsesnę (barely buff tą)? Pasimečiau visiškai biggrin.gif

benecos dar yra pudrytė iš pigių smile.gif planuoju ją įsigyti. dabar naudoju LL blodnie sp.
sausina odą kažkiek (kremo daugaiu reikia prieš pudruojantis), bet maskuoja ir laikosi tikrai gerai.
Jei pasitepu savaiminio įdegio priemone, barelly buff gražiai žiūrisi. bet jei ant išbalusios (metus saulės nemačiusios odos) tepu, tai kaip kad ruožais nusitepa atrodo. šioks toks, minimalus įdegis turi būt mano manymu, kad BB spalva žiūrėtųsi g.gif
Mėginukų užsisakyk kelių atspalvių, išsirinksi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 19, 19:18)
benecos dar yra pudrytė iš pigių smile.gif planuoju ją įsigyti. dabar naudoju LL blodnie sp.
sausina odą kažkiek (kremo daugaiu reikia prieš pudruojantis), bet maskuoja ir laikosi tikrai gerai.
Jei pasitepu savaiminio įdegio priemone, barelly buff gražiai žiūrisi. bet jei ant išbalusios (metus saulės nemačiusios odos) tepu, tai kaip kad ruožais nusitepa atrodo. šioks toks, minimalus įdegis turi  būt mano manymu, kad BB spalva žiūrėtųsi g.gif
Mėginukų užsisakyk kelių atspalvių, išsirinksi mirksiukas.gif

Oo, ačiū už greitą atsakymą. 4u.gif O iš kur mėginukų galima? Aš žiurėjau persikas.lt puslapyje pudrą pirkti,bet mėginėlių neužmačiau... Būtų super išbandyti kelias spalvas ir atsirinkti. Nes aš amžinai prašaunu su spalvom rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 01 19, 19:33)
Oo, ačiū už greitą atsakymą. 4u.gif  O iš kur mėginukų galima? Aš žiurėjau persikas.lt puslapyje pudrą pirkti,bet mėginėlių neužmačiau... Būtų super išbandyti kelias spalvas ir atsirinkti. Nes aš amžinai prašaunu su spalvom rolleyes.gif

Su persiku šiek tiek susirašinėjusi esu. gali parašyti jiems į e-mail ir konkrečiau užklausti dėl mėginukų. anksčiau bent jau užsisakydavai norimas spalvas ir jie gavę parašydavo laišką.
draugė pirko mėginukus po5lt/vnt., po to jau berods kai aš klausiau buvo 7lt./vnt.
Dabar reiktų perklausti iš naujo.
Šiaip tai iš LilyLolo puslapio (co.uk) pati sau esu užsakinėjusi, tik dabar kažkiek pabrangę berods pas juso viskas. Persike pudros dar buvo po 50lt berods tarkim, bet dabar gali irgi jau būti pabrangę, turiu galvoje jei užsisakinėsi kt. atspalvį g.gif
Atsakyti
o man LL pudra nepatiko, labai negyva veida padaro schmoll.gif , ir skirtingas spalvas bandziau, nu vaizdelis tas pats su visom schmoll.gif
man daug geresne UNE mineraline, priduoda ciut spindesio, gyvybes veidui ir laikosi ant mano misrios odos neblogai, blizgesiukas islenda gerokai po piet i vakara thumbup.gif
kai UNE pabaigsiu labai noriu isbandyt Inika mineraline 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 01 20, 17:49)
o man LL pudra nepatiko, labai negyva veida padaro  schmoll.gif , ir skirtingas spalvas bandziau, nu vaizdelis tas pats su visom  schmoll.gif
man daug geresne UNE mineraline, priduoda ciut spindesio, gyvybes veidui ir laikosi ant mano misrios odos neblogai, blizgesiukas islenda gerokai po piet i vakara  thumbup.gif
kai UNE pabaigsiu labai noriu isbandyt Inika mineraline  4u.gif

Ane? O tai tau. Aš laukiu sąrašiuko turimų LL mėginukų,gal ką nusipirksiu.Kai išbandysiu,tada apsispręsiu. nesinori negyvo veido rolleyes.gif
o gal esat bandžius E.L.F. mineralinę? pigi, bet kažin kokia ten 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 01 20, 17:52)
Ane? O tai tau.  Aš laukiu sąrašiuko turimų  LL mėginukų,gal ką nusipirksiu.Kai išbandysiu,tada apsispręsiu. nesinori negyvo veido rolleyes.gif

Su LL man veidas matinis, uzmaskuotas. pvz. su BXM< veidas gyvesnis, svytntis labiau, bet maziau uzmaskuotas ir labai greit nuplaukia BXM, praktiskai per kelias val. LL issilaiko visa diena.
Pirksiu benecos auksini riesuta dabar, pakaitom su LL bus panaudoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 20 sausio 2011 - 17:57
QUOTE(mocha @ 2011 01 20, 18:52)
Ane? O tai tau.  Aš laukiu sąrašiuko turimų  LL mėginukų,gal ką nusipirksiu.Kai išbandysiu,tada apsispręsiu. nesinori negyvo veido rolleyes.gif
o gal esat bandžius E.L.F. mineralinę? pigi, bet kažin kokia ten 4u.gif

tai gerai, kad meginuku pirma buvau uzsisakius, o ne visa pakuote doh.gif
o E.L.F. nesu bandzius
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 20, 18:56)
Pirksiu benecos auksini riesuta dabar, pakaitom su LL bus panaudoti smile.gif


As susizavejus LL 'blondie' spalvyte buvau, gerai man tiko, nors gal kiek per sviesi (nemoku paaiskint tiksliai, nes spalva tiko man prie odos, bet turko gyvumo veidukui, tokia perbalus buvau).

O dabar atradau Korres mineraline pudryte - turejau megineli, tai siandien ir pilna pakuote isigijau (LL kolkas pilna pakuote visdar planuose ateityje), nes nerealiai patiko. wub.gif Emiau sviesiausia atspalvi ('fair'). Kai megineli gavau, tai rinkausi tarp sios ir sekancios ('light') spalvytes, bet konsultante pabande ant veiduko ir pasiule si. Aisku as dar nelabai patenkinta buvau, nes gi tokia sviesi ji atrode, bet ant veiduko dingsta tas sviesumas, netgi sakyciau pagyveja odytes atspalvis, nebesu balta. Pamaskuoja irgi kazkiek, nors labai pajuodusiu paakiu man neuzmaskavo. O laikosi pudryte puikiai - susilus buvau 3 dienas su ja (t.y. 3 kartus kai daziausi, o ne istisai 3 dienas vienakart pasidazius biggrin.gif ) ir nenubego, nesubego ar pan. thumbup.gif
Atsakyti