Įkraunama...
Įkraunama...

Ar slidinėjate laisvalaikiu?

Anksčiau nemačiau šios temos, dabar baigiantis žiemai atradau ją smile.gif Kas mėgstate slidinėti, žinokit ir dabar dar tai įmanoma, Medininkų aukštumoje vis dar gili žiema, kai Vilniuje jau pavasaris. Ten slidinėju besniegėmis žiemomis thumbup.gif Mielai slidinėju ir Snaigės žygiuose. Ateinantį sekmadienį Snaigė vyks Senasalyje, tai puikus variantas neprisiruošiantiems slidinėti vieniems, daugiau info:
http://www.sportasvi....lt/?m=47&s=231
Važiuosiu, nuo Vilniaus netoli, puikus variantas paslidinėti visai šeimai.

Na, o žiema vis tiek greitai baigsis, bet tema dar išliks ir ateinančiom žiemom, todėl ateičiai įdedu nuorodą kur rasti info apie visus Vilniuje organizuojamus Snaigės žygius:
http://www.sportasvisiems.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hada: 27 kovo 2009 - 12:42
Atnaujinu uzmirsta temele ax.gif

Gal kas galite patarti, i ka reikia atkreipti demesi perkant slides? Norim pirkti 6-7 m. vakui slides su apkaustais. Pasimokyti slidineti kieme, o veliau gal ir i miska. Noretusi kuo pigesniu ax.gif Ar tiesiog visos slides vienodos ir joko skirtumo jose nera?


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(samsam @ 2010 02 16, 13:03)
Atnaujinu uzmirsta temele ax.gif

Gal kas galite patarti, i ka reikia atkreipti demesi perkant slides? Norim pirkti 6-7 m. vakui slides su apkaustais. Pasimokyti slidineti kieme, o veliau gal ir i miska. Noretusi kuo pigesniu ax.gif Ar tiesiog visos slides vienodos ir joko skirtumo jose nera?
4u.gif



Taip taip, labai laukiam patarimų: į ką atkreipti dėmesį renkantis lygumų slides, kur ieškoti gerų patarimų ir pasiūlymų ir pan.?
Matote kas už lango daros (šiandien sninga smile.gif ), reikia pradėti rūpintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gamta @ 2010 11 25, 11:12)
Taip taip, labai laukiam patarimų: į ką atkreipti dėmesį renkantis lygumų slides, kur ieškoti gerų patarimų ir pasiūlymų ir pan.?
Matote kas už lango daros (šiandien sninga smile.gif ), reikia pradėti rūpintis  4u.gif

Gal geriausiai jums patartų tie, kurie pardavinėja slides g.gif
Atsakyti
Sveiki,

Perkant slides reikia atkreipti demesi pirmiausia i vaiko ugi ir svori.
Siaip pacioje parduotuveje perkant slides Jus turetu pakonsultuoti slidziu pardavejai.
Galite uzeiti i si puslapi http://www.medinessl....lt/?page_id=30 , cia parduoda rusiskas fainas medines slidukes ir vaikams ir suaugusiems mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(samsam @ 2010 02 16, 14:03)
Atnaujinu uzmirsta temele ax.gif

Gal kas galite patarti, i ka reikia atkreipti demesi perkant slides? Norim pirkti 6-7 m. vakui slides su apkaustais. Pasimokyti slidineti kieme, o veliau gal ir i miska. Noretusi kuo pigesniu ax.gif Ar tiesiog visos slides vienodos ir joko skirtumo jose nera?
4u.gif


Jei ketinate pradėti slidinėti ir manot, kad jum tai patiks, nepatarčiau prasidėti su medinėmis slidėmis. Plastikinis slystamasis paviršius gerokai pagerina slydimo kokybę, didesnis greitis, ne taip limpa sniegas pliusinėje temperatūroje, mažesnės jėgų sąnaudos, daugiau malonumo... biggrin.gif
Apkaustai geriausi, kur prisispaudžia bato priekis. Universalūs, kur tinka visi batai, dažniausiai gadina batus, nestabilūs, nepatogūs..
Dėvėtą ir puikiausiai tinkamą naudoti inventoriaus komplektą įmanoma susirinkti turguose ir už 50 Lt

Lai sninga gausiai 000054.gif
Atsakyti
QUOTE(PocketRocket @ 2010 12 27, 01:16)
Jei ketinate pradėti slidinėti ir manot, kad jum tai patiks, nepatarčiau prasidėti su medinėmis slidėmis. Plastikinis slystamasis paviršius gerokai pagerina slydimo kokybę, didesnis greitis, ne taip limpa sniegas pliusinėje temperatūroje, mažesnės jėgų sąnaudos, daugiau malonumo...  biggrin.gif
Apkaustai geriausi, kur prisispaudžia bato priekis. Universalūs, kur tinka visi batai, dažniausiai gadina batus, nestabilūs, nepatogūs..
Dėvėtą ir puikiausiai tinkamą naudoti inventoriaus komplektą įmanoma susirinkti turguose ir už 50 Lt

Lai sninga gausiai  000054.gif

Na bet medines slides per pus pigiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Man "užėjo šišas" išmokti slidinėti. Nieko blatno nenoriu, tiesiog po aplinkinius Karoliniškių miškus mėgėjiškai pašliūžauti. Noriu nusipirkti medines slides, kad nebūtų gaila išmestų pinigų, jei neprigis. Ieškau kompanijos tokių pat kaip aš, nepatyrusių ir krentančių į pusnis, kad būtų linksmiau šeštadieniais mokytis.
Atsakyti
QUOTE(PocketRocket @ 2010 12 27, 02:16)
Jei ketinate pradėti slidinėti ir manot, kad jum tai patiks, nepatarčiau prasidėti su medinėmis slidėmis. Plastikinis slystamasis paviršius gerokai pagerina slydimo kokybę, didesnis greitis, ne taip limpa sniegas pliusinėje temperatūroje, mažesnės jėgų sąnaudos, daugiau malonumo...  biggrin.gif
Apkaustai geriausi, kur prisispaudžia bato priekis. Universalūs, kur tinka visi batai, dažniausiai gadina batus, nestabilūs, nepatogūs..
Dėvėtą ir puikiausiai tinkamą naudoti inventoriaus komplektą įmanoma susirinkti turguose ir už 50 Lt

Lai sninga gausiai  000054.gif


Aciu uz info 4u.gif Bet jauciu dar ir siemet savo didckiui nepirksim slidziu g.gif . Jauciu, kad dar per mazas. Bus daugiau problemu negu dziaugsmo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samsam: 07 sausio 2011 - 19:51
Sveikos smile.gif
Ar jau yra slidinėjančių? wink.gif Kažkaip parūpo ir man slidinėjimas, nors paskutinį kartą gal prieš 10m slidinėjau ax.gif Kokias slides turite? Kur pirkot?
Atsakyti
Slidinėjame ir labai, bet mes esam kalnų slidžių entuziastai.


QUOTE(oilylia @ 2007 01 26, 15:18)
Gal kas žinote, ar įmanoma paslidinėt kur nors Vilniuje ?


Jūs turbūt klausiate dėl lygumų trasų- tai vieną tikrai žinau Šilo g. pabaigoje. Kasdien ten važiuoju ir visada matau lygumų slidžių mėgėjų paliktas mašinas.
O kalnų slidėmis kai kas važiuoja į Liepkalnį, bet ten gan prastos trasos. Mes savaitgaliais lankome brolių latvių kalvų sniego trasas, servisas ten puikus. thumbup.gif


QUOTE(white-jole @ 2009 01 11, 11:42)
o aš šią žiemą čiuožinėju ant ledo thumbup.gif ,nu aš dar naujokė tai visko buna,bet nerealu.laikas ir prakaitas bėga labai greitai rolleyes.gif


O kur čiuožiate? Kažkada buvau užkietėjusi čiuožikmėgėja, bet Ledo arenoje (dabar berods Utenos) ranką susilaužiau, po to karto atsirado fobija. Bet dar kartais apsiaunu pačiūžas. Tik man uždaros ledo arenos labai nepatinka, o gero ežerinio ledo sunku rasti...
Atsakyti
QUOTE(virgulyte @ 2012 01 26, 11:29)
Sveikos smile.gif
Ar jau yra slidinėjančių? wink.gif Kažkaip parūpo ir man slidinėjimas, nors paskutinį kartą gal prieš 10m slidinėjau  ax.gif  Kokias slides turite? Kur pirkot?

Ir aš panašiai smile.gif Vaikystėj ir paauglystėj pastoviai žiemą slidinėdavau, o suaugus gal 10m. neslidinėjau. Bet šiemet pagaliau nusipirkau slides ir jau 2 savaitgalius išlėkiau į mišką thumbup.gif . Slides pirkau padevėtas, bet geros firmos, atrodo kaip naujos smile.gif Kalnų slidinėjimo nesu išbandžius, tai praktikiuoju ligumų ir nedidelių nuokalnių slidinėjimą.
Atsakyti