Įkraunama...
Įkraunama...

Savaitiniai darželiai

Sveikos, na padekite, domina visi savaitiniai darzeliai Vilniuje ar Vilniaus rajone. Kainos?? patirtis Jusu., Adresai. Laisvesni.. Aciu
Bukit geros, tik nepradedam diskutuoti, tai gerai ar blogai, teisiog padekite man prasau.
Aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuikis-Puikiss: 18 sausio 2011 - 00:44
kiek zinau, Birutes darzelis Zveryne tikrai buvo savaitinis. dabar nezinau.
jauciu, nelabai padejau 4u.gif
Atsakyti
Zveryne darzelis Pusynelis
Atsakyti
Lazdynuose prie baseino buvo savaitinis, negaliu tiksliai adreso pasakyti
Atsakyti
QUOTE(Zuikis-Puikiss @ 2011 01 18, 02:43)
Sveikos, na padekite, domina visi savaitiniai darzeliai Vilniuje ar Vilniaus  rajone. Kainos?? patirtis Jusu., Adresai. Laisvesni.. Aciu
Bukit geros, tik nepradedam diskutuoti, tai gerai ar blogai, teisiog padekite man prasau.
Aciu  smile.gif

as ne diskutuoju, bet vienareiksmiskai galiu pasakyti, kad tai labai blogai, kalbu kaip buvusi sav darzelio aukletoja ir tokio darzelio vaikysteje lankytoja verysad.gif
ziauri trauma vaikui
Atsakyti
Aciu Aciu 4u.gif
Na gal atsiras dar??
Atsakyti
QUOTE(blumchen @ 2011 01 18, 14:56)
as ne diskutuoju, bet vienareiksmiskai galiu pasakyti, kad tai labai blogai, kalbu kaip buvusi sav darzelio aukletoja ir tokio darzelio vaikysteje lankytoja  verysad.gif
ziauri trauma vaikui


O man patiko lankyti toki vaikysteje smile.gif zinoma nenuolat, bet karts nuo karto mama palikdavo. Buvo superine aukletoja, iki pat siol prisimenus jos sekamas pasakas pries miega. smile.gif
Kazkada buvo savaitinis Spindulelis Antakalnyje, dabar nezinau ar jis toks.
Atsakyti
Žveryne "Pušynelis" lietuviu kalba, ir "Saulutė" rusu-lenku, bet į lietuvių eilės kosminės, labai sunku papult, į "Saulutę" kiek žinau žymiai legviau, sekmes Jums beješkant 4u.gif
Atsakyti
Naujininkuose Daigelis,prie troleibusu ziedo.Rusu,bet grupes maisytos,yra tik lietuviskos grupes
Atsakyti
QUOTE(Zuikis-Puikiss @ 2011 01 18, 01:43)
Sveikos, na padekite, domina visi savaitiniai darzeliai Vilniuje ar Vilniaus  rajone. Kainos?? patirtis Jusu., Adresai. Laisvesni.. Aciu
Bukit geros, tik nepradedam diskutuoti, tai gerai ar blogai, teisiog padekite man prasau.
Aciu  smile.gif

O man atrodo ir Naujininkuose yra neblogas darželis "Liepsnelė" su savaitinėmis grupėmis. Tik man atrodo, kad lyg ir rusų grupės, o gal mišrios, tiksliai negaliu pasakyt... Ai, dar "Prie pasakų parko" darželis lyg tai logopedinis ar tai vaikams su kalbos problemom, bet savaitinių grupių ten turėdavo. Dabar vėl gi reikėtų pasitikslint. Pušynėlyje ir Eglutėje (Žvėrynas) būdavo savaitinių grupių lietuvių kalba. Tiek žinių... Dėl kainų ir laisvumo jums reikia klaust pačiam darželyje, gal kreiptis pas direktorę, arba telefonu pamėgint... Žr. informacijos darželių sąrašas www.vilnius.lt. O kokio amžiaus Jūsų vaikas?
Atsakyti
Gal galit man pasakyti, kokiu atveju tevai vaika leidzia i savaitini darzeli? 4u.gif
Papildyta:
Nors koks tai darzelis, greiciau internatas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Darfe @ 2011 03 09, 21:40)
Gal galit man pasakyti, kokiu atveju tevai vaika leidzia i savaitini darzeli?  4u.gif
Papildyta:
Nors koks tai darzelis, greiciau internatas  verysad.gif


as vis pasvarstau saviske pervest i savaitini,nes negaliu rast sau darbo iki 17 val.( is dabartinio darzelio veliausiai galima paimt 17.30) bet kad leisiu i toki darzeli dar nereiskia kad ten palikinesiu nakvot tiesiog galesiu atsiimt veliau,vien del to.Ga
ila kad ne visuose darzeliuose yra prailgintos grupes...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kritike7: 21 kovo 2011 - 18:47