Įkraunama...
Įkraunama...

Kada eina miegoti Jūsų vaikai?

Pasiskaičiau ankstesnę temą ir net lengviau pasidarė, kad ne mano vienos toks... Galvojau kad tik aš paguldau 21, o užmiega 22-23val doh.gif Bet jau nežinau ką ir daryti-maniškiui jau šeši metai, o toks lėliukas- vakare ir nugarą pakasyti, ir pagulėti, ir pasaką paskaityti reikia...Viskas būtų gerai, be tas pagulėjimas jam turi tęstis kol jis užmiega doh.gif O paskui naktį dar reikalauja, kad ateičiau pagulėt doh.gif Dabar naktį pradėjau nebeit gulėt, tik atsikeliu,prieinu, subaru kad toliau miegot, nes jei gražiuoju tai vidury nakties bus ašarų pakalnė... Bet kaip išvargina tie naktiniai kėlimaisi... Nežinau ko ir griebtis... Gal kas irgi tokių mažų lėliukų turi su panašiom problemom?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virgulia: 18 sausio 2011 - 18:41
O mano berniukas tai savo kambaryje atskirai miega,stengiuosi kad eitu miegoti na kazkur apie 21.30val, bet butinai nori ir kad dar su juo paguleti kol uzmigs,bet buna ir visko kol uzmiega,tai jis gerti uzsimano,tai valgyti,tai i tualeta smile.gif ,bet jei buna pavarges tai greitai uzmiega biggrin.gif
Atsakyti
Mano berniukai eina apie 20.30, nes vyresneliui i darzeli, kitaip jis neatsibunda, o mazyli taip pat nesu apie 20.30-21 val., norisi vakarinio laiko skirti dar ir sau, nors siek tiek, nors kartais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2011 01 18, 18:53)
bet butinai nori ir kad dar su juo paguleti kol uzmigs,bet buna ir visko kol uzmiega,tai jis gerti uzsimano,tai valgyti,tai i tualeta smile.gif ,bet jei buna pavarges tai greitai uzmiega biggrin.gif



kaip bus 18, neprashys pagulet hihihi.gif tai kad dziaukimes, kol esam tokios reikalingos wub.gif
Atsakyti
Guldau po 21 val. bet kol užmiega ir 23 ateina doh.gif
Atsakyti
Mano vaikai lovose buna 20.00, savaitgaliais vyresnysys apie 21-21.30. Bet iki siol bunam prie ju kol jie uzmiega ir butinai pas kiekviena turim nueiti kas 10-15min. Seniau, kai miegodavo vienam kambaryje- sedavom kartu, daug knygu su vyru per tuos metus perskaitem. Dabar, kai miega atskirai sedime kitame kambaryje ir ziurim TV ar siaip ka nors ramaus veikiame, bet jie jaucia kad esame salia (svetaines su virtuve ir musu miegamasis yra kitame aukste). Tai jau tapo tradicija, nors pagal daug ka, tai nera gerai, kad 4 ir 6 metu vaikai neuzmiega patys, bet as jauciu, kad reikia jiems dar to artumo, o ir mums tai nesukelia jokiu problemu. Buna, kad vyresnysis irgi neuzmiega, vartosi apie 3-4 valandas ir niekas napadeda doh.gif Bet taip turbut buna daugumai vaiku.
Atsakyti
guldau 22 val, bet pietuku jau nemiegam, nes pats puikiai parode, kad jam jau nebereikia miegot pietu, o be pietu miego, paguldytas 22 val puikiai iskart uzmiega ir ryta buna zvalus thumbup.gif
tiesa, savaitgaliais eina gerokai veliau miegot, buna net 00 val., o vat tada tai jauciasi nuovargis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavasaris-vasara: 20 sausio 2011 - 01:44
QUOTE(rutaute @ 2011 01 18, 19:53)
O mano berniukas tai savo kambaryje atskirai miega,stengiuosi kad eitu miegoti na kazkur apie 21.30val, bet butinai nori ir kad dar su juo paguleti kol uzmigs,bet buna ir visko kol uzmiega,tai jis gerti uzsimano,tai valgyti,tai i tualeta smile.gif ,bet jei buna pavarges tai greitai uzmiega biggrin.gif



Va va, tas pats mirksiukas.gif Butinai reik paguleti. Mes dar pasakas per muzikini centra paleidziame, labai geras dalykas, prirases mums tetis, tai paguliu 10 min, paskui jis klausosi pasaku ir uzmiega. O pasakos tikrai geros, pamokancios, seka Lietuvoj gerai zinomi zmones, tikrai malonu klausyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2011 01 19, 15:57)
Guldau po 21 val. bet kol užmiega ir 23 ateina  doh.gif


tas pats ir pas mus drinks_cheers.gif ,kartais buna kad ir vidurnaktis ateina kol uzmiega biggrin.gif
Atsakyti
paprastom dienom guldau po 21val.tai iki 22h daug maz uzmiega,o savaitgaliais buna net iki 23val prazaidzia
Atsakyti
Maniskiai 21val. jau guli lovose...ir net nepriestarauja, zino, kad reikia ir kitaip nebus. Nereikia nei sedeti salia, nei kasyti nugaru...paguli 10-15min. ramiai ir uzmiega. smile.gif
Atsakyti
mano abu vaikai (3metu ir 6 men) eina meigot 20 val. didysus jau nuo maziau nei 3ju peitu nebemiega, nes cia DE vaikai nuo 3 jau nebeguldomi meigot, tai ir musiskis taip iprato. o mazoji, maty prie brolio prisitaike tokiu pat metu meigot eit. tai dabar taip gera, kai vakarai laisvi.. nes kol peitu meigojo, tai irgi budavo kad 21 nueina, o 23 tik uzmiega..
Atsakyti