Įkraunama...
Įkraunama...

Kokia turi būti auklė?

keliu tema aukstyn, nes ir man idomu pasidare
Atsakyti
As turejau aukle doh.gif . Nors dabar einam i darzeli ir aukles nereikia, bet jei reiketu - tai pirmiausia atkreipciau demesi i tvarkinguma. Nes grizus is darbo pavargus nenoriu tvarkyti aukles padaryta betvarke. Antroje vietoje - vaiko ugdymas (maniske nieko nedare nei zaide, nei ko nors mokino) schmoll.gif
Atsakyti
Mano nuomone, aukle turi aukleti vaikiokus, kaip ir vadinasi jos profesija. Jei vaika tik priziuri, kad galvos nenusisuktu, tai jau yra priziuretoja, o ne aukle. As aukle butent ir vertinu - pagal tai kaip sugeba uzsiimti su vaiku, zaidimai , uzduoteleles ir pan. ( cia aisku ugtelejusiam smile.gif .Tvarkingumas, atidumas taip pat labai svarbu. Kudikius priziurinciai auklei, pagrindinis mano reikalavimas buvo, - profesionalumas (pasirinkau naujagimiu sesute), tvarkingumas. Ir su visokio amziaus vaikais dirbancios aukles turi buti be zalingu iprociu ir stabilios psichikos. rolleyes.gif
Atsakyti
Mūsų dabartinė auklė sako, kad ji "daboja", "saugo" mano vaiką doh.gif .
Auklės turi būti mąstančios moteriškės. Gaila, bet šito per pokalbius nenustatysi, na nebent kai labai akivaizdus sveiko mąstymo trūkumas.
Mūsiškė pvz., mano, kad alergiškam vaikui, kuriam negalima duoti pieno produktų ir jai apie tai nuolat kartojama, kažkodėl galima duoti gerti pieno, pilti jo į košes, taip pat galima duoti ŠOKOLADU GLAISTYTĄ varškės sūrelį doh.gif , nes jis "ne tas pats, kas varškė" doh.gif . ir taip toliau, ir panašiai. O dėl bėrimų (ant viso kūno) apkaltina 'alergiją šalčiui' doh.gif kai lauke pliusinė temperatūra...
Dar nesuprantu, kuomet auklės ignoruoja tėvų prašymus, nurodymus, liečiančius vaiko sveikatą, saugumą. Tėvų nurodymai yra nediskutuotini, pasakė - jais ir vadovaujiesi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuke: 19 lapkričio 2008 - 09:28
QUOTE(linuke @ 2008 11 19, 09:22)

Dar nesuprantu, kuomet auklės ignoruoja tėvų prašymus, nurodymus, liečiančius vaiko sveikatą, saugumą. Tėvų nurodymai yra nediskutuotini, pasakė -  jais ir vadovaujiesi.


Turėjau 6-ias aukles savo 3 vaikams, tai patyrimo turiu sočiai. Jeigu nori negauti "komandų" iš auklės, samdyk už save jaunesnę... Kitaip pamokslai yra neišvengiami.
Atsakyti
Visu pirma, aukle turi myleti vaikus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2008 11 21, 00:57)
Visu pirma, aukle turi myleti vaikus  smile.gif


Bet to tikrai neužtenka. smile.gif Ji dar ir turi turėti supratimą, kaip su vaikais elgtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 11 19, 13:51)
Turėjau 6-ias aukles savo 3 vaikams, tai patyrimo turiu sočiai. Jeigu nori negauti "komandų" iš auklės, samdyk už save jaunesnę... Kitaip pamokslai yra neišvengiami.

nebūtinai schmoll.gif tai priklauso tik nuo žmogaus. teko samdyti vyresnę, kuri puikiai tvarkėsi su pareigomis: mylėjo vaikus, buvo pareiginga, stopi, nuovoki. neteko iš jos išgirsto pamokslo. ir nepatarinėdavo, jei jos niekas neklausdavo. tiesiog buvo savo vietoje ir darė tą, ką reikėjo.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 11 21, 13:31)
Bet to tikrai neužtenka. smile.gif Ji dar ir turi turėti supratimą, kaip su vaikais elgtis smile.gif

Ar rasiau, kad uztenka? bigsmile.gif
Rasiau, visu pirma arba svarbiausia yra meile vaikams.. Visa kita eina po to.... smile.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
Mes per savo gyvenimeli turejome 4 aukles ir is savi nedideles patirties pasakyciau,kad aukle turetu laikytis jai nurodytu taisykliu,kad vaikas butu priziurimas,mylimas ir neleidziama vaikams uzlipti ant galvos schmoll.gif
Musu visos 4 buvo nuostabios ir labai vaikuciai prie ju buvo prisirise ir jas mylejo kaip savo seimos narius,labai sunkiai issikirdavo mirksiukas.gif
Svarbiausiai kad butu geras zmogus stai manuo nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
musu auklei 60 m . vaikus tempiasi i lauka . vasara vezam pas ja isoda . kartu dirba , ilsisi ,ragauja derliu . nebijo issiterlioti . man patinka toks poziuris .
Atsakyti
Man svarbiausia, kad auklė užsiimtų su vaiku, skirtų jam visą savo dėmesį ir darbo laiką.

Turėjome pirmą ir paskutinę auklę, nes nusivylėm juodai schmoll.gif taigi, turėjome punktualią, judrią, tačiau su vaiku neužiimdavo visiškai, per visą dieną neperskaitė nei vienos pasakos, nepažaidė kartu, liepdavo gulėti ir žiūrėti televizorių, neleisdavo imti žaislų, eiti į kitus kambarius ir aplamai buvo draudžiama palikti kilimo teritoriją blink.gif
Atsakyti