Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Šioje temoje diskutuojame apie ekonomišką požiūrį į garderobo formavimą, vadinamas rūbų kapsules, spalvos tipus, bazinius rūbus ir pan.

sena tema

Trumpai: rūbų kapsulė - tai 5 - 10 rūbų rinkinys, visi kapsulės rūbai yra to pačio stiliaus ir dera tarpusavy spalviškai. Priklausomai nuo gyvenimo būdo gali būti darbo rūbų, laisvalaikio, vakarinių/proginių rūbų, sportinių rūbų ir tt kapsulės. Nereikia maišyti skirtingų kapsulių rūbus. Kiekvienam sezonui sudaromos atskiros kapsulės. Kapsulę pradedame sudarinėti nuo bazinių daiktų ir gausiai papildome aksesuarais. Tuomet iš minimumo daiktų ir maksimumo aksesuarų galima kasdien kurti vis naują drabužių derinį 4u.gif

Žingsniai naujojo garderobo link:
1. nustatome savo spalvinį tipą
2. atsižvelgiant į spalvinį tipą, keičiame šukuoseną ir parenkame keletą makiažo variantų
3. be gailesčio išmetame daiktus, kurie: netinka pagal spalvinį tipa, netinka pagal dydį, net jei jie nauji, ilgai užsigulėjo spintoje ir nesinešioja (išsykrus vakarinius apdarus), „moraliai pasenę“
4. sudarome komplektus iš likusių rūbų, įskaitant avalynę ir aksesuarus
5. sudarome trūkstamų daiktų sąrašą
6. tvarkome rūbų spintą prieš kiekvieną sezoną
7. prieš einant apsipirkti apgalvojame kiekvieną pirkinį iki smulkmenų, o ne griebiame bet ką, kas patiko
8. visada prisimename, kad kiekvienas naujas daiktas turi derėti bent su 3 – 4 turimais daiktais
Atsakyti
Pratęsiant temą va, realesnė plaukų spalva, veido ir akių ax.gif

user posted image
Atsakyti
Tema nr3 si ane? Ar nr.4?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 01 20, 15:26)
Tema nr3 si ane? Ar nr.4?

Jau 4ta smile.gif
Atsakyti
Nr. 3 man atrodo 4u.gif O geras, jau 4ta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 20 sausio 2011 - 14:33
QUOTE(Indii @ 2011 01 20, 15:11)
Pratęsiant temą va, realesnė plaukų spalva, veido ir akių  ax.gif



A, nu, kitas reikalas smile.gif Soft arba cool summer 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 01 20, 13:19)

Antras variantas man labai tinka, bet labai nepatogus kai tenka ką ant viršaus mautis, užtai esu tik kelis tokius variantus turėjus. Šios rankovės dar labai gerai jei pečiukai į priekį palenkti, kaip pas mane. Be to reiktų visai kito modelio ieškotis, neįsivaizduoju kaip šiam pritaikyt.
Pirmas - kažkodėl netinka, gal rankovės vidinė linija negali būti išlenkta, kaip statytos rankovės?
Trečias manau visai pritaikomas, jei nedidelį tokį kimoną numezgus g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 01 20, 15:33)
A, nu, kitas reikalas  smile.gif  Soft arba cool summer  4u.gif


Man atrodo, kad gal soft aš? Kaip manot? g.gif
Baisu blogai nustatyt, po to pradėsiu ne tas spalvas rinktis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 01 20, 15:57)
Antras variantas man labai tinka, bet labai nepatogus kai tenka ką ant viršaus mautis, užtai esu tik kelis tokius variantus turėjus. Šios rankovės dar labai gerai jei pečiukai į priekį palenkti, kaip pas mane. Be to reiktų visai kito modelio ieškotis, neįsivaizduoju kaip šiam pritaikyt.
Pirmas - kažkodėl netinka, gal rankovės vidinė linija negali būti išlenkta, kaip statytos rankovės?
Trečias manau visai pritaikomas, jei nedidelį tokį kimoną numezgus g.gif ...

O va dar smile.gif
vienas
du
trys
keturi
penki
Papildyta:
QUOTE(Indii @ 2011 01 20, 16:14)
Man atrodo, kad gal soft aš? Kaip manot?  g.gif
Baisu blogai nustatyt, po to pradėsiu ne tas spalvas rinktis  biggrin.gif

Taip, greičiausiai soft mastau.gif
Atsakyti
Pirmo nesu matavusi, o visi kiti variantai man nebetinka, nors anksčiau labai nešiojamos tokios iškarpos buvo. Kažkaip matyt ne tik rankos išstorėjo, bet ir pečiai matyt.
O kaip ten su tuo smėlio laikrodžiu, jei pečiai tarkim stambūs, atitinka klubų plotį, talija yra, klubai irgi yra, o krutinės ne, svorio centras vis tiek apačioje, tai tada kas gaunasi?..
Atsakyti
sveikos 4u.gif nuo sesijos pradzios jau spejau perskaityti visas temas apie rubu kapsule biggrin.gif.. man problema ne ta, kad neturiu tinkamu rubu ar nerandu parduotuvese, ka pirkti, bet ta, kad mano spinta yra zveeeeriskai uzkimsta visokiais visokiausiais rubais, is kuriu gal 80 procentu yra nenesiojami arba nesiojami retai. nekalbant apie silpnybe suknelems, kuriu turiu virs dvidesimt, ir aukstakulniams, kurie be proto grazus, bet kenkia sveikatai (is pavasari-vasara nesiojamu bateliu kruvos yra gal dvi-trys poros, kurios netrina pusliu, nespaudzia, nesunku isvaiksciot visa diena ir tt blink.gif ). nusprendziau per savaitgali pasidaryti rubu inventorizacija, pradziai gal nekils ranka ismest, bet bent jau atidet kur nors i kokia vieta 'saugojimui' (kol pribresiu ir galesiu moraliskai bei emociskai atsiskirti nuo tu nenesiojamu rubu biggrin.gif ) nereikalingus rubus ir pabandyt susiformuoti rubu kapsule pavasariui, o gal ir vasarai (vasara menesiui skrendu i kita pasaulio gala stazuotei, labai gaila vietos lagamine visiem tiem skuduram, manau kapsuliu pats puikiausias panaudojimas yra kelionese- su minimumu rubu atrodyti gerai ir dar sutaupyti vietos lagamine lauktuvems).

pries didiji zygi - didelis klausimas smile.gif

donstop pakonsultavo del spalvinio tipo- soft summer, bet ka tik perskaiciau, kad idegusiom vasarom tinka tamsesnes, sodresnes spalvos is vasaros paletes plius ziemos spalvos. tai gal tinka juoda?? nes jau ko ko, o juodos spalvos atsisakyti man yra apskritai neimanoma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2011 01 20, 22:11)
tai gal tinka juoda?? nes jau ko ko, o juodos spalvos atsisakyti man yra apskritai neimanoma  blush2.gif

Juoda tinka nebent ne prie veido, įdegusios vasaros su juoda atrodo su papilkėjusia oda. Va abu gražūs soft summer atstovai juodai apsirengę. O jei eina pirma kita spalva, o paskui juoda, tada nematau nieko blogo, net ir marškinėliuose. Svarbu toliau nuo veido.
Atsakyti