Įkraunama...
Įkraunama...

APTAMIL mišinukai

Toliau dalinamės nuomonėmis apie APTAMIL mišinukus 4u.gif

Ankstesnė tema čia.

Aptamil puslapis internete.


 ! 
Primenu, kad forume draudžiama pardavinėti/dovanoti maisto produktus, tame tarpe ir mišinukus/tyreles/košeles.

Moderatorė HappyAngel
Atsakyti
Gal kam aktualu: http://www.laikas.lt...liai-kudikiams/

Iš rinkos išimami keturių rūšių pieno mišinėliai kūdikiams.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad UAB „Nuticia Baltic“ atšaukia iš rinkos 4 pavadinimų pieno mišinėlių kūdikiams „Aptamil“ partijas.

Analogiškų veiksmų ėmėsi visi kompanijos padaliniai Baltijos šalyse.

Tokių veiksmų kompaniją imtis paskatino 2 atskiri atvejai, kai kitose ES šalyse ištyrus mišinėlių kūdikiams mėginius, jų sudėtyje buvo nustatytas per didelis vitaminų ir mineralinių medžiagų kiekis. Manoma, kad ilgesnis (pvz. trunkantis 5 – 7 dienas) minėtų mišinėlių vartojimas galėtų sukelti vėmimą ar viduriavimą, tačiau dažniausiai kūdikiai atsisako šiuos mišinėlius vartoti dėl nebūdingo jiems skonio ir kvapo.

Pažymėtina, kad Lietuvoje vartotojų nusiskundimų dėl „Aptamil“ pieno mišinėlių kūdikiams negauta, taip pat nenustatyta ir jokių skonio ar kvapo pakitimų šalyje parduodamuose pieno mišinėliuose. Tačiau, norint išvengti net mažiausios rizikos, po konsultacijų su Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba, kompanija priėmė sprendimą atšaukti iš rinkos šias pieno mišinėlių „Aptamil“ partijas:

- Aptamil HA1 600g, tinkamumo vartoti terminas (expiry date): 14-07-2011; 03-08-2011; 28-08-2011; 12-10-2011; 28-10-2011; 10-11-2011; 07-12-2011; 16-12-2011; 05-01-2012; 21-01-2012; 01-02-2012.

- Aptamil HA2 600g, tinkamumo vartoti terminas (expiry date): 19-07-2011.

- Aptamil HA3 600g, tinkamumo vartoti terminas (expiry date): 21-01-2012, 06-12-2011.

- Aptamil Comfort 600g, tinkamumo vartoti terminas (expiry date): 28-10-2011, 30-09-2011, 03-08-2011, 10-11-2011.

Atkreipiame dėmesį, kad iš rinkos atšaukiami tik aukščiau nurodytų tinkamumo vartoti terminų produktai.

Vartotojai įsigiję minėtų produktų, gali juos grąžinti UAB „Nutricia Baltics“, kompanija yra įsipareigojusi padengti vartotojų patirtas išlaidas.

Išsamesnę informaciją apie atšaukiamus produktus ir išlaidų kompensavimo tvarką vartotojai gali gauti nemokamu kompanijos telefonu 8 800 06 262, el. paštu arba internetinėje kompanijos svetainėje adresu.
Laikas.lt
Atsakyti
Pasiskambinau i Aptamil būstinę ir kalbėjau su direktore. Informavo, kad Vengrijoje buvo nustatytas padidintas vitaminų ir mineralinių medžiagų kiekis 2-ose vieno produkto pakuotėse. Vakar Vokietijoje vyko konferencija kurios metu papildomai buvo tirti 500 egz. mišinio ir pakitimų nerasta.
Savo špoka maitinu Aptamil 1, bet kas gali pasakyti kad po savaitės ir šito neišims.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EDITA*: 17 kovo 2011 - 13:13
QUOTE(EDITA* @ 2011 03 17, 13:53)
Savo špoka maitinu Aptamil 1, bet kas gali pasakyti kad  po savaitės ir šito neišims.

Mano vaikas irgi Aptamil1 valgo,bet mes jau kita sav keisim i Aptamil2.Jeigu isims tai pereisim prie kito smile.gif
Atsakyti
Valgeme Aptamil 1, taciau prasidejo baisiniai pilvo diegliukai ir viduriukai uzkietejo, kaku nedarem kokias 4 dienas doh.gif Pakeitem i Aptamil Comfort misini, viduriukai susitvarke kuo puikiausiai, nebekankina nei diegliukai, kakojam 1-2 kart dienoj thumbup.gif Praeitoje temoje rase mamos kad tas misinukas baisiai neskanus ir tirstas, taciau mes nepastebejome nei vieno is siu dalyku ax.gif Sis misinukas yra ne saldus, todel jo skonis kitoks, bet tikrai ne kartus schmoll.gif o del tirstumo... na man jis toks pats kaip ir Aptamil 1, mano pana geria ji kuo puikiausiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(DomingoFaustas @ 2011 04 20, 12:41)
Valgeme Aptamil 1, taciau prasidejo baisiniai pilvo diegliukai ir viduriukai uzkietejo, kaku nedarem kokias 4 dienas  doh.gif  Pakeitem i Aptamil Comfort misini, viduriukai susitvarke kuo puikiausiai, nebekankina nei diegliukai, kakojam 1-2 kart dienoj  thumbup.gif  Praeitoje temoje rase mamos kad tas misinukas baisiai neskanus ir tirstas, taciau mes nepastebejome nei vieno is siu dalyku  ax.gif  Sis misinukas yra ne saldus, todel jo skonis kitoks, bet tikrai ne kartus  schmoll.gif  o del tirstumo... na man jis toks pats kaip ir Aptamil 1, mano pana geria ji kuo puikiausiai  rolleyes.gif

as irgi aptamil 1 duodu...pirma irgi su aptamil uzauginau....o dabar kaip tik buvau parduotuvej ir maciau aptamil comfort, galvoju kuo jie cia skiriasi, tai gal ir man ta pabandyti nes irgi pilvuka mazajam pradejo pusti .... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2011 05 09, 17:23)
as irgi aptamil 1 duodu...pirma irgi su aptamil uzauginau....o dabar kaip tik buvau parduotuvej ir maciau aptamil comfort, galvoju kuo jie cia skiriasi, tai gal ir man ta pabandyti nes irgi pilvuka mazajam pradejo pusti .... g.gif


pabandyk, mum padejo thumbup.gif bandem grysti prie aptamil 1, tai visa nakti mazoji prastenejo ir prapirdziojo, tai viena diena pavartojus aptamil 1 grizome vel prie comfort ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DomingoFaustas @ 2011 05 09, 21:11)
pabandyk, mum padejo  thumbup.gif  bandem grysti prie aptamil 1, tai visa nakti mazoji prastenejo ir prapirdziojo, tai viena diena pavartojus aptamil 1 grizome vel prie comfort  ax.gif

bet jis nesenai turbut yra atsirades, nes kai pirmaji auginau tokio man atrodo tikrai nebuvo g.gif
Atsakyti
Isbandeme labai daug ivairiu misinuku, vieni netiko, nes neskanus, nuo kitu bere... O Aptamil ir pgl skoni tinka, ir neberia nuo jo, ir dar deze labai patogi biggrin.gif
Atsakyti
o kiek lietuvoj jis dabar kainuoja...kai pirmaji auginau tai dezute 34 lt kainavo, o dabar ne lietuvoj tesu bet ant vasaros grysim... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2011 05 11, 20:00)
o kiek lietuvoj jis dabar kainuoja...kai pirmaji auginau tai dezute 34 lt kainavo, o dabar ne lietuvoj tesu bet ant vasaros grysim... smile.gif

~42lt 800gr.
Atsakyti
QUOTE(Jurgin@ @ 2011 05 11, 23:25)
~42lt 800gr.

taip ir girdejau , kad jie pabrango...pas mus tai 10 euru kainuoja.
Atsakyti