Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame mezgimo mašinomis



Šioje temoje kviečiu visas pasidalinti patirtimi apie mezgimą mašinomis wink.gif Mokykimės ir džiaukimės numegztais darbeliais kartu wink.gif

user posted image
SVARBU :
norinčios informacijos apie pačias mezgimo mašinas, kur ir kokią įsigyti-siūlau paskaitinėti senesnes temas, ypatingai paskutiniają thumbup.gif merginos tikrai daug apie tai kalbėjo wink.gif 4u.gif nuoroda į ją: http://www.supermama...howtopic=603228 ačiū už supratingumą 4u.gif

*Pradedančiosioms labai puikios mezgimo pamokos Youtube: Ultimate sweater machine - yra virs 20 pamokų thumbup.gif

Lauruzes surinkta info:
* kaip megzti įvairius gaminius:
rusiskai

* Nuorodos į Kladez žurnalus internete:

Kladez

* viskas apie mezgimą NEVA-5

* Knygos mezgimui masinomis: "Picasoje" wink.gif

* RAŠTAI

* Programos skirtos mezgimui mašina apskaičiuoti akis, eiles, pagal susidaryta modeli KnittStyler, DesignaKnit, Design-a-Pattern (jei rasite kažkur nemokamas-pasidalinkite nuoroda 4u.gif )

senesnės temos :

1
2
3
4
5
6
7
sėkmės kūryboje !4u.gif



Papildyta:
keli darbai is senosios 6-tosios temos

QUOTE(357 @ 2010 10 20, 11:53)
user posted image

Pynė prieky daryta rankomis, visa kita - mano brotheriuks padėjo numegzti  4u.gif

Merinosų vilna, drabužėlis beveik 2 metų panelei



QUOTE(zuzana* @ 2010 10 23, 17:46)
Štai toks vyriškas megztinis
user posted image



QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 10 30, 16:38)
Įsigyjau ir aš mašiną - paprastutę Neva 2. Pasirodau su pirmais darbeliais gamintais mano nauju mezgimo įrankiu 4u.gif

user posted image

user posted image




QUOTE(jautiena @ 2010 11 07, 21:57)
oram atsalus labai norisi siltu mielu dalykeliu...

nukerverzojau tokias blauzdines:

user posted image
megzta masina brother KH881 + riberis KR830, superwash vilna 100g - 410m, itempimas 6

i rasta siek tiek nepataikiau  blush2.gif  nes pirma karta  su perfokorta spalvotai mezgiau, ir dar nezinau ar stulpelius taip uzlenktus pasiusiu, o gal paliksiu viengubus.


Papildyta:


QUOTE(L@imužė @ 2010 12 20, 10:57)
Nu šaunuolės merginos - tiek grožybių primezgusios  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Pateršiu ir aš temutę savo paprastais mezginukais su nevuke  blush2.gif

user posted imageuser posted image



QUOTE(mezgejyte @ 2010 12 20, 15:38)
taiva, tada kartoju briedzius  ax.gif

user posted image

ir dar mazu dovaneliu pridedu  rolleyes.gif

user posted image
user posted image



QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 12 23, 22:38)
berods nesirodžiau dar čia su savo gamintais meškinais bigsmile.gif
user posted image

user posted image



QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 12 26, 18:02)
pasirodė ir pirmasis vyriškas megztukas mano sąraše rolleyes.gif

user posted image



QUOTE(jautiena @ 2010 12 27, 20:06)
pra: speju, kad kairysis krastas problemas kelia?

Zuviukas:): gerai cia 'pavarei'. geri meskiai, ypac antrasis, vyriskas megztinukas tai isvis super, net briedziai toj pacioj linijoj kaip rankoves, taip ir priekis! puikiai padirbeta smile.gif

o as nunarpliojau tokia kepka:

user posted image

o taip pat norejau kaklui toki dideli minksta uzmaunama siltuka nupyskinti, tik kad siuluko pritrukau, tai mazuliukas gavosi:

user posted image

megzta brother kh881 + riberis kr830, siuliukas "Creative Yarn - Reflection" 10% mohair, 10% wool, 80% acrylic, 100g - 550m. kepuriukas 173 akiu, pirmos 40 eiliu stulpeliai 1x1 ilenkiau juos i vidu, kad kepka ant galvos prilaikytu, pagrindine dalis - itempimas 4.1, shot-rowing kas 15 akiu; 'rankove' kaklui 130 akiu, itempimas 4 'fisherman' stulpeliai, vidine dali mezgiau paprastu stulpeliu is kitu siulu, nes teturejau viena matkeli sito margo pilkucio...

lekiu dar i 'pagyru puoda' pasigirti  cool.gif

ir dar daug daug dau darbu liko 6-toje temoje
Atsakyti
Ką tik pabaigiau suknutę. Megzta "Silver" mašina.
user posted image
Atsakyti
jau man tie rastai pas tave ir gobtuvai, tai kazkas tokio wub.gif wub.gif
Atsakyti
as noriu vieno tokio megztinio. pavasariui kai jau tobulumo slepti nereiks....
va tokio stiliaus
user posted image

kazi cia reiktu nebaigtos eilem megzti jei su masina ar tiesiog atskirom detalem g.gif
Atsakyti
Freke, aš megzčiau vis pridedant po kelias akis iš to šono kur platėja, o ne nebaigtomis eilėmis g.gif
Atsakyti
tai va as ir veliau pagalvojau prideti bet kazi su siule ar be jos daryt g.gif ir kaip su krastu tada nes 2x2 riberiuot grazu butu ale neuzteks man rodos ilgio g.gif
Atsakyti
Kaip su siūle ar be jos? Tai žinoma reikės riberiuoti ir ilgio neužteks, todel reikės durti iš kelių detalių.
Atsakyti
tai pati megztuka galima megzti su siule arba be ju: nugara su priekiu kartu. bet mano gabaritams reiks su siulem rolleyes.gif atnaras jau su riberiu daryt. ai as cia pamasciau garsiai....
Atsakyti
zuzana,kokia tavo siuliuku sudetis? rolleyes.gif
Atsakyti
megzkim kazka kartu , ka ? 4u.gif
Atsakyti
Une, aš žadėjau megzti kepurę žieminę vaikišką kartu. Nebent kas persigalvojo.
Sudėtingiausiai, kad reikia visą aprašymą perdaryti į lietuvių kalbą ir aiškiai viską surašyti, nes ten dar reikia iššifruoti kur ir kas. O tas užims man nemažai laiko.

Zuzana, o dvifontūrio žakarto nebandei megzti ant suknelių?
Atsakyti
as atsimenu , kad ejo kalba apie kepure, bet nelabai supratau kokia... ax.gif
Atsakyti