Įkraunama...
Įkraunama...

Icoo vežimėliai

Man pasidare smalsu ar yra naudojanciu , nes man bent tai grozis aisku kainos irgi grazios . Bet idomu , gal cia labiau uzsienietes galetu atsakyt ar yra naudojanciu . Nes vokietijoje jie labai populiarus .
ICOO
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Pažiūrinėjau vakar šituos vežimukus Hauck svetainėje. Bent jau dizainas, tai labai gražus thumbup.gif Čia kaip suprantu iš brangesnių kolekcijų nei kad kokie MiniStarai ir pagal kokybę ir lygiuojasi su kokiais BebeConfort ar Quinny?
Kokia bent preliminariai kaina tokių universalų būtų? Vat tik kas man nepatiko, tai kad šito triračio priekinis ratas nesisukinėja. Man kažkaip atrodo, kad nepatogu bus su triračiu, jei ratas nesisukios (kaip jį apsukti ir pan.)
Atsakyti
Na mazdaug kainos jei pilnas komplektas platon 1500-1600 lt , jei peak 2000-2100 lt ( lopsys( kietas ) vezimas auto- kede ).Kaina priklauso dar nuo spalvos
Peak ir Platon serijos sukinejasi priekinis ratas ( vos ne gavau velniu ) jis lenkiasi pagal vaziavimo kelia , ne sukasi pagal savo asi o lenkiasi vaziuojant kur jums patogu smile.gif Reguliuojasi ju ir amortizacija , kokybe auksciausia is visu gaminamu vezimeliu . 4 raciu visu priekis yra valdomas t.y ratai sukinejasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renax: 15 vasario 2006 - 10:06
O dar yra tie labai idomūs i'coo Croco, kur priekiniai ratukai mažiukai. Idomu kaip su tokiais ratukais? Ar patogu?
Aš gyvai esu mačiusi panašius Boog a boo Frog su tokais ratukais. Tai liuksiškai atrodo, bet va idomu ar praktiška. Gal kas turi ir galėtų pakomentuoti? smile.gif
Atsakyti
labai susidomejau Peak triraciu vezimeliu gal siandien jau daugiau kas kokios info turi? kokia jo kaina ir pan? kur galima butu juos rasti Lietuvoje ir kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(martinna @ 2006 12 12, 22:37)
labai susidomejau Peak triraciu vezimeliu gal siandien jau daugiau kas kokios info turi? kokia jo kaina ir pan? kur galima butu juos rasti Lietuvoje ir kokia kaina?

vaiku mieste maciau , kaina apie 1400lt 4u.gif
Atsakyti
Turėjau I'coo Platon3 (be kėdutės). Vežimas nerealus thumbup.gif . Tvirtas, kokybiškas ir brangus. Kokybė net spindi iš tolo. Slėptis prieš juos visiems kviniams ir bebems komfortams. Jų tik promošinas padarytas geras. Dabar į mane fanai mes akmenis wub.gif . Neįsivaizduoju, kad jis galėtų sulūžti ar kažkas jam atsitikti. Sportinė dalis super patogi - erdvi, pilna gulima padėtis, medžiaga labai kokybiška. Viskas reguliuojasi labai patogiai. Su tokiu vežimu jokios oro sąlygos nebaisios.
Bet jis sunkus (tokios komplektacijos visi vežimai sunkūs, deja, ir čia joks trūkumas). Todėl kas įperka tokį vežimą turi gyventi nuosavame name arba pirmame aukšte arba kur yra liftas. Todėl pardaviau, bet kai pardaviau tai apsižlimbiau (vyrui buvo juoko). Iškeičiau savo vežimą į chicco ct.04 (todėl ir turiu su kuo palyginti, tas čikas tai kaip zazas).
Kas pirks tikrai nesigailės.
Dėl priekinio rato - labai patogiai jis sukinėjasi, nepatyriau absoliučiai jokių nepatogumų - priešingai - thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aukse7: 26 liepos 2007 - 21:41
Pati kai rinkau vežimuką trečiajai kruopai buvau susimąsčiusi apie I'coo vežimuką. Patiko, kad rankena teleskopinė, daili medžio imitacijos važiuoklės apdaila, kietas ir erdvus lopšys, graži sportinė dalis. Bet mane vis bandė įtikinti, kad nesimontuoja automobilinė kėdutė ant jo, nors internete mačiau visai kitaip. Tad ir Vaikų miestas pardavinėjo be kėdutės komplekte, tad kaina su kėdute gavosi beveik 2500 Lt. Be to, man modelis Peak tikrai patiko. smile.gif Kiti neitin sužavėjo.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lexana: 28 liepos 2007 - 07:50
Sudominot šiais vežimais biggrin.gif
Kol neperskaičiau komentarų, tai nelabai dėmesio į I'coo kreipiau, o dabar labai įdomu pasidarė. Reikės gyvai apžiūrėti mirksiukas.gif
Panašu, kad jei geros kokybės ir išvaizda visai nieko. Man Peak modelis netgi į Mutsy panašus smile.gif

Tik vat lopšys kažkaip labai gilus... Aš čia tik nuotraukoje taip atrodo g.gif
Vaikiukas labai giliai gulės, mažai oro cirkuliacijos, nebent ten kokia nors ventiliacinė sistema?
Papildyta:
QUOTE(aukse7 @ 2007 07 26, 22:38)
Turėjau I'coo Platon3 (be kėdutės). Vežimas nerealus  thumbup.gif . Tvirtas, kokybiškas ir brangus. Kokybė net spindi iš tolo. Slėptis prieš juos visiems kviniams ir bebems komfortams.



Aš tai nemetu akmens, nes savo patirtimi patikrinau, kad BBC kokybės tikrai labai trūksta doh.gif . Lietuvoj jiems tiesiog pasisekė, nes jie pirmieji iš brangių vežimų rinkoje pasirodė ir netikėtai net be jokių ypatingų reklamų tapo "madinga" pirkti BBC, ypač prieš kelis metus, kai rinkoje pasirinkimo ypatingai trūko doh.gif . Dabar atsiradus Emmaljunga, Bogaboo, Jane, Bebecar ir kitiems brangiems brandams, BBC populiarumas mažėja smile.gif . Kaip sakant yra iš ko rinktis thumbup.gif

Po BBC patirties man dabar labai svarbus kriterijus tapo - kokybė. Tai vat ir dairausi iš anksto į visus vežimus, kad nors šį kartą klaidos nepadaryčiau ir nusipirkčiau kokybišką bei patogų daiktą rolleyes.gif
Atsakyti
O kur Vilniuje galima I'coo "gyvai" apžiūrėti?
Atsakyti
sveikos, mane irgi sudomino sios firmos vezimeliai, bet nezinau kur ju galima rasti gyvai paziureti?
Paskaiciau ju puslapi, pasirode tikrai geros kokybes ir isvaizda bent jau foto man tikrai nesibodeja.
Noreciau 4 ratu ir universalu 3in1 4u.gif
Atsakyti
Labas, kelis šios firmos vežimėlius teko pačiupinėti "Vaikų mieste" šiaurės miestelyje. Vienas iš jų buvo tas, kurio nuotraukas patalpinusi renax. Gyvai atrodo visai neblogai ir įdomiai, vienas minusas - brangoki mirksiukas.gif
Atsakyti