Įkraunama...
Įkraunama...

Aš ir mano autistukas - 4

Linkiu, kad susidėliotų visos dėlionės...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Biufka: 21 sausio 2011 - 17:42
Aha, Jokūbui buvo skirtas tyrimas VRC.
Nieko neprašiau, antrą savaitę patys įrašė.
Atsakyti
Cukraus Pudra, na, man ir vėl neiašku, kodėl mano vaikui nepriskyrė šio tyrimo. Ar čia jie žiūri pagal vaiko elgesį, ar tiesiog nematė reikalo, ar... net nežinau. g.gif Mūsų kambaryje buvo vaikas, kuriam bandė padaryti EEG, bet nepavyko, nes jis neužmigo.
Atsakyti
EEG jei jau rodo epiaktyvuma - jis ir yra, bet jei nerodo - dar nereiskia kad jo nera - kai rasiau kursini apie epilepsijas - buvau atkasus tokia info - dabar nebezinau aisku kur ieskot - tik istrigo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Biufka @ 2011 01 21, 17:27)
Cukraus Pudra, na, man ir vėl neiašku, kodėl mano vaikui nepriskyrė šio tyrimo. Ar čia jie žiūri pagal vaiko elgesį, ar tiesiog nematė reikalo, ar... net nežinau. g.gif Mūsų kambaryje buvo vaikas, kuriam bandė padaryti EEG, bet nepavyko, nes jis neužmigo.

Nesijaudink, juk EGG gali pasidaryt daug kur, nebūtinai Raidos Centre. Kaip jau sakiau-mes patys prašėm EGG...
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2011 01 21, 17:27)
EEG jei jau rodo epiaktyvuma - jis ir yra, bet jei nerodo - dar nereiskia kad jo nera - kai rasiau kursini apie epilepsijas - buvau atkasus tokia info - dabar nebezinau aisku kur ieskot - tik istrigo mirksiukas.gif

Būtent. Vega, rašė, kad jos vaikui buvo ir priepuoliai gana rimti ir spazmai, o EGG nuolat nieko neparodydavo. Bet vaistus vistiek gėrė nuo epi. Pas mus spazmų kaip ir nėra (nors vienu momentu atrodo,kad buvo, net nufilmavau), bet EGG parodė epi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euphoria_mi: 21 sausio 2011 - 17:34
Čia gal kaip ir ne į temą, bet ieškodama paveiksliukų temos pradžiai, radau tą atviruką, kurį dabar įdėjau pirmoje žinutėje, ir dar pasižvalgiau po autorės puslapiuką - jis turi tris vaikus, iš kurių mažasis yra autistas, ji daro atvirukus ir sėdi su vaiku namie, kaip supratau, gyvena JAV (Iowa).
CutiePieCards's Profile http://www.etsy.com/...le-piece-ribbon
About
I am a wife and stay at home mother of 3 children. My children are ages 12, 6, and 5. My youngest child has autism spectrum disorder and I work from home making greeting cards so that I can have a flexible schedule that will allow me to keep up with his school and therapy schedule.
I love to make cards! I spend any free time I have making fun new cards! I hope that you enjoy shopping at my store!
Female
Born on February 3
Joined April 09, 2009
Whittemore, IA


O kita daro papuošalus...
AutismLoveHope's Profile http://www.etsy.com/.../AutismLoveHope
About
My name is Lola and I am a proud stay at home mother of a wonderful 4 year old autistic boy. He brings the most amazing joy to my life! Autism Awareness has become a big part of my life since my beautiful son was diagnosed with the disorder at only 15 months of age. Today, 1 in 91 individuals is diagnosed with autism. Although it is becoming more prevalent, there are still so many individuals who know nothing about the disorder. I wear my Autism Awareness jewelry proudly wherever I go, and it always serves as an opportunity to share with others a little bit about the disorder and answer any questions they may have. I love to introduce others to my son because he is so pleasant and loving. Many people simply have the wrong idea of what Autism is, so they might be surprised to meet an autistic child in person and see how unique and special they really are.


user posted image
Atsakyti
Ką tik kalbėjau su Jokūbo auklėtoja.
Pranešė apie šitą
http://www.algojimas...istikus-vaikus/




Autizmo simbolio aš norėčiau. Kažkada jau seniau pagalvojau,iš kur reiktų gauti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukraus pudra: 21 sausio 2011 - 18:15
QUOTE(Cukraus pudra @ 2011 01 21, 18:14)
Ką tik kalbėjau su Jokūbo auklėtoja.
Pranešė apie šitą
http://www.algojimas...istikus-vaikus/
Autizmo simbolio aš norėčiau. Kažkada jau seniau pagalvojau,iš kur reiktų gauti.

Aha, gavom ir mes ant lapo atspausdintą informaciją apie tą seminarą. Man darbas tomis dienomis. Na, nebent pirmą seminaro dieną turėčiau laisvą. Tačiau tą dieną kaip tik daugiau teorija, o ne praktika.
Man irgi įdomu, iš kur galima būtų gauti Lietuvoj tokį autizmo simbolio pakabuką.
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2011 01 21, 18:14)
Ką tik kalbėjau su Jokūbo auklėtoja.
Pranešė apie šitą
http://www.algojimas...istikus-vaikus/
Autizmo simbolio aš norėčiau. Kažkada jau seniau pagalvojau,iš kur reiktų gauti.

Nu kaip gaila, kad ne Vilniuje... verysad.gif Sausio 31 mes gulames i Santariškes magnetiniam rezonansui, bet jei būtų Vilniuje, tai bent vyras nulėktų.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2011 01 20, 10:54)
As gal ir pasiulyciau, jei iskalbingesne buciau. Jei kas nors sugalvos mane pakalbinti pries kameras, iskart nusisnekesiu, uzsiraudonuosiu ir tik dar blogiau bus... Paliksiu sizoidines mamytes ispudi lotuliukas.gif Is tikruju tai reiketu kreiptis i ziniasklaida, kad pakedentu tokia tema g.gif

Tai aš sakiau, svarbu pačiam turėti kuo daugiau žinių apie tai, o dėl žinių padidės pasitikėjimas savimi ir galėsit geriau save apginti. O kad nedrąsu, tai čia menka priežastis nesikreipti ir nepadėti savo vaikui. Žurnalistai iškalbingi ir komunikabilūs, tai jų darbas prakalbinti taip, kad nebūtų blogiau.
Papildyta:
QUOTE(Miklė @ 2011 01 20, 10:58)
Rimtą temą palietėt...  g.gif
Teoriškai (o F vyro pavyzdys rodo, kad kartais ir praktiškai), jei nereikia neįgalumo, suaugę turbūt gali turėti autizmo ar Aspergerio sindromo diagnozę? Gal kas nors tiksliai žino?
Tuomet svarbiausia pasiekti, kad su tokia diagnoze būtų galima gauti tam tikrą neįgalumą (ar nedarbingumo lygį, suaugusiems ten gi kažkaip kitaip). Blogiausiu atveju reikėtų keisti tą neįgalumo nustatymo įstatymą ar kaip ten jį, čia jau socialinės apsaugos ir darbo ministerijos reikalas... Manau, VU dėstytojai galėtų paremti tik kaip ekspertai (ta pati S.Lesinskienė gi berods docentė, Pūras dar).

O TV, man atrodo, jau tikrai kraštutinis būdas...  smile.gif

Jeigu mano vyras turi, vadinasi, galima turėti. O ypač tiems, kurie iki 18 metų turėjo AS diagnozę, o jei kas nors sako, kad negalima, tai jis turėtų įrodyti ir moksliškai pagrįsti, kokiu būdu žmogus per savo 18 gimtadienį tampa šizofreniku lotuliukas.gif

TV nėra kraštutinis būdas, jeigu yra tokia problema, tai aišku, kad ji turėtų būti viešinama ir sprendžiama, o jeigu ir toliau bus susitaikoma ir priimama viskas kaip yra, tai niekas nepasikeis
Papildyta:
QUOTE(linabalt @ 2011 01 20, 11:24)
Vat butent - as prie sunaus aplamai vengiu kalbeti apie jo trukumus, nes zinau, kad jis del to pergyvena, nors ir nesako tiesiai, is klausimeliu ne i tema ir ne vietoje tiktai suprantu kaip jis jauciasi, is nuleistos galvos ir akiu, kai jaunesnis brolis rekia visa gerkle "kodel jam galima neiti i mokykla, o man - ne" ir kai sunus manes klausia kodel jo atmintis tokia bloga, jis nieko neprisimena ka ismoksta. Jis juk stengiasi, nori buti nors truputi panasesnis i bendraamzius ir broli savo mastymu, sugebejimais, bet puikiai suvokia, kad tarp jo ir "ju" - ne siaip skirtumas, o tiesiog praraja. Jis neturi poreikio skaipintis, feisbukintis, ieskoti pazinciu, nemoka pazinciu uzmezgineti net jei ir kyla toks trumpalaikis noras, ir nesupranta kam reikalingi tie draugai - juk su jais reikia kalbeti, kad palaikyti rysi, o kalbos jo nedomina. Jis mato, kad yra kitoks, ir tuo nesidziaugia. O tapti panasiu i aplinkinius irgi neiseina, nes atmintis negereja ir poreikis bendrauti neatsiranda - nu nera sito jo prigimtyje ir viskas. Jam tai svetima ir nesuprantama.
O kai reikia kitiems kalbeti apie sunu, isvis apsizliumbiu, stengiuosi geriau tyleti ir negalvoti, nes emocijos per krastus lipa vien nuo minciu apie jo situacija.

O jis išvis žino, kad turi AS ? Jeigu nežino, tai aišku, jaučiasi kitoks ir išgyvena dėl to, o jei žinotų, tai suprastų, kad nėra kitoks, o yra toks kaip daugelis AS turinčių žmonių. Nemanot, kad būtų jam lengviau sužinojus, kad jis nėra kitoks, nėra vienintelis, kuris turi tokių problemų? Apie mano vyrą irgi galima tą patį pasakyti, jis irgi neturi poreikio užmegzti pažinčių ir sako, kad jam nereikia draugų, bendravimo užtenka šeimoje. O nieko neprisimena gal todėl, kad jam tai neįdomu? Ar jo atmintis bloga ir dėl tų dalykų, kurie jį domina?
Atsakyti
QUOTE(F @ 2011 01 21, 19:17)
O jis išvis žino, kad turi AS ?

O nieko neprisimena gal todėl, kad jam tai neįdomu? Ar jo atmintis bloga ir dėl tų dalykų, kurie jį domina?

Zino.

Ir del kitu dalyku taip pat atmintis bloga.
Atsakyti
o kuo jis domisi? Negi neprisimena informacijos ir apie tą dalyką, kuris jį domina?
Mano vyrui sunku prisiminti informaciją iš tų mokslų, kurių jis bijo ar kurie yra neįdomūs, bet jis pvz prisimena labai gerai visokius senus futbolo čempionatus, kokios buvo rungtynės, kokie buvo rezultatai.
Atsakyti