Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojam priemones iki galo....

Judam i prieki su nauja tema 4u.gif

SENA TEMA CIA
Atsakyti
Ismestas likutis citrinines verbenos hidrolato - nespejau sunaudoti o galiojimas baigesi.

Taip pat laveros roziu sampunas baigesi - jau 3 buteliukas, kolkas darysiu petrauka ir subaigsiu visus turimus sampunus tada vel grisiu prie jo
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2011 01 23, 11:30)
Ismestas likutis citrinines verbenos hidrolato - nespejau sunaudoti o galiojimas baigesi.

Taip pat laveros roziu sampunas baigesi - jau 3 buteliukas, kolkas darysiu petrauka ir subaigsiu visus turimus sampunus tada vel grisiu prie jo


Kokie jusu plaukai? Ar bandet Lavera roziu kauke? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2011 01 23, 13:25)
Kokie jusu plaukai? Ar bandet Lavera roziu kauke?  ax.gif

mano plaukai sausi smile.gif kauke bandziau bet ispudzio ji man neikiek nepaliko, antra karta nepirkciau smile.gif labiau esu patenkinta laveros basic kondiske
Atsakyti
Pasibaigė Greenland'o kūno scrub'as šie scrub'ai vieni mano mėgstamesnių, tai būtinai bus kartojamas
user posted image
o į jo vietą padovanotas Rituals
user posted image
Atsakyti
Is namu iskeliauja Mineral Fusion 2 lupu blizgiai, spalvytes 'reflect' ir 'enlighten'. Isbandziau tik pirmaja spalvyte, antros net nepradariau, nes kazko kito nesitikiu. Ziauriai nepatiko sie blizgiai - nieko pries lipnius neturiu ir tikrai otkie gerai drekina lupytes, bet sie jau per lipnus. doh.gif Vos vos patepus lupytes viskas gerai buna, bet spalvos 0, tai aisku daugiau uztepu, o va tada ir prasideda 'gerumas': spalva nelabai lygiai pasiskirto, riekia nemazai del to tept, bet kai daugiau jo yra, tai jos pradeda ziauriai lipt ir suciaupus/atciaupus lupas gaunasi tokie nelygumai spalvos ir blizgio susikaupimai. Ir aisku tas labai gerai matosi doh.gif Saviskiui vaizdinem priemonem vakar pademonstravau kokia nesamone su jais gaunasi....
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
pabaigiau šios serijos šampūną, kondicionieriaus dar truputėlis liko, o serumo - beveik pilnas buteliukas. Patiko, net labai. Tikrai glotnesni plaukai būdavo, nors maniškiai ir taip natūraliai tiesūs. Drėkino, suteikė blizgesio. manau kada kartosiu, jei rasiu su nuolaida.

user posted image
subaigiau tonika, visai patiko, drėkino. Labai keistos konsistencijos, net į vatą ne iš karto susigerią, matyt aliejų pridėta.
Atsakyti
Pagaliau subaigiau nerolio eliksyra thumbup.gif Turejau 15ml, tai maniskis be pipetes buvo ir del to neitin patogus naudojimas (na bet as pipeciu ne viena turiu, tai jomis naudojau). Uzteko ilgam - labai netaupiai naudojau nuo spalio-lapkricio kazkur. Is pat pradziu nepatiko kvapas, paskui susigyvenau (bet kvepet skaniai man nepradejo jis), veidukas lyg ir paskaistejo pradzioj, bet ilgainiui paskaistejimo nematau kazkokio ypatingesnio (nors skruostai vis reciau rausta, tai nezinau jo deka ar ne). Odai tiko (mano sausa ir jautri). Kartojamas nebus, nes isbandziau smalsumo vedina, o ir kvapas ne mano. Dar turiu po 15ml jazminu ir vaniles eliksyru, tai imsiuosiu kazkurio is ju arba abieju (jazminus jau teke rimtai isbandyt ant isberto degancio veido - odyte nuramino, atvesino). Na bet cia apie pabaigtuves, tai nepradedu girt nauju produktu kol rimtai ju neisbandziau. ax.gif
user posted image
Atsakyti
Seniai beprisidavinėjau su pabaigtuvėmis, prisikaupė... tongue.gif


1) Anna Lotan jūros drėkiklis "Auksiniai lašai", 25 g indelis. Patiko- lengvas, bet labai gerai drėkino, staigiai gėrėsi į odą. good.gif Jis skystos želė konsistencijos, palikdavo nedidelę plėvelę, todėl tepdavausi nakčiai ir ryte atsikedalvau su skaisčiu padrėkintu veideliu. flirt.gif Žadu ateityje vėl jo nusipirkti.

user posted image

2) Margarita intymios higienos prausiklis su pieno baltymais (dar senojoje pakuotėje). Labai skalsiai naudojosi, ilgam užteko, tiko ir patiko- kartotinas.

user posted image

3) Oriflame Tea Tree Purifying Blemish Solver pieštukas su kempinėle nuo spuogų. Visiškas niekaliukas, daugiau perkamas tikrai nebus. Nesugebėjau iki galo "damušti" ir pabodo jį ant lentynos laikyt. schmoll.gif Poveikio nepajutau, o dar juo patepus likdavo žydros spalvos dėmelės ant odos, tikriausiai sudėtyje buvo kažkokio dažo. unsure.gif

user posted image

4) Isana persikinės skutimosi putos. Nepatiko, nebepirksiu tokių daugiau. Labai neskalsios, jų daug reikia, nes ant odos užtepus kažkaip dingsta, ištirpsta. unsure.gif Taip pat labai nervino sintetinis saldutėlis persikų kvapas ir oranžinis dažiklis, nuo kurio nusidažė skutimosi peiliukų gumutės ir kotelis. doh.gif

user posted image

5) Amber Aqua vonios druska su jūros dumbliais. Druska kaip druska. smile.gif Tik vėlgi nepatiko sintetinis kvapas...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aprilita: 24 sausio 2011 - 13:17
QUOTE(aprilita @ 2011 01 24, 14:17)
Seniai beprisidavinėjau su pabaigtuvėmis, prisikaupė...  tongue.gif
1) Anna Lotan jūros drėkiklis "Auksiniai lašai", 25 g indelis. Patiko- lengvas, bet labai gerai drėkino, staigiai gėrėsi į odą.  good.gif  Jis skystos želė konsistencijos, palikdavo nedidelę plėvelę, todėl tepdavausi nakčiai ir ryte atsikedalvau su skaisčiu padrėkintu veideliu.  flirt.gif Žadu ateityje vėl jo nusipirkti.

user posted image



kur si daikta perkate ir kokia kainyte? smile.gif
Atsakyti
clap.gif Pagaliau baigiau visas chemines priemones clap.gif
Garnier Essentials tonikas
user posted image
Jis reikalingas tik vasara man, žiema nenaudoju, bet šį pribaigiau. Šiaip tada kai reikėjo savo darbą atliko, tačiau daugiau tonikų išvis nenaudosiu.
Schwarzkopf got2be apsauga nuo karščio
user posted image
Ar apsaugojo sunku pasakyti lotuliukas.gif Patiko, nes neapsunkino plaukų, o nepatiko, nes nuo jo atsirado pleiskanų.
Garnier Summerbody Lotion
user posted image
Kvapas puikus, nesmirda ir susigeria greitai, savo darbą atliko thumbup.gif
Garnier Fructis kaukė plaukams
user posted image
Sunaudojau net kelias, labai mano plaukams tiko ir patiko, tačiau kai pakeičiau į natūralias priemones - nesinorėjo net į rankas jos imti, bet pribaigiau per vargus lotuliukas.gif
Dabar noriu po truputi pereiti prie dekoratyvinės natūralios bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iceland: 24 sausio 2011 - 15:01

mano spalva 142 išmetu, nepatiko visgi spalva
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juxt: 24 sausio 2011 - 15:07