Įkraunama...
Įkraunama...

Situacijos, kai nėra kur akių dėti - V tema

Tęsiam temą.

IV tema čia
Atsakyti
negi niekm negėda ax.gif
Atsakyti
Geda dar ir kaip geda biggrin.gif Sugalvojau vaziuot i svecius pas mama issidejau vyno buteli ir pora alaus skardiniu galvoju pasedesim lauke pavakarosim biggrin.gif ilipom su mazium jam 4metukai i mikriuka galvoju reik mamai paskambint kad jau atvaziuoju pakalbejau ir daviau rageli savo mazui nes visad praso duot pakalbet lotuliukas.gif Tai jis ir ant viso mikriuko sako mociute mes su mama atvaziuojam mama snapso atsiveza lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kai jis padejo rageli kad man nebutu taip geda pries sedincius mikre zmones as jam aiskinu -Suneli ten vynas o ne snapsas nes mociute snapso negeria biggrin.gif O jis dar garsiau-Ka negeria ka neatsimeni kaip veme lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif galvojau numirsiu is gedos biggrin.gif O dar islipant is mikriuko varuotojas mestelejo-Tai mama vezasi snapso??? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiuxm83 @ 2011 01 29, 20:55)
Geda dar ir kaip geda biggrin.gif Sugalvojau vaziuot i svecius pas mama issidejau vyno buteli ir pora alaus skardiniu galvoju pasedesim lauke pavakarosim biggrin.gif ilipom su mazium jam 4metukai i mikriuka galvoju reik mamai paskambint kad jau atvaziuoju pakalbejau ir daviau rageli savo mazui nes visad praso duot pakalbet lotuliukas.gif Tai jis ir ant viso mikriuko sako mociute mes su mama atvaziuojam mama snapso atsiveza lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Kai jis padejo rageli kad man nebutu taip geda pries sedincius mikre zmones as jam aiskinu -Suneli ten vynas o ne snapsas nes mociute snapso negeria biggrin.gif O jis dar garsiau-Ka negeria ka neatsimeni kaip veme lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif galvojau numirsiu is gedos biggrin.gif O dar islipant is mikriuko varuotojas mestelejo-Tai mama vezasi snapso??? biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
pavare mazius thumbup.gif

as su savo suneliu stoviu eilej(jam tada 4 ,metukai buvo) prie mesyciu rukytu,vaikas lakste lakste po parduotuve,atbego ir garsiai rekia: mamaaaaa paziurek kokia mesyte,nupirk prasau prasau,as niekada gyvenime tokios nevalgiau doh.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif man siandien nemiga, tai perskaiciau beveik visa praeita jusu temuteje, ti net asaros byret pradejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ir prisiminiau viena situacija
neseniai su mb buvome paryziuj, vaiksciojom ten akvariume i uzsimaniau pas nykstukus, gal 10 min jo ieskojom, o kai radom kazkaip ziurim ytartinai tik vienas ten tualetas, galvojom bendras, nes kabinu ten labai daug buvo,.as jau isejus is tualeto plaunuos rankas, ir yeina moteris su maza mergyte ir tuo metu mb islindo is tualeto, ti iskart is tos moters ishpustu akiu supratau kad tualetas nebendras doh.gif lotuliukas.gif ta moteris dar kazka piktai sake, o mes prancuziskai ti nesuprantam, as is tos gedos iskart puoliau lauk, o mb lug niekur nieko nusiplove rankas neskubedamas, nusidziovino rankas, o ta moteriske su vaiku sake stovejo ir lauke kol jis iseis, net y kabina nejo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiuxm83 @ 2011 01 29, 18:55)
Geda dar ir kaip geda biggrin.gif Sugalvojau vaziuot i svecius pas mama issidejau vyno buteli ir pora alaus skardiniu galvoju pasedesim lauke pavakarosim biggrin.gif ilipom su mazium jam 4metukai i mikriuka galvoju reik mamai paskambint kad jau atvaziuoju pakalbejau ir daviau rageli savo mazui nes visad praso duot pakalbet lotuliukas.gif Tai jis ir ant viso mikriuko sako mociute mes su mama atvaziuojam mama snapso atsiveza lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Kai jis padejo rageli kad man nebutu taip geda pries sedincius mikre zmones as jam aiskinu -Suneli ten vynas o ne snapsas nes mociute snapso negeria biggrin.gif O jis dar garsiau-Ka negeria ka neatsimeni kaip veme lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif galvojau numirsiu is gedos biggrin.gif O dar islipant is mikriuko varuotojas mestelejo-Tai mama vezasi snapso??? biggrin.gif


Žudantis vaikų nuoširdumas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiuxm83 @ 2011 01 29, 19:55)
Geda dar ir kaip geda biggrin.gif Sugalvojau vaziuot i svecius pas mama issidejau vyno buteli ir pora alaus skardiniu galvoju pasedesim lauke pavakarosim biggrin.gif ilipom su mazium jam 4metukai i mikriuka galvoju reik mamai paskambint kad jau atvaziuoju pakalbejau ir daviau rageli savo mazui nes visad praso duot pakalbet lotuliukas.gif Tai jis ir ant viso mikriuko sako mociute mes su mama atvaziuojam mama snapso atsiveza lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Kai jis padejo rageli kad man nebutu taip geda pries sedincius mikre zmones as jam aiskinu -Suneli ten vynas o ne snapsas nes mociute snapso negeria biggrin.gif O jis dar garsiau-Ka negeria ka neatsimeni kaip veme lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif galvojau numirsiu is gedos biggrin.gif O dar islipant is mikriuko varuotojas mestelejo-Tai mama vezasi snapso??? biggrin.gif

thumbup.gif senai taip nesijuokiau thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien stovių eilėj parduotuvėj, jaučiu bakst į šoną ir - atsiprašau. Sakau- nu nieko. Jis vėl- atsiprašau. Sakau- Nieko tokio. Jis man vėl- Atsiprašau panelę. Patyliu keletą sekundžių, galvoju visai jau su protu susipykęs. Sakau- Nu gi gerai gerai, atleidžiu, neskaudėjo man. Jis- Atsiprašau, truputi galit pasitraukti.
blink.gif Jis pasilenkė, pasiėmė savo pirštinę,ant kurios minkštai stovėjau. doh.gif Viešpatie galvojau mirsiu iš gėdos. Pinigus padaviau MB ir nuėjau tipo kavos pamiršus paimt doh.gif
Atsakyti
Uoj prisijuokiau lotuliukas.gif patinka man šita tema thumbup.gif

Šiandien su drauge buvom parduotuvėj ir nusprendėm bandelių nusipirkt. Na ji išsirinko, įsidėjo į krepšelį, o aš buvau įsitikinus, kad ji man už nugaros, ir vis aš tos bandelės neišsirinkau, sakau: Kaži kokią čia bandelę imt? Aš nenoriu tos kur tu ėmei, labai saldi ji.
Ir galvoju, kodėl ji tyli, atsisuku, o už manęs stovi vyras kažkoks ir keistai į mane žiūri doh.gif Apsidairau, o žiūriu draugė į priekį jau gerokai paėjus biggrin.gif Tai greitai pasiėmiau bet kokią bandelę ir variau aš iš ten biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
prisikvatojau thumbup.gif
man dažniausiai gėda būna, kai parduotuvėj kalbuosi su savimi ar visai svetimam vyrui ką nors sakau, nes maniškis jau nuėjęs doh.gif liūdniausia buvo kai į krepšelė prekes ėmiau kraut...krepšelis buvo kito vyro rankose...ale panašus biggrin.gif
Atsakyti
O as pasrduotuvej irgi viena karta buvau ziaaaaaaaaaauriai nemalonioj padety. Stovejom su vyru eilej prie kasos. Dar musu eile buvo toli, tai as pamaniau, kad nueisiu dar kokiu saldainiu paimsiu. Nuejau, paemiau, zmoniu daug, griztu i eile, braunuosi pro zmones prie savo vyro. Toks vyras stovejo, eme bambet, ko as cia lendu, eile ir t.t. Sakau cia mano vyras stovi, jis sako - jus cia nestovejot. Ai, galvoju, durnas kazkoks, nesigincysiu... Prasibroviau, stoviu savo vyrui uz nugaros, sakau: va tau saldainiu paemiau. Tas nereaguoja. Sakau- ar girdi? Net galvos nepasuka. Nu blin galvoju, ignybau i uzpakali juokais. ATSISUKA doh.gif doh.gif Nu sakes, visai ne mano vyras blush2.gif Galvojau i žeme sulysiu. Nei ka sakyt, nei begt, nei rekt doh.gif Islemenau kazka panasaus i atsiprasau. Pasiziuriu: ogi mano vyrelis juokais leipsta gretimoj eilej. Nuejau visa israudus pas ji, o tas vyras, kur bambejo kai broviausi sako: nu as gi Jums sakiau doh.gif doh.gif Gal nebuciau sumaisius, bet buvo vyras apsirenges labai panasia striuke kaip maniskis, juodi dzinsai, sudejimas, sukuosena panasi. O as is nugaros nepazinau. Dar be to ir be kontaktiniu lesiu buvau - puszlibe doh.gif doh.gif
Atsakyti


QUOTE(Praline @ 2011 02 05, 22:23)
ignybau i uzpakali juokais. ATSISUKA 

oi negaliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif gerai,kad nuosavas vyras nepavydus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti