Įkraunama...
Įkraunama...

Kai jausmai nugali prota

Aš turėjau vaikiną, su kuriuo draugavau jau 6 metus. Tiesa, matėmės nedažnai, nors ir kilę iš vieno miesto, bet studentijos laikais pasukome skirtingom kryptim. Jis - Londone, aš Vilniuje. Planavome bendrą ateitį, tikrai labai jį mylėjau. Tačiau gyvenimas suriedijo taip, kad belaukdama tos rožinės ateities sutikau Vidą... Daug laiko praleisdavome kartu bendroje kompanijoje, nors niekas tarp mūsų neįsižiebė iš pirmo žvilgsnio. Jis taip pat buvo įklimpęs į ilgai besitęsiančią draugystę.
Patys nepastebėjome, kaip pradėjome atrasti vis daugiau bendro... o tada atradome vienas kitą. Prasidėjo be galo saldžios ir dar labiau skausmingos akimirkos kartu. Pirmą reti savaitgaliai, nieko rimta, juokas, pažaisim ir praeis... Bet laikas ėjo, o mūsų susitikimai darydavosi vis dažnesni.

Jis išsikyrė su savo drauge, o aš to daryti neskubėjau. Juk turėjau tobulą planą - šaunus vyras Londone, pasiturintis, jau yra nuosavas būstas, mūsų tėvai jau planuoja vestuves... ko daugiau norėt, negalejau leisti jausmams Vidui sugriauti man šviesią ateitį. Ir iš karto sakiau Vidui - viskas tarp mūsų laikina, mes kartu nebusim. O tuo tarpu su Vidu jau pradėjom gyventi kartu... Viskas mano galvoje sukosi, pati netikėjau, kad galėjau taip įklimpti. Kai atvažiuodavo mano draugas, as išeidavau, palikdavau Vidą, sakiau kad nebegrišiu. Ir vis tiek vėliau pati atšliauždavau pas jį, o jis mane priimdavo atgal. Kai klausiau - kodėl tu leidi man grįžti, juk buvau su kitu vyru - jis atsakydavo, kad jam nesvarbu su kuo aš buvau jei grįžtu pas jį...

Po dvieju metų tokio gyvenimo susikroviau šmutkes ir išvažiavau i Londoną pas savo draugą - visam laikui. Pardaviau viską ką galėjau parduoti, išmečiau ką galėjau išmesti. Su savim turėjau tik vieną didelą kelioniną ružavą tašę, į kurią tilpo viskas, ką turėjau. Garbės žodis, be tos tašės neturėjau daugiau nieko Lietuvoje. O Londone jau turėjau darbą, tevai trinė rankomis, draugas viską paruošė mano atvykimui... Spėkit su kuo praleidau paskutinę naktį prieš išvykstant... Neįmanoma nusakyti žodžiais, koks jausmas apima, kai žinai kad atsisveikini su mylimu žmogumi visam laikui, savo noru ir savo sprendimu. Jaučiausi, tarsi kas būtį išjungęs šviesą, išjungęs visus garsus... Net nepamenu kaip įėjau i lėktuvą.

Aš išbuvau tame naujame gyvenime mėnesį. Man truko oro. Man buvo šlykštu vaidinti jausmus, kurių jau seniai nebuvo. Ir aš nesulaikiau tos paslapties savyje, net ir žinodama kad būtų labai protinga palaikyti liežuvį už dantų. Prisipažinau. Jis atleido. Bet aš jau žinojau, kad neliksiu su juo. Susikroviau savo ružavą tašę, ir pirmu reisu grižau i Lietuvą, pas Vidą. Jis pasitiko mane ir išvežė nuo visų į Druskininkus - tai ir buvo romantiškiausias vakaras mano gyvenime, kai aš atgavau šio gyvenimo prasmę - būti su mylimu žmogumi, nors prieš mus buvo nusistatę beveik visi kas mus pažinojo, nors turėjau ištverti sugrižimo gėdą, nors be galo įskaudinau dar vieną žmogų... Tą vakarą Druskininkuose, laikydama jo ranką supratau, kad taip ir turi būti, kad tai teisingiausia ką galėjau padaryti, kad niekada neatleisčiau sau, jei nebučiau ryžusi atsiduoti šiai meilei iki galo.

Mes auginam nuostabią dukrytę, o aš niekada, nei vienai minutei nepasigailėjau, kad grižau pas jį ir kad jausmai tada nugalėjo protą.
Atsakyti
hm. be komentarų tiesiog.

bet už drąsą gyventi pagaliau pagal vidinį troškimą - 300balų.



tik pasiruoškit kitąsyk ir jūs žmones priimti tiek sykių, kie jūs buvot priimta. vat tada bus sąžiningai.
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif
zinau ta jausma ,kaip isjungiama sviesa,tik gaila kad as kazkada taip ir nepasiryzau zengti tokio drastisko zinksnio kaip tu,sveikinu ,saunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif grazaus Jum gyvenimo wub.gif
Atsakyti
kokia grazi istorija 4u.gif tikrai kiek reikia drasos taip pasielgt smile.gif
Atsakyti
Istorija gal ir grazi, primenanti koki holivudini filma, bet as neisivaizduoju, kaip galima taip skaudinti zmones...Gerai kas gerai baigiasi. Sekmes Jums, bukit laimingi 4u.gif
Atsakyti
Svarbiausia, kad padarėt teisingą sprendimą ir esat laimingi augindami vaikutį wub.gif
Atsakyti
O aš puikiai suprantu tokią situaciją, nes panašią išgyvenau. Todėl sveikinu teisingai pasirinkusi, man irgi pasisekė smile.gif
Atsakyti
Kokia graži meilės istorija wub.gif ,tiesiog kaip romane wub.gif
Sėkmės jūsų šeimai 4u.gif
Atsakyti
keisti gyvenimo posukiai, bet svarbiausia, kad viskas sauniai susikloste. sveikinu 4u.gif
Atsakyti
tikrai graži istorija smile.gif toje vietoje,kai išvažiavai-vos neiškrito ašara, maniau viskas 4u.gif šaunuolė, drąsi panelė bigsmile.gif turtai yra užgyvenami su laiku, o meilė, jeigu ji tikra-net po belekiek metų kitam neatsiras, todėl pasirinkimas vertas 200 balų iš 100 rolleyes.gif
Atsakyti
pažįstama...
Atsakyti
Svarbu, kad mylimasis atleido ir priėmė, nes mažai vyrų, kurie tiek sykių atleistų mirksiukas.gif sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti