Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunietes diskutuojam toliau,16 tema

Senoji tema cia: http://www.supermama...howtopic=687375

user posted image

user posted image
Atsakyti
buvo siūlymas, sudėti meistrų tel. kuriuos rekomenduoja, kažkas is forumiečių smile.gif ar patys forumiečiai teikia paslaugas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pego @ 2011 01 27, 19:16)
buvo siūlymas, sudėti meistrų tel. kuriuos rekomenduoja, kažkas is forumiečių smile.gif ar patys forumiečiai teikia paslaugas mirksiukas.gif

tai reik kai kursis kita temute visa info ir sukelt,nes as jokiu duomenu neturiu g.gif gal kasnoretu tuo uzsiimt? 4u.gif
Atsakyti
Lokiui ir Giedruolei, iš praeitos temos klausimiukai smile.gif :
Trikampė palėpė - nešiltinta, jos stogas tik plėvelė ir skardos danga. Nenorėjom lubų kaip bažnyčioj, nusprendėm sumažinti šildomą tūrį. Beje, jau yra blog'e pilnai šiltinimas sudėtas.

Giedruole, nesupratau jūsų apie kampą, gal galite plačiau? Lokys lyg apie stogo kampą, palėpę, o jūs apie kurį?
Klojinys iš vidaus į išorę: 5cm EPS + 15cm betono + 25cm EPS.
Papildyta:
QUOTE(jordan @ 2011 01 27, 20:10)
user posted image

user posted image


Mėlynai baltas nameliukas atrodo fantastiškai smile.gif kaip iš sapno.
Atsakyti
hm tai gal aš nr apie tą patį... tuoj pasitikslinsiu bloge.
Atsakyti
Sveikos,
Noreciau pasiklausti, kaip jums toks planelis? Minusai kokie? Aisku,dar langus stumdysime, vonios kambariu isdystyma, virtuve kitokia bus. Na bet patalpos jau gal ir liktu tokios.
Koki jus fasada rinktumetes? Labai dekui uz issamias ir pagristas nuomones is anksto. Bandome klaidu isvengti... doh.gif

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiuk: 27 sausio 2011 - 21:19
GIEDRUOLEI mes siltinti fasada pradejom lapkriti,zinoma nespejom uzsalo doh.gif ,dejom pilka polisteroli 15cm,sutarem kaina uz kvadrata su siltinimu ir struktura 35lt plius 500lt uz stalazus.
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2011 01 27, 21:10)
Mėlynai baltas nameliukas atrodo fantastiškai smile.gif kaip iš sapno.

o taip,noreciau tokiam gyvent biggrin.gif bet kaip sakant uzteks ir to ka statom biggrin.gif
Atsakyti
viliene, galutinis sluoksnis yra PIR, lubos siltintos, o stogo slaitas siltintas pir? nes nuotraukose tik lubu matosi pir.
Atsakyti
QUOTE(rasiuk @ 2011 01 27, 21:16)
Sveikos,
  Noreciau pasiklausti, kaip jums toks planelis? Minusai kokie? Aisku,dar langus stumdysime, vonios kambariu isdystyma, virtuve kitokia bus. Na bet patalpos jau gal ir liktu tokios.
  Koki jus fasada rinktumetes? Labai dekui uz issamias ir pagristas nuomones is anksto. Bandome klaidu isvengti...  doh.gif 

kazkaip iskart pasigedau tamsaus kambariuko prie virtuves 4u.gif o va laiptu vieta,tai man labai patinka
Atsakyti
Na aš kalbėjau apie trikampį - sklautą. kuris lieka tradicinėj statyboj neapšiltintas, jei gegnės kaip jūs sakot toje vietoje nebūna apšiltintos, apšiltinama perdanga. O tas trikampis apšiltinamas iš išorės, o iš vidinės pusės (kur jūsų atveju nešiltinta palėpė) lieka plikas mūras- šalčio tiltas. pas jus taip nebus, nes monolitas šiltintas iš dviejų pusių, tik nepalikit pliko beto trikampio briaunose (ta vieta kur siena remiasi į stogo plėvelę).
Tikiuosi supratot apie ką aš čia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jordan @ 2011 01 27, 22:31)
kazkaip iskart pasigedau tamsaus kambariuko prie virtuves 4u.gif o va laiptu vieta,tai man labai patinka

Tamsaus kambariuko bulvytems ir stiklainiams?
Paieskokit dar trukumu. smile.gif
Atsakyti