Įkraunama...
Įkraunama...

Haloterapija

Sveikos smile.gif

Gal kuri būdama nestuke.gif lankėte haloterapijos procedūras? Niekaip nepagaunu savo gydytojos (išvykusi į užsienį atostogų), negaliu tiesiogiai pasiklausti. O kaip tik važiuojame atostogų ir galėčiau nusipirkti šias procedūras.
Atsakyti
Cia paveluotas atsakymas, bet mano vaikui buvo paskitas drusku kambarys, tai man uzdraude eiti kartu, pasake kad nesciom nepatartina.
Atsakyti
Aš ėjau į druskų kambarį. Tiesa gydytoja pasakė, kad nerekomenduotina, bet paaiškinus, kad nėštumas be komplikacijų, ji pamatavo spaudimą ir pasakė, kad galiu eiti, bet jei kas nors negera imtų darytis tai išeiti ir daugiau neiti.
Niekas nesidarė, praėjo kosulys smile.gif
kai ėjau buvo 32 savaitės...
Vienu žodžiu tarkitės su gydytojais smile.gif
Atsakyti
Pavasarį lankiau haloterapijos užsiėmimus. Iš tiesų patiko thumbup.gif. Žirmūnuose esantis "Druskų kambarys" visas nuo lubų iki grindų vien druska, bet "Šeimos diagnostikos centro" kambarys su druskine siena labiau patiko vien dėl to, kad kai kurios valandomis demonstruojami specialūs kvėpavimo pratimai - tada druskų poveikis tikrai ryškus. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 06 liepos 2016 - 11:47
Man dare drusku masaza ne nesciai, tai sutinau visa po to, oi! Nescia nei uz ka neiciau smile.gif
Atsakyti