Įkraunama...
Įkraunama...

Kas labiausiai patinka?

Apklausa: Kokio tipo filmus žiūrite? (28 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Kokio tipo filmus žiūrite? Kodėl? Koks filmas labiausiai įsiminė?
Ačiū už atsakymus. mirksiukas.gif
Atsakyti
as uz komedijas thumbup.gif
Atsakyti
O kaip kitom? mastau.gif
Atsakyti
Aš už komedijas smile.gif
Atsakyti
Man tai labiausiai patinka dokumentiniai filmai, taip pat dramos, tragikomedijos.
Atsakyti
Man komedijos patinka labiausiai ir romantiniai filmai. wub.gif Dar šiandien dokumentinį filmą per TV3 mačiau gerą - "Pasaulis be žmonių" . mirksiukas.gif Neblogas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chadė: 30 sausio 2011 - 18:06
Dievinu trilerius, detektyvus. Taciau matau, jog šis žanras nelabai populiarus sad.gif
Atsakyti
Aš už psichologinius, veiksmo trilerius, detektyvus thumbup.gif Kitokių net nesinori žiūrėti.
Atsakyti
I(ki nestuke.gif buvau megeja siaubaku, bet ne tu, kuriuose tik kraujai litrais taskosi ir mesgaliai skraido, bet tokiu gyvenimiskai siaubakisku (Games US, Eden lake, last house on the left), bet dbr kzkaip seniai bemaciau toki, nebetraukia.
Patinka ir man psichologianiai, su netiketom pabaigom, bet kzkaip tokiu nelabai paskutiniu metu teko matyti. Neatsimenu kada ir gera komedija maciau, tokia, kad tikrai juokciausi, o ne tik syptelciau smile.gif
Atsakyti
man patinka dramos ir romantiniai filmai mirksiukas.gif
Atsakyti
O man praktiškai visų žanrų filmai patinka ir visokius žiūriu, bet jeigu reikia rinktis, tai renkuosi siaubo biggrin.gif
Atsakyti
as tai megstu ivairius zanrus (gal isskyrus melodarmas), tik nuo nuotaikos priklauso smile.gif ne visad norisi ziuret komedijas, ir ne visada rimtus smile.gif o siaip labiausiai vistik komedijos matyt smile.gif bet ju, deja, geru tik vienetai verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 31 sausio 2011 - 16:58