Įkraunama...
Įkraunama...

Gera pradžia - pusė darbo

Sveikos mergaites 4u.gif Visada ivedus i google rupima klausima, issamiausius atsakymus randu butent pas jus drinks_cheers.gif todel nusprendziau pasidalinti savo istorija.
Iki 21 metu svoris buvo jei ne idealus, tai bent pakenciamas 60kg ugis 163cm.Pagerejo gyvenimo salygos, pakeiciau gyvenamaja vieta, darugus.Kavines, klubai, naktiniai valgymai, uzkandines...Svoris pradejo po trupuka augti, darbas buvo pakankamai aktyvus fiziskai, tad augo jis labai letai...Pries metus istekejau, vyras geras, mylintis mane tokia kokia esu(nors jam visada labiau patiko apkunesnes moterys), gyvenimas ramus, darbas beveik sedimas.Tokiu tempu iki 84 kg blush2.gif veidrodis visada rodydavo tik grazu vaizda smile.gif as sau patinku tokia kokia esu, prisiziuriu isvaizda, megstu puostis todel antsvorio ir pati nepastebedavau...Turbut taip ir toliau jei ne vienas labai didelis noras, VAIKELIS...Patekau pas gera gydytoja, ir visi iki siol atlikti tyrimai, jei ir neparode tiksliai, tai bent nurode, kad viena is mano nepastojimo priezasciu gali buti butent antsvoris.
Esu tingine, megstu ilgai miegoti, naktineti su knyga bei sumustiniu rankoje, ir vietoi pasivazinejimo dviraciu renkuosi sodyba bei saslyka blush2.gif
Ilgai galvojau...i sporto kluba tikrai ne...begioti salta ir tingisi is namu lysti...visgalis internetas man atidare butent ta puslapi kurio man ir reikejo...elipsinis treniruoklis, akcija.Nesitarusi su vyru, uzsisakiau.Gavau.2 dienas jis prastovejo surinktas balkone, niekaip neprisiverciau...Butu turbut iki siol ten stovejes, jei ne ideja nusifotografuoti tik su maudymuku is visu pusiu biggrin.gif tai ka pamaciau manes tikrai nenudziugino blush2.gif
Nusprendziau su dietologo pagalba pareguliuoti mityba ir pradeti...pradejau sunkiai, 10min vos istverdavau, vakarais zveriskai noredavau valgyti.Bandziau minti ryte 10min, nepasiteisino, organizmas dar miegodavo ir visa diena jausdavausi nusilpusi.Pradejau minti tik vakarais.Pasiteisino thumbup.gif uzsikabinau smile.gif dabar minu jau ne maziau 40 min.darau atsilenkimus ir nusipirkau lanka, nuo kurio mano kojos nusetos melynemis, nes sukt nemoku.Taciau uzsispyriau ir suku, nesvarbu, kad kasdien tik po sekude daugiau jis uzsilaiko ant mano pilvo.Niekada nebuciau net itarusi, jog man patinka sportuoti...Kilogramai pradejo tirpti, samoningai nesisveriu, tai padarysiu tik po menesio, taciau jauciu pagal drabuzius jog apimtys mazeja...Pagerejo savijauta, nedustu jei reikia prasibegti ir svarbiausia taip uzsikabinau, jog labai rimtai pradejau dometis joga ir aerobika...Tikiuosi, jog mano naujai atrastas pomegis pades man pasiekti svarbiausio- nestuke.gif
Atsakyti
Praejo beveik metai...
Savo tikslo as pasiekiau...Balandzio pabaigoje buvo -18kg, o Birzelio viduryje pastojau smile.gif
Atsakyti
Šaunuolė 4u.gif Linkiu ir po gimdymo neapleisti savo svorio. smile.gif
Atsakyti
Puiki istorija. 4u.gif Daug pastangu reikejo, bet rezultatai turbut viska atperka. smile.gif
Atsakyti
Šaunuolė, ir aš manau, kad metant svorį vienas svarbiausių dalykų yra turėti stiprią valią ir norą siekti savo tikslo 4u.gif

Aš ir niekada negalėjau labai skųstis savo svoriu, nebent platesniais klubais, bet čia kartais būna moterims ir privalumas biggrin.gif Kai laukiausi pirmojo vaikelio, priaugau beveik 30 kg, o čia tai pagalvojau pagimdžius bus bėdų, nes valgyti niekaip negalėjau sustoti, leliukas reikalavo, tačiau jam atsiradus jau po 3 mėnesių viskas grįžo į savo vietas (apie 64kg), bet čia dar ne istorijos pabaiga biggrin.gif Atėjo metas lauktis ir antrojo leliuko, po gimdymo praėjus dviem savaitėm pradėjau daryti jogos asanas, kurios buvo skirtos daugiau kojoms, klubams ir pilvui, įvyko įdomus dalykas, jau po 1,5 mėn atsistačiau iki svao buvusio svorio, o jau po 5 mėn. tesvėriau 58kg, man tai buvo kažkas neįtikinamo ir taip gerai jaučiuosi dar iki šiol biggrin.gif 4u.gif Supratau jogos naudą ir toliau ją propaguoju thumbup.gif

Gal esate dar kokius įdomius būdus išbandžiusios numesti svorį? Ką darote, kad jį numestą išlaikyti pastovų? mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano vaikuciai jau uzauge,bet visada pasiskaitineju jusu puslapius.aisku mano patarimai vaiku auginimo klausimais sensteleje,bet sitoj temoj galiu pabuti lyderiu,nes isbandziusi esu milijonus lieknejimo budu.Pritariu Moncikei,kad joga superinis budas palaikyti kuno formas thumbup.gif
Atsakyti
Saunuole Ksem!! thumbup.gif manau numesti svori sunkiau nei pvz. pabaigti mokykla doh.gif juk tai reikalaja beprotisko ryzto ir noro, o tu irodei kad viskas imonama net ir patiems paciausiams tinginiukams tongue.gif taip ir toliau gimus vaikeliui!! mano nuomone norint pasiekti rezultatu reikia visu pirma atrasti kuri sporto forma yra miela sirdziai. as pati neturejau problemu del antvsorio,nes visa gyvenima sportuoju, 14 metu sokau, o dabar savo kuno linijas stiprinu ir islaikau pastovu kuno svori jogos pratimais bei tam tikrais mitybos principais kuriu ismokau jogos mokykloje thumbup.gif .

Taigi, sportuokime, bukime grazios ir laimingos! mirksiukas.gif assa.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kad atradau bendraminčių jogos klausimu ir ne tik bigsmile.gif
O kur jūs ją lankote: sporto klube ar kur rimčiau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @moncike@: 27 vasario 2012 - 16:26
Sveikos!

Na man asmeniškai su sportu neišeina susidraugauti: teko lankyti sporto klubą, bet prasidėjo nugaros skausmai, žodžiu daugiau kančios nei naudos gavosi...
Viena draugė neįkyriai supažindino su joga, pabandžiau ir va jau antri metai užsiėminėju ir savijauta puiki. Aš vadovaujuosi filosofija 21 kartą prisiversk, o poto tai taps tavo rutina.
O joga smagu, nes pripažinkim harmonijos įneša ne tik kūnui, bet ir sielai cool.gif Žinoma visą laiką reikia žiūrėti ką valgai, neprisikirsti vakarais, bet pradedi jausti savo kūną, pažinti jį ir jis tau atsiskleidžia ko tuo metu nori: ar kur nueiti gerai išsišokti ar sukrimsti kokių džiovintų vaisių saują, vietoj tavo pietums planuoto kotleto ar pramiegoti planuotą namų tvarkymą rolleyes.gif
Tai tokia patirtis iš mano pusės, visoms sėkmės mylint savo kūną !
Atsakyti
AgniGarbane o kaip dažnai eini į jogos užsiėmimus? bigsmile.gif
Atsakyti
Na vaikštau į bendrus užsiėmimus vieną kartą į savaitę, bet namuose savarankiškai darau. Pas mus jogos mokykloje yra vienos savaitės intensyvus kursas, tuomet vienas susitikimas per savaitę du mėnesius.
Aišku visa esmė, kad joga turi užsiimti savarankiškai, bet su smagia chebryte efektas 100 kartų didesnis.

O tu, Moncike, kur lankai?
Atsakyti
Aš lankau sporto klube, treniruotės vyksta pasirinktu laiku, kartais einu vakare, kartais ryte, kada turiu laisvesnio laiko, nors būtų patogiau vakarais, bet ne visomis dienomis yra.. verysad.gif Mes daugiausiai darome asanas ir kvėpavimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @moncike@: 27 vasario 2012 - 18:18