Įkraunama...
Įkraunama...

Karkazai

Karkazai - kaimas mieste, gamtos apsuptyje. Puiki vieta gyventi, kas vertina ramybę ir grožį. Kas nori pabėgti nuo miesto triukšmo, bet nepabėgti nuo pačio miesto.

Atsikraustėme čia prieš porą mėnesių ir negalime patikėti, kad radome tokį stebuklingą kampelį. Po kalnelius vaikščioja stirnos, į kiemą atbėga zuikiai, iš lesyklos nesitraukia būrys miško paukščių, nuo šalia augančių ąžuolų nusileidžia voverės ir smalsiai stebi mus savo juodomis akutėmis...
Mums, atsirausčiusiems iš miesto tai neįtikėtina, kad taip arti miesto tokia natūrali gamta.

Geriausias jausmas būna tada, kai po dienos darbų grįžti namo, iš viso to šurmulio ir skubėjimo, į savo tylius ir jaukius namus. Kai ryte pabudusi pro langą matai dangų ir medžius, o išėjusi į kiemą žinai, kad ši žolė priklauso tau smile.gif Puiku gyventi nuosavame name, tokioje gražioje vietoje wub.gif

Ieškome bendraminčių, kaimynų ar prijaučiančių Karkazams. Bus įdomi jūsų nuomonė, pasidalinkite, kaip čia sekasi gyventi, o gal ruošiatės apsigyventi (apllinkui sparčiai dygsta nauji namai).
Atsakyti
idomu, o kaip karkazuose su vandeniu? T.y. ar nesemia sklypu pavasari ar po geros liuties? Mes kaip tik dairemes sklypu i ta puse... ireniskes kaip tik ir atbaide del uzsemtu sklypu... taip pat idomu kaip su komunikacijomis? kiek ziurejom skelbimu, ten siuloma su vietinemis. Ar karkazuose yra miesto komunikacijos?
atsiprasau jei cia ne i tema blush2.gif bet butu labai idomu suzinoti jau is ten gyvenanciu blush2.gif
Atsakyti

Viskas čia į temą 4u.gif
Karkazai turi savo vandens gręžinį, vanduo su sieros prieskoniu, bet pakankamai švarus. Mes statėmės filtrus, bet čia visur toks vanduo į Aleksoto pusę.
Nuotekos vietinės, dujas žada vesti artimiausiu metu.... nežinau kiek tai realu.
Tik internetas šviesolaidis tikrai bus artimiausiu metu.
Dėl sklypo sėmimo - mes gyvenam ant kalno, tikrai nesemia biggrin.gif bet kokiu atveju sklype turi būti padarytas drenažas, sklypas sukeltas ir t.t. Kaip tik artėja atšilimas, bus realiai matyti kaip su tais sklypais, semia ar ne.


Mes gyvenam čia dar tik porą mėnesių, gal atsiras koks senesnis gyventojas, kuris galės issamiau papasakoti...


Atsakyti
aciu smile.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir as prie Karkazieciu 4u.gif
Karkazuos jau 4 -rias ziemas praziemavojus... Gyvenam vidury lauku... savo namus vadinam "prerijos namelis " smile.gif nes vejai cia baisiniai... Kas del sklypo semimo, tai cia molyne ( galima savo plytu fabrikeli atsidaryti ) vanduo sunkiai gerias i zeme, rudeny, pavasary sklype baseinas buna...labai tikiuosi kad sutankejus zolynui situacija pasikeis. Drenazo tikrai reikia, nes senieji visiskai neveiksnus.
Atsakyti
QUOTE(renaz @ 2011 04 26, 10:15)
Jungiuosi ir as prie Karkazieciu  4u.gif


Sveika prisijungus 4u.gif

tikrai molynė, pabandžiau daržą susikasti ir praėjo meilė ūkininkavimui - neįmanoma kastuvo į žemę įkišti.
Tik kieme pas mus sausa, net balučių lyjant nebūna, matyt viskas priklauso, kokį nubėgimą vanduo turi.

Palaukit, apsistatys namai aplinkui, nebus tiek vėjų.

Gal turit idėjų i kokį darželį vaiką leisti... nes Garliavoje eilės begalinės, o priklausom jau Kauno raajonui, tai Kaune papulti be šansų doh.gif

Atsakyti
QUOTE(PUCA @ 2011 05 08, 12:49)


Gal turit idėjų i kokį darželį vaiką leisti... nes Garliavoje eilės begalinės, o priklausom jau Kauno raajonui, tai Kaune papulti be šansų  doh.gif

as saviski leidziu i l/d Eglute, mes ten ji uzrasem kai dar vaikis keliu men buvo. visai patenkinta tuo darzeliu.... seip reikia per visus imti ir vaziuoti, bandyt pirstis visokiais imanomais budais... dar Roku darzelis gan netoli ar Aleksote Tirkliskiu darzelis. Mes visuose siuose buvom i eile atsistoje, bet kai prieme i Eglute visu atsisakem.
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif Laba diena

Prašome pagalbos 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Gal matote savo kieme, prie garažų ar gatvėje anksčiau nestovėjusį JUODĄ GOLFĄ (IV kartos) UNIVERSALĄ ??? Tai iš mūsų pavogtas automobilis prieš 2 dienas.

Išskirtiniai bruožai:

Juodi skardiniai ratlankiai;
Ant stogo "ragai";
Ant stogo obuolio dyžio smulkus dažų subraižymas (kaip švitriniu popieriumi), esantis arčiau auto galo labiau į dešinę pusę, netoli antenos;
Kairės pusės veidrodėlis klijuotas lipnia juoda juosta.

Praneškite į až ir parašykite į až valstybinius numerius.

Būsime labai labai dėkingi 4u.gif
Atsakyti
laba, planuojam pirkt taurėnuose - šalia karkazų kotedžą, ir vienas dalykas kas nepatinka, tas mobiliojo ryšio stulpas, niekam jis iš jau gyvenančių nekliūva ?
Atsakyti
Tema diskusijai... tų antenų visur pilna, mieste tiesiog jų nematome, kaip veikia telefono ryšys taip ir elektromagnetinės bangos yra visur. O stipriausiai veikia tik kalbant mobiliuoju telefonu.
Aš atvirai sakant nežinau, bet manau tikrai mažiau pavojinga nei gyvenant mieste, kur antenų ant kiekvieno daugiaaukščio prikišta.

O kaip galvoja kiti gyventojai?


Žiema Karkazuose smile.gif

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
PUCA, lb grazios nuotraukos bigsmile.gif

antenos foto thumbup.gif reiks nekreipt dėmesio į ja blush2.gif
Atsakyti
Taurėnų gyvenvietė labai puiki, mes su vaikais pro ten pasivaikščioti einam. Na ir kaina labai stipriai pasikeitė į gerą pusę, dabar tikrai verta pirkti.
Atsakyti