Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių apranga

Sveikos mielos mamytes smile.gif Na sia vasara kelsim savo vestuves ir va niekam nenusprendziam del pamergiu sukneliu.Gal jus galetumete patarti ir pasidalinti savo nuomonemis sia tema. ax.gif Zinau kad tokia tema yra bet ji senoka blush2.gif Is anksto aciu wub.gif
Atsakyti
user posted image


user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vika.21: 08 sausio 2011 - 13:42
Ji nei kiek ne senoka, diskusijos verda ir gana aktyviai. Kam kuriat bereikalingas temas? Negi per mazai prikurta ju?
Atsakyti
10 tema

Ir toliau dalinamės mintimis
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady*love: 29 sausio 2011 - 16:51
Lady*love aciu uz naujus namucius 4u.gif
Atsakyti
*GUCCI* > kazin ar nuotaka siaubune busiu...nes realiai, tuoktis dar nezadu, bet velniskai grazios sukneles man, todel ir megstu uzsukti akis paganyt tongue.gif
ir siaip, neisakineciau kaip rengtis,nes nieko prasmatnaus nedaryciau, man mielesne Pikniko vizija smile.gif tai ten gali zmones ,kad ir su sortais buti smile.gif na ir zinoma Anytos nekviesciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2011 01 29, 19:52)
*GUCCI* > kazin ar nuotaka siaubune busiu...nes realiai, tuoktis dar nezadu, bet velniskai grazios sukneles man, todel ir megstu uzsukti akis paganyt tongue.gif
ir siaip, neisakineciau kaip rengtis,nes nieko prasmatnaus nedaryciau, man mielesne Pikniko vizija smile.gif tai ten gali zmones ,kad ir su sortais buti smile.gif na ir zinoma Anytos nekviesciau biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif va butent tokiu vestuviu ir reikia thumbup.gif o per manasias net ir nebuvo kviesta anyta ir suzinojo,kad vede sunus tik is kitu lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
labai pyko issizeide,bet moteriskele nusileido pagaliau ant zemes ir suprato kas yra kas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2011 01 29, 20:52)
*GUCCI* > kazin ar nuotaka siaubune busiu...nes realiai, tuoktis dar nezadu, bet velniskai grazios sukneles man, todel ir megstu uzsukti akis paganyt tongue.gif
ir siaip, neisakineciau kaip rengtis,nes nieko prasmatnaus nedaryciau, man mielesne Pikniko vizija smile.gif tai ten gali zmones ,kad ir su sortais buti smile.gif na ir zinoma Anytos nekviesciau biggrin.gif


as tik pajuokavau mirksiukas.gif na pikniko tipo vestuves gal ir idomu bigsmile.gif bet tokie dalykai buna per giminiu susitikimus unsure.gif
Uzjauciu, kad nepasiseke su anyta unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(ugnex @ 2011 01 29, 21:54)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif va butent tokiu vestuviu ir reikia thumbup.gif o per manasias net ir nebuvo kviesta anyta ir suzinojo,kad vede sunus tik is kitu lotuliukas.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
labai pyko issizeide,bet moteriskele nusileido pagaliau ant zemes ir suprato kas yra kas thumbup.gif


eikit sau merginos, jums taip nepasiseke su anytom? unsure.gif o maniskes abi lb geros ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2011 01 30, 22:30)
eikit sau merginos, jums taip nepasiseke su anytom? unsure.gif o maniskes abi lb geros ax.gif


Dvi anytas turit? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gutte: 30 sausio 2011 - 21:45
QUOTE(*Gutte @ 2011 01 30, 23:45)
Dvi anytas turit?  bigsmile.gif


na taip, mama tikra ir pamote smile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
labai grazios suknutes.. o kaip manot, pamerges turetu buti su vienodom suknelem, ar graziau kai buna individualiai pasiutos sukneles, aisku is tos pacios medziagos, bet kiekvienai pritaikytas vis kitoks modeliukas, pagal mergaite???? ax.gif
Atsakyti