Įkraunama...
Įkraunama...

Tinklinės,vienkartinės kelnaitės, įklotai

QUOTE (SuperBaba @ 2004 06 08, 09:54)
SIDO, tinklines kelnaites vyras man nupirko Mindaugo MAXIMOJE, EURO vaistyneje wink.gif....

O kuo ten skiriasi vienkartines nuo tinkliniu? Kurios geresnes? Paaiskinkit kas nors man rolleyes.gif ...
Atsakyti
Aš tai pirkau tokias tinklines, kaip nukirptos pėdkelnės. Man atrodo, kad jos vieno dydžio, nors gal ir ne. Net nežinojau ,kad yra tokių vienkartinių. Gal ir geriau vienkartinės,nereikia skalbti gimdymo namuose, nes tas kelias dienas kraujuoji smarkokai, žiūrint iš kokios medžiagos jos.
Atsakyti
Aš jau prieš 7 metus ,kai gimdžiau pirmą vaiką tinklines ,bet ne vienkartines turėjau .Labai patogios buvo ,jos tamposi,todėl išmieros net neįsivaizduoju.Bet kai po gimdymo daktarė apžiūrinėjo,sakė kad labai geros ,nes neprakaitouji su jom ir ventiliacija geresnė.Oir šiaip išskalbus daug greičiau išdžiūsta,kas irgi ligoninėj aktualu.
Atsakyti
Tinklines kelnaites yra is tokio gumuoto tinklelio, na kaip buna tinkleliai marlems laikyt, ant rankos maut ar kur.

Patogiau uz paprastas kelnaites todel, kad po gimdymo labai kraujuoji, tai paprastas gali stipriai iskraujuot, o toms tinklinems dzin - ten niekas i jas nesusigeria, be to, jos gi vienkartines, na keliom dienom ir labai pigios, gal koks litas kainuoja smile.gif Ventiliacija geresne. Nusimaut lengviau, o prisireikia daznai, nes daznai palas keiti gi...

Be to, noresi kokia didesne pala susikist (jei ligonine duoda, imk palas, daug geriau pala negu paketas, su paketu sunta)- su paprastom kelnaitem gali but sudetinga, o i tas tinklines kisk kiek nori, nors ir paklode... Paprastos taip nesitampo, o tas anas pasireguliuot gali kad nespaustu niekur, kas ypac aktualu jei kirpo ar plyso...

Nusipirk nusipirko pora vienetu, tikrai nesigailesi smile.gif
Atsakyti
Nu va dabar kai pati pagimdziau tai galiu pasakyti savo nuomone del tu tinkliniu kelnaiciu - nu as asmeniskai vos istveriau su jom dvi dienas, kai tik kraujo apmazejo, issitraukiau Mamma donna vienkartines, kurios labiau panasios i normalius triusikus rolleyes.gif
Tos tinklines geros tuo, kad praleidzia ora, nu bet kokios jos nepatogios ir kaip jose nepatogiai tie abrisan paketai guli doh.gif kazkaip susibruka ten tarp koju g.gif
Atsakyti
O ash atvirkshchiai labai dziaugiuosi tinklinemis, gerai tamposi ir tikrai buvo labai patogu po gimdymo. Na vienkartiniu nebandziau, tai nieko negaliu pasakyti, man uzhteko tinkliniu, juo labiau, kad labai lengva buvo jas ishskalbti. Bet tai kaip sakoma, kiek zmoniu, tiek nuomoniu, nepabandes pats, nesuzinosi, kas geriau smile.gif
Atsakyti
nu jus varot, vienerias turejot ir dar skalbiat :-)))))
as po gimdymo turejau kokias 10 tinkliniu ir niekad neploviau, panesiojau ir ismeciau....... bet aisku cia jau kaip kas ismano..
o siaip tai tikrai patenkinta esu tom tinklinem ir siulau visom visom, nes noro plauti tikrai nebuvo. o ir patogu ziauriai!
Atsakyti
Aš naudojau vienkartines, tiek gimdymo namuos, tiek namie, kol kraujavimas buvo labai gausus. Tinklinės man nebuvo labai patogu..gal nelabai kokybiškos, bet tie dideli paketai kažkaip persisukdavo, imdavo slysti ne ten kur reikia..O vienkartinės..nusiėmei ir išmetei rolleyes.gif
Nors tiesą pasakius, tas tinklines aš irgi išmesdavau..Jos gi irgi vienkartinės, tik kitokio pluošto blink.gif
Atsakyti
As po gimdymo naudojau iklotus "always" ir gavau nuo ju alergine reakcija blink.gif . Galiu pasakyti tai buvo ziauru. Ir taip viska po gimdymo skaudejo, o dar plius ir nezti viska doh.gif . Prausiausi su ramuneliu nuovyru, tepiausi tepaliukais ir pirkau libresse. Ir dabar dar po siai dienai turiu alergija siems iklotams. Palyginus always su kitu firmu paketais tai man jie tikras ...... , nors daugelis moteru naudoja ir patenkintos g.gif , man tai ten tikra sintetika.
Atsakyti
Na gal pasirodysiu kokia senamadiska bet pasinaudojau drauges patarimu po gimdymo ligonineje naudojau palutes o grizus namo buvau pasisiuvus iklotukus is paprastos perkelines medziagos jokiu alerginiu reakciju jokiu niezuliu nors buvau siuta ir kirpta ir viskas sugijo l greitai clap.gif siulau visoms nestukem
Atsakyti
teisybe, kad po gimdymo geriausia palas naudot, o ne paketus, nors pries gimdyma galvojau, nu jau ne su palom nevaiksciosiu( nes ligoninej, jas duodavo), bet kai pagimdziau ir pabandziau viena ir kita, tai pliusai paloms thumbup.gif , o isvaziuojant is ligon dejausi always blink.gif , paskui pirkdavau kuo geriau praleidziancius ora, man tipo belos paketai.
Atsakyti
man irgi su tais ALWAYS ne kas po gimdymo buvo... Is pradziu, kol naudojau ligoninej gautus iklotus, viskas gerai buvo. kai jie baiges, pasiemiau ALWAYS... Na, niezulio nebuvo, bet kazkoks labai keistas jausmas - lyg spaustu kazkas ten is vidaus.... ir taip kokias 4 dienas is eiles... Po to mama pasiule pakeis iklotus- sako bandyk LIBRESSE, nes jie tokie lyg ir medvilniniai kazkokie... Ir tikrai, visi nemalonus pojuciai pakeitus iklotus dingo kaip i vandeni. tai sakiau daugiau nebenaudosiu tu ALWAYS niekada.
Atsakyti