Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

Sena tema Cia


user posted image
Papildyta:



DA_LI
150 is MAC nera pats didziausias, bet birioms pudroms skirti visi pameta plaukeliu, bent jau kiek esu isbandzius ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 31 sausio 2011 - 22:02
QUOTE(Adrinėja @ 2011 01 31, 22:01)
Sena tema Cia
user posted image
Papildyta:
DA_LI
150 is MAC nera pats didziausias, bet birioms pudroms skirti visi pameta plaukeliu, bent jau kiek esu isbandzius  ax.gif

Ai, gal ir susimaišiau doh.gif , bet jis biriai pudrai , rašo, kad tinka face ir body. Bet kad mano šepečiai plaukų rimtai nepameta- turiu Guerlain, iškrito gal vienas plaukas, net iš anksčiau turėto Gosh nekrisdavo . Bet būtent šitas Mac šepetys visur aptariamas kaip labai besišeriantis ir beje daugumai labiausiai nepatinkantis iš Mac.
Atsakyti
QUOTE(DA_LI @ 2011 01 31, 23:16)
Ai, gal ir susimaišiau doh.gif , bet jis biriai pudrai , rašo, kad tinka face ir body. Bet kad mano šepečiai plaukų  rimtai nepameta- turiu Guerlain, iškrito gal vienas plaukas, net iš anksčiau turėto Gosh nekrisdavo . Bet būtent šitas Mac šepetys visur aptariamas kaip labai besišeriantis ir beje daugumai labiausiai nepatinkantis iš Mac.

as dar turiu 129SE tai irgi bega plaukai biggrin.gif
o dar ir siukstokas rolleyes.gif
vat tik viena pastebet galiu, kad man sintetiniu sereliu sepeteliai praktiskai nei vienas nekrenta, persimeciau ant sintetiniu lotuliukas.gif
Atsakyti
rašykit šepetėlių pavadinimus ir numerius prie nuotraukų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DA_LI @ 2011 01 31, 23:16)
Bet kad mano šepečiai plaukų  rimtai nepameta- turiu Guerlain, iškrito gal vienas plaukas, net iš anksčiau turėto Gosh nekrisdavo . Bet būtent šitas Mac šepetys visur aptariamas kaip labai besišeriantis ir beje daugumai labiausiai nepatinkantis iš Mac.


Man rodos ten butent apie MAC buvo atsakymas, bet gal ir pati netaip supratau....

QUOTE(Adrinėja @ 2011 01 31, 23:22)

o dar ir siukstokas  rolleyes.gif
vat tik viena pastebet galiu, kad man sintetiniu sereliu sepeteliai praktiskai nei vienas nekrenta, persimeciau ant sintetiniu  lotuliukas.gif


Tikrai drinks_cheers.gif Siurkstoki MAC pudru sepeciai... Nesuprantu kaip jie giriami kaip super geri, super svelnus ir sepeteliu virsune - bent man begale geresniu ir svelnesniu uz MAC yra (kad ir tie patys Sigma, kurie irgi naturaliu seriu)...

As sintetinius del odos jautrumo pradejau naudot, bet svelnumu jie svelnesni uz daugeli naturaliu ir dazo labai puikiai. Na kaip ir visur reikia atsirinkt kas kaip, bet man patinka sintetiniai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 02 01, 02:37)
Na kaip ir visur reikia atsirinkt kas kaip, bet man patinka sintetiniai.  4u.gif

ir man drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Gal Mac anksciau buvo geriasi, bet tikrai dabar daug geresniu uz juos yra ir net pigesniu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 01 vasario 2011 - 11:50
Ar kuri esat turejusios si Smashbox kabuki? Ar toks tinkamas mineralinei pudrai?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupu_mama: 01 vasario 2011 - 16:11
QUOTE(shopingas @ 2011 02 01, 01:37)
Man rodos ten butent apie MAC buvo atsakymas, bet gal ir pati netaip supratau....
Tikrai  drinks_cheers.gif Siurkstoki MAC pudru sepeciai... Nesuprantu kaip jie giriami kaip super geri, super svelnus ir sepeteliu virsune - bent man begale geresniu ir svelnesniu uz MAC yra (kad ir tie patys Sigma, kurie irgi naturaliu seriu)...

user posted image
Štai šitą turėjau omenyje - Mac 150 large powder brush. Bet bent jau šiai dienai atsisakiau planų jį užsisakyti schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, sepeteliu zinoves 4u.gif

user posted image

Noriu paklausti kokia sio sepetelio kaina , ir kur galima gauti ?
Atsakyti
QUOTE(Elija* @ 2011 02 05, 17:46)
Sveikos, sepeteliu zinoves  4u.gif

user posted image

Noriu paklausti kokia sio sepetelio kaina , ir kur galima gauti ?

Ziurint kokios firmos, nes tokiu yra Inglot, Mac, CS, Sigma, Erdesos, zodziu daug variantu tokiu kainos irgi skirtingos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 02 05, 18:28)
Ziurint kokios firmos, nes tokiu yra Inglot, Mac, CS, Sigma, Erdesos, zodziu daug variantu tokiu kainos irgi skirtingos  ax.gif


Kaip supratau is jusu visu pasisakymu MAC187 geriausias. Tai sio kaina domina ir kitos bent jau nuo... iki ... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elija* @ 2011 02 05, 20:19)
Kaip supratau is jusu visu pasisakymu MAC187 geriausias. Tai sio kaina domina ir kitos bent jau nuo...  iki ...  ax.gif


MAC LT nepardavinejama (na Vilniuj berods 'flagmane' kai ka glaima isigyt, bet kainos uzkeltos kaip suprantu), o merginos arba pacios is kokiu puslapiu siunciasi, arba per tarpininkes is JAV ar UK MAC puslapio - tai ten kainyte ir galit paziuret. 4u.gif
Atsakyti