Įkraunama...
Įkraunama...

Skaistalai

Skaistalai 3-ia tema

user posted image

Skaistalai 1-a tema

Skaistalai 2-a tema


Aptarinėjame toliau smile.gif

Atsakyti
shopingai ,butent tokie 4u.gif ! dekui uz info,zinosiu kaip tiksliau ir geriau juos naudot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2011 01 17, 01:27)
O is kur ji pirkote?


pirkau JAV sephora parduotuvej.
man juos rekomendavo Rimdzius, atsidziaugt negaliu wub.gif
Atsakyti
Vakar pagaliau gavau proga apziuret ilgai lauktus Tarte 'amazonian clay' skaistaliukus, bet nusivyliau.... 3 spalvos labai man ju patiko, tai isbandziau ant rankos ir va tuomet atejo nusivylimas - skaistalai kieti, pirstu sukau sukau, tai ant pirsto spalva matesi, bet kai per ranka perbraukiau, tai jau laabai kukliai uzsitepe. Na gal dienai ar nemegstancioms ryskesniu skaistaliuku ir gerai, bet man rodos daugiau isdulkes ju bebruzinant sepeteliu nei ant odos uzsiteps... Bet yra ir geroji reikalo puse, nes nereikes dar vieno pirkinio man biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Jau kurį laiką bandau savo naujus skaistalus (priskiriu skaistalams, nes bronzantas vis dėlto užima mažesnę ploto dalį). Turiu pasakyti, kad gaunasi gana ryškūs, dar reikia išmokti dozuoti man juos wink.gif Laikosi gana gerai, bet kadangi mano oda į dienos pabaigą pariebėja, šiek tiek susimeta į dėmes, bet tiesiog pakoreguoju, pasklaidau ir viskas ok. Manau puikus pirkinys, o ir spalvos labai gražios.
user posted image
Atsakyti
Gal kuri naudojo šitus skaistalus ir galėtų parašyt nuomonę? 4u.gif
L'oreal accord parfait blush
user posted image


 i 
Papildyta priemonės pavadinimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 16 vasario 2011 - 21:38
Aš pastaruoju metu naudoju tik kreminius, skystus skaistalus. Dėl šiuometinės odos būklės (skruostai išsausėję) ir poreikių (norisi labai natūralaus ir švelnaus makiažo). Presuoti ar birūs skaistalai man nusėda ant odos ir įsidienojus atrodo nenatūraliai. g.gif

Šiuo metu turiu :

Clarins multi blush cream

user posted image

Jau kuris laikas juos turiu. Patinka, lengvai pasiskirsto, gana ilgai išlieka, gražiai atrodo. Galima ir lūpas tepti, bet to nedarau. Šiaip geri skaistalai, bet pabaigus nebekartočiau.

Smashbox O-glow gel blush

user posted image

Nepatiko. Nors internete prisiskaičiau, kad čia vos ne stebuklas. Man nepatiko pati priemonė, spalvos nesuteikia gražios, išlieka neilgai.

Max Factor Miracle Touch Cream Blush

user posted image

Labai patinka. Ir spalva ir laikymasis ir tekstūra, ir pasiskirstymas ant odos. Tokia gaivi su jais atrodau. Oda sveika, švyti. Dar šiek tiek kreminio MAC highlighter'io ant skruostikauliu užtepus, bendras vaizdas būna būtent toks kokio aš noriu.

BECCA Beach Tint, spalva - Watermelon

user posted image

Šitie taip pat labai patinka. Kaip ir Max Faxtor. Becca yra skystesni skaistalai. Gula labai gražiai, išgaunu labai švelnų ir naturalų vaizdą. Dienai idealu. Tik jų kaina vos ne trigubai didesnė už Max Factor. Pranašumas Beccos pakuotėje. Tokia labiau patinka. Nes pirštu ar šepėteliu kabinti Max Faxtor, Clarins neitin higieniška.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aterol: 23 vasario 2011 - 12:36
Jei jau apie skystus ir kreminius 4u.gif Turiu tik vienus tokio tipo Maybelline Dream Mousse Blush . tai jie man thumbup.gif Spalvyte pas mane peach satin
user posted image
tekstura labai maloni, gerai issilaiko, nesausina . kai nusipirkau tai gal pora savaiciu vien juos naudojau thumbup.gif spalvu pasirinkimas labai didelis ir uztenka ju ilgam ( bet man cia minusas biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Aterol @ 2011 02 23, 12:31)
Max Factor Miracle Touch Cream Blush


O kur juos perkate? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 02 23, 14:28)
Jei jau apie skystus ir kreminius  4u.gif  Turiu tik vienus tokio tipo Maybelline Dream Mousse Blush . tai jie man  thumbup.gif  Spalvyte pas mane peach satin
tekstura labai maloni, gerai issilaiko, nesausina . kai nusipirkau tai gal pora savaiciu vien juos naudojau  thumbup.gif spalvu pasirinkimas labai didelis ir uztenka ju ilgam ( bet man cia minusas biggrin.gif )


Šiuos ir aš noriu išbandyti. Tik pas mus parduotuvėse spalvų vis nerandu tokių, kokių noriu. Labai greitai išperka, arba retai naujų užveža. g.gif Reikia užsisakyti internetu.

QUOTE(Chr* @ 2011 02 23, 14:31)
O kur juos perkate?  g.gif


Bent jau UK, tai kiekviena parduotuvė kuri prekiauja Max Factor produkcija, turi ir šiuos skaistaliukus. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aterol: 23 vasario 2011 - 16:27
QUOTE(Aterol @ 2011 02 23, 17:26)
Šiuos ir aš noriu išbandyti. Tik pas mus parduotuvėse spalvų vis nerandu tokių, kokių noriu.  Labai greitai išperka, arba retai naujų užveža.  g.gif  Reikia užsisakyti internetu.


tai uzsakinejau internetu sumokejau pora svaru uz juos, kadangi jie jau seniai pasirode tai ir kaina tokia smile.gif 4u.gif PVZ
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 02 23, 15:29)
tai uzsakinejau internetu sumokejau pora svaru uz juos, kadangi jie jau seniai pasirode tai ir kaina tokia smile.gif  4u.gif  PVZ


Ačiū. 4u.gif Kaina tikrai maža. Įsigysiu būtinai, nes jau kuris laikas norėjau juos išbandyt, bet neradusi norimų spalvų prisigesindavo tas noras. smile.gif
Atsakyti