Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų darželis "Žara"

Prašom pasidalinti įspūdžiais
Atsakyti

Noreciau suzinoti atsiliepimus apie darzeli ''Zara'' g.gif
Atsakyti
Geras daržas, mano vyresnėlis ten ėjo, man labai patiko. Mažius eina kitur, nes persikraustėm. Vedėja labai faina. Mes ėjom pas auklėtoją Janiną, vaikas ją labai mylėjo smile.gif Mes mažiukai atėjom, tai ir nuo pampersų mikliai atpratino, ir šiaip - nevaldiškai taip žiūri... Gal kas ir pasikeitė, visgi vyresnėlis jau trečiokas, bet ne kažkas tuose daržuose keičiasi...

Nu žodžiu, jei gyvenčiau tam rajone, vaiką vesčiau tik ten smile.gif
Atsakyti
lankom, esam patenkinti... tiek vaikas, tiek tėvai thumbup.gif

dėl vedėjos...maloni moteris, bet nepatiko kad labai jau primygtinai perša lankyti...kai pasakėm kad galvojam dar nueiti į kitą daržą pasižiūrėti, tai pradėjo "varyti" ant to daržo g.gif na man kažkaip neetiška pasirodė schmoll.gif
Atsakyti
Kelmas žino, kaip dėl tos vedėjos smile.gif Bet kai mums buvo tokia problema - persikraustom, vadinasi, gyvent į kitą Kauno galą, ir jai pasiguodėm, kad nerandam daržo prie namų, tai ji pati mums rekomendavo kitą darželį, nors kai pagalvoji, koks jai reikalas nepažįstamus žmones kažkam rekomenduot, be jokių kyšių ar kažko smile.gif Mat, tada buvo problemos su vietom, sunku įsiprašyt daržus, o tas rekomenduotas mus priėmė ir irgi buvo geras smile.gif Į jį vyresnėlis ir baigė eit, o dabar mažiukas eina... smile.gif Žodžiu, aš patenkinta smile.gif
Atsakyti
na gal jinai turi antipatiją tam mūsų paminėtam daržui biggrin.gif
na man tai keista buvo, kad iškarto priėmė, be jokių "vokelių" g.gif penktadienį nunešėm dokumentus, o pirmadienį jau ėjom į lopšį thumbup.gif
Atsakyti
Na kam tie vokeliai direktorei,jei cia vaikuciu trukumas. Supratau is to,kad vasara visur reklaminiai lapeliai buvo iskabinti.Kvieciantys lankyti darzeli ''zara''.
Atsakyti
vat kame čia reikalas g.gif

MAMICY, tai ar ėjote į lopšį...
Atsakyti
QUOTE(gutukas @ 2006 02 21, 15:23)
vat kame čia reikalas  g.gif 

MAMICY, tai ar ėjote į lopšį...


einam. tik kolkas su mociute po pora valandu pasedi... rytoj jau bandys palikti lopšiuke.
Atsakyti
draugu mergaite lanko si darzeli patenkinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rubi33 @ 2006 02 21, 13:23)
Na kam tie vokeliai direktorei,jei cia vaikuciu trukumas. Supratau is to,kad vasara visur reklaminiai lapeliai buvo iskabinti.Kvieciantys lankyti darzeli ''zara''.


A vat visur vaikučių trūkumas, gimstamumas žiauriai sumažėjęs, vyresnėlis kai į mokyklą ėjo, tai irgi, sakė, pirmokų mažai nerealiai... Bet kažkaip kitur vis tiek vokelių prašo smile.gif Netgi žinau kur dry.gif Neinu ten dry.gif
Atsakyti
mes jau sedim namie su sloga unsure.gif

bet šiaip lopšelis man labai patiko thumbup.gif tik ta sloga nelabai schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 27 vasario 2006 - 21:23