Įkraunama...
Įkraunama...

Reiki visiems

g.gif ne vienerius metus laikiausi ir nesikišau į diskusijas šauniame forume supermama.lt
Tuo labiau, kad nesu mama g.gif .

Girdėjau apie visokias gąsdinančias istorijas pasakojamas čia apie Reiki. blush2.gif labai įdomu kokių tikslų siekia tie žmonės. Gal, sakau, tiesiogiai galėčiau atsakyti ir paaiškinti, jei kas susipainiojo informacijos vandenynuose. Drąsiai klauskite ir padedamas kitų Reiki meistrų (meistrių) bandysiu įnešti aiškumo šioje forumo temoje.
Atsakyti
Virgi, manai esantis visažinis?
Reiki yra ramentai. Kai ramentai naudojami pagal paskirtį, viskas tvarkoje. Bet juos galima ir kitais tikslais naudoti arba naudoti nemokšiškai, neturint reikiamos asmenybės brandos. Va būtent dėl brandos trūkumo būna visokių niuansų...
Atsakyti
QUOTE(VirgisM @ 2011 02 08, 17:45)
Girdėjau apie visokias gąsdinančias istorijas pasakojamas čia apie Reiki.  blush2.gif labai įdomu kokių tikslų siekia tie žmonės. Gal, sakau, tiesiogiai galėčiau atsakyti ir paaiškinti, jei kas susipainiojo informacijos vandenynuose. Drąsiai klauskite ir padedamas kitų Reiki meistrų (meistrių) bandysiu įnešti aiškumo šioje forumo temoje.



Labai gera tema. Gal galėtumėt pasidalinti, kokios būtent gąsdinančios istorijos paskatino sukurti šią temą ir pabandykit pakomentuoti kodėl jums atrodo kitaip.

Ir nekreipkite dėmesio į puldinėjimus. Visi seniai žino, kad visažinė šiame skyrelyje yra tik viena.
Atsakyti
QUOTE(VirgisM @ 2011 02 08, 16:45)
g.gif ne vienerius metus laikiausi ir nesikišau į diskusijas šauniame forume supermama.lt
Tuo labiau, kad nesu mama  g.gif .

Girdėjau apie visokias gąsdinančias istorijas pasakojamas čia apie Reiki.  blush2.gif labai įdomu kokių tikslų siekia tie žmonės. Gal, sakau, tiesiogiai galėčiau atsakyti ir paaiškinti, jei kas susipainiojo informacijos vandenynuose. Drąsiai klauskite ir padedamas kitų Reiki meistrų (meistrių) bandysiu įnešti aiškumo šioje forumo temoje.



Norėčiau paklausti, kodėl atsiranda atmetimas reiki energijai. Viduje sutikau, kad būtų atliekamas seansas, bet gavosi atmetimo reakcija. Kažkiek pateko, bet jutau nemalonų deginantį jausmą. Pats meistras sakė,kad jaučia atmetimą ir kelinto bandymo metu vis nepavyko. Kokios priežastys tai gali įtakoti ir ar tai dažnas atvejis. Ar reiki tikrai visiems tinka? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2011 02 08, 19:18)
Labai gera tema. Gal galėtumėt pasidalinti, kokios būtent gąsdinančios istorijos paskatino sukurti šią temą ir pabandykit pakomentuoti kodėl jums atrodo kitaip.

Ir nekreipkite dėmesio į puldinėjimus. Visi seniai žino, kad visažinė šiame skyrelyje yra tik viena.


Ta visažinė asmeniškai yra pažįstama su Virginijum smile.gif
Man tik nesuprantamas šitos temos kūrimo tikslas, kai yra bendra Reiki tema. Nebent noras pasireklamuoti, nes pagal SM taisykles negalima rašyti savo www.
Atsakyti
clap.gif Keistai gi čia Jūs Vaižgante reaguojate į mane paskutiniu metu. tease.gif

Tai fotografija pirmame laikraščio puslapyje užkliuvo, tai čia dabar nusikaltėlis patapau... triniti.gif

Ir aš gi žinau kodėl g.gif tikriausia visažinis topsecret.gif , bet priežastis, kad Reiki seansus pati apleidot vacation4.gif
Na ir pasakykite (parašykite, kad aš neteisus).
Atsakyti
QUOTE(VirgisM @ 2011 02 10, 20:13)
clap.gif Keistai gi čia Jūs Vaižgante reaguojate į mane paskutiniu metu.  tease.gif

Tai fotografija pirmame laikraščio puslapyje užkliuvo, tai čia dabar nusikaltėlis patapau...    triniti.gif

Ir aš gi žinau kodėl g.gif  tikriausia  visažinis topsecret.gif , bet priežastis, kad Reiki seansus pati apleidot  vacation4.gif
Na ir pasakykite (parašykite, kad aš neteisus).


Virgi, galėjau pabūti nekolegiška ir pranešti apie šios temos sukūrimą greitojo reagavimo padaliniui. Tema dėl reklamos tuoj pat būtų buvus ištrinta. Siūlau paskaityti SM taisykles- kaip naujokui, jos gal nelabai žinomos. O taisyklės yra taisyklės- jos galioja visiems.
Nuotrauka laikraštyje neužkliuvo- tiesiog paerzinau FB mirksiukas.gif
Reiki seansų nedarau, bet Reiki naudoju kasdien. Namie turiu savų reikistų, pačiai vargintis nebereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(arpos @ 2011 02 08, 19:45)
Norėčiau paklausti, kodėl atsiranda atmetimas reiki energijai. Viduje sutikau, kad būtų atliekamas seansas, bet gavosi atmetimo reakcija. Kažkiek pateko, bet jutau nemalonų deginantį jausmą. Pats meistras sakė,kad jaučia atmetimą ir kelinto bandymo metu vis nepavyko. Kokios priežastys tai gali įtakoti ir ar tai dažnas atvejis. Ar reiki tikrai visiems tinka?  Ačiū  4u.gif


g.gif Kiekvienas atvejis būna labai individualus ir reikalauja asmeninės diagnostikos.
Jei paprastai, nesigilinant labai jau, tai tikriausia Reiki sugebėjote priimti, neatmetėte, bet pačio Reiki praktiko ne. Kaip sakoma - energetika nesusiderino. Būna, kad žmogaus ir nepažįsti, pirmą kartą matai, o viduje toks savas friends.gif , nors prie širdies glausk. Na ir būna atvirkščiai, žinoma slap.gif
Atsakyti
QUOTE(VirgisM @ 2011 02 10, 20:31)
: Na ir būna atvirkščiai, žinoma  slap.gif


Tu man labai savas, bet man taip patinka tave paerzinti blush2.gif Matyt, praėjusiame gyvenime buvom smėlio dėžėje susipešę dėl kastuvėlio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 10, 20:26)
...ir pranešti apie šios temos sukūrimą greitojo reagavimo padaliniui...
...neužkliuvo- tiesiog paerzinau...  mirksiukas.gif
...Reiki seansų nedarau, bet Reiki naudoju kasdien...


Va aš ką turėjau omenyje blush2.gif kol manęs dar neištrynė doh.gif , bandysiu spėti dar kam nors atsakyti.

Klauskite thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VirgisM @ 2011 02 10, 20:31)
g.gif Kiekvienas atvejis būna labai individualus ir reikalauja asmeninės diagnostikos.
Jei paprastai, nesigilinant labai jau, tai tikriausia Reiki sugebėjote priimti, neatmetėte, bet pačio Reiki praktiko ne. Kaip sakoma - energetika nesusiderino. Būna, kad žmogaus ir nepažįsti,  pirmą kartą matai, o viduje toks savas friends.gif , nors prie širdies glausk. Na ir būna atvirkščiai, žinoma  slap.gif


Ačiū, Virgi 4u.gif . vat būtent, kad žmogaus energetika tiko, o reiki atmetinėjau.
Gal galite ne asmeniškai, bendrai įvardinti priežastis, kodėl galimas atmetimas?
Atsakyti
QUOTE(VirgisM @ 2011 02 10, 20:39)
Va aš ką turėjau omenyje blush2.gif kol manęs dar neištrynė  doh.gif  , bandysiu spėti dar kam nors atsakyti.

Klauskite  thumbup.gif


Rimtai tik paerzinau, pakibinau kaip vyrą blush2.gif O jis jau tuoj prisigalvojo kas nebūtina biggrin.gif
Jei niekas nepaskųs, temos neištrins. Man čia dažnokai sanitarės funkcijas tenka atlikti, nes buvo čia tokia asmenybė, kurios tik temą ištrindavo, vėl ji naują užsivesdavo.
Tu gal geriau nukeliauk į reiki temą ir rasi ten įdomių šnekų, pvz, kaip inicijuojami apsėstieji ir jie paskui sėkmingai daro kitiems reiki seansus. Galėtum išsakyti savo nuomonę. (Pvz., už pinigus galima inicijuoti bet ką.) Čia aš, aišku juokauju blush2.gif
Atsakyti