Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip suprasti ar vaikui tinka išrinktas vardas?

Sveikos būsimos ir jau esančios mamytės. Norėjau paklausti kaip suprasti ar vaikučiui tiks išrinktas vardas?
Esu girdėjusi,kad reikia uždėti ranką ant pilvo ir sakyti patinkančius vardus, tai ant kurio vardo vaikutis sujuda, tokį vardą ir dėti. Bet ar tai tiesa? 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(netukas @ 2011 02 08, 20:19)
Sveikos būsimos ir jau esančios mamytės. Norėjau paklausti kaip suprasti ar vaikučiui tiks išrinktas vardas?
Esu girdėjusi,kad reikia uždėti ranką ant pilvo ir sakyti patinkančius vardus, tai ant kurio vardo vaikutis sujuda, tokį vardą ir dėti. Bet ar tai tiesa?  4u.gif  smile.gif


kadangi aš pati turiu bėdą su vardais tokią, kad aš nesieju jų su žmonėmis, kurie yra jais pavadinti, aš net savo vyrui esu sakiusi, kad jo vardas yra tragiškas (mano nuomone), tačiau tai visiškai neįtakoja žmogaus asmenybės. Esu tuo įsitikinusi per savo gyvenimą, kad jeigu žmogui vardas netinka, jis aplimpa įvairiomis pravardėmis, mažybiškumais ir pan. Tokie prietarai, kaip dėjimas rankų ant pilvo, visiška nesąmonė jau vien iš fiziologinės pusės (manau, akivaizdu, kodėl). Mano giliu įsitikinimu, vardą vaikui sugalvoji tokį, kokiu tau bus malonu šaukti, todėl net keista, bet labai mažai žmonių keičia savo vardą tuomet, kai jau gali tai daryti, turbut.... tinka. Todel siulau labai nesukti galvos, skirti varda toki, kuris jusu manymu, yra pats paciausias Jums:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vdj: 08 vasario 2011 - 23:07
Oi, netikėkit tokiais prietarais. O jei visgi tikite, tai bent skaitykite iš Jums patinkančių vardų sąrašiuko biggrin.gif
Atsakyti
o as kazkaip isivaizduoju, kad leliukas ta vardeli vos tik isitaises pilvukyje jau pasufleruoja ax.gif bent jau mums taip buvo. iki nestumo nei minties apie si vardeli neturejau, bet tik pastojus jis eme suktis galvoje ir kai bandydavau sukurpti ka kito gaudavosi snipstas biggrin.gif atsimenu budavo imu galvoti jei ne adele, tai tuomet kas ir ateina i galva tokios nesamones kurios skamba kaip adele, bet siaip nesamones. berniukui nei vieno vardo nesugebejau sugalvot. na buvo vienas toks, bet siaip nieks nelipo. buvo baisu tai, kad mb mergaites vardas visiskai nepatiko. kai ji gime, jis tik palinksejo galva - adele biggrin.gif
Atsakyti
As ir manau kad vaikutis pats pasufleruoja vardeli, arba jis gan greit ateina i galva, arba mano brolio situacija buvo tokia- kad ta pacia nakti , abu su zmona susapnavo ta pati varda blink.gif , o jai neateina i galva joks, tada kai gimsta vaikutis, kai pamatysi ji tada ir isrinksi vardeli.O seip dar zinau atveju kad buvo isrinktas vardelis , o kai gime vaikutis, kai ji pamate , pakeite varda, nes visiskai jis netiko.As manau kad vardas turi labai didele reiksme ir tikrai turi buti parinktas atsakingai ir tikti vaikuciui.Vardai turi savo harakteristika ir buna kad sutinki zmogui, pasako varda , o jis jam visiskai netinka, ne del to kad negrazus, bet tiesiog na netinka ir tiek.
Atsakyti
Rinkom varda jau gimusiam vaikuciui ir duotas vardas puikiai tinka rolleyes.gif
Atsakyti
Pirmai dukrytei varda irgi buvom isrinke pries gimima,bet kai gime tai pakeitem ,nes kazkaip tas pirmas vardelis jai net nezinau kaip paaiskint ,bet netiko. Antra varda isrinkom po dvieju dienu.
Atsakyti
Kai gimsta vaikas iškart pamatai ar sugalvotas vardas jam tinka. Mums tiko sugalvoti vardai berniukams iškart. Tik kai gimė dvynės, reikėjo sugalvot kurį kuriai duoti. Bet žiūrint jau matėsi, kuris tinka, nors jos ir identiškos biggrin.gif Dabar, be abejo, viskas taip ir yra - viena tipiška Vaiva, kita tipiška Milda. tongue.gif
Atsakyti
o pagal ką nuspręst,kad vardas netinka? kiek pažįstu žmonių,nu neįsivaizduoju jų kitais vardais mirksiukas.gif Tarkim Agnių,Monikų,Ingų,Rasų,Aušrų, Tomų,Tadų,andrių ir t.t. pažįstu ne viena,žmonės skirtingi,tiek išvaizda,tiek charakteriais,bet vardai jiems tinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kregždutė @ 2011 09 28, 09:31)
Kai gimsta vaikas iškart pamatai ar sugalvotas vardas jam tinka. Mums tiko sugalvoti vardai berniukams iškart. Tik kai gimė dvynės, reikėjo sugalvot kurį kuriai duoti. Bet žiūrint jau matėsi, kuris tinka, nors jos ir identiškos biggrin.gif Dabar, be abejo, viskas taip ir yra - viena tipiška Vaiva, kita tipiška Milda.  tongue.gif


Pritariu, kazkaip paciai jauciasi koki varda vaikui isrinkti, kazkaip pagal veiduko bruozus, elgesi, sunku apibudint.
Papildyta:
QUOTE(Ramunita @ 2011 09 28, 18:34)
o pagal ką nuspręst,kad vardas netinka? kiek pažįstu žmonių,nu neįsivaizduoju jų kitais vardais mirksiukas.gif Tarkim Agnių,Monikų,Ingų,Rasų,Aušrų, Tomų,Tadų,andrių ir t.t. pažįstu ne viena,žmonės skirtingi,tiek išvaizda,tiek charakteriais,bet vardai jiems tinka ax.gif

Saunu,kai vardas prisitaike prie zmogaus, arba zmogus prie vardo.
Pazinojau labai grazia mergina, vardu Terese, na nezinau, kaip tas vardas jai netiko, ir pati vargsiuke to vardo nekente biggrin.gif
Atsakyti
kokį išrinksit- toks ir tiks. Gal kam nors pradžioj ir atrodys negražus, netinkamas, bet vėliau pripras . O dėl vaikelio "pasufleravimo", tai nevisada galima ta nuojauta pasikliaut. Mes didžiajam buvome išrinkę vardą vieną, bet kai gimė- žiūrim į jį- jis toks žiopliukas atrodo, o vardas rimtas, "inteligentiškas", ir sėdom ieškoti kito.
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 10 02, 18:00)
kokį išrinksit- toks ir tiks. Gal kam nors pradžioj ir atrodys negražus, netinkamas, bet vėliau pripras . O dėl vaikelio "pasufleravimo", tai nevisada galima ta nuojauta pasikliaut. Mes didžiajam buvome išrinkę vardą vieną, bet kai gimė- žiūrim į jį- jis toks žiopliukas atrodo, o vardas rimtas, "inteligentiškas", ir sėdom ieškoti kito.

Ir as taip manau, kad varda geriau rinkti kai jau matai vaikeli, nei is anksto kai laukiesi.
Atsakyti