Įkraunama...
Įkraunama...

Kandžiojimasis

sveikos mamytes. susiduriau su problema. mano maziui beveik puse metu. ir turim 2 dantis. kai isdygo tai 2sav buvo nieko. dabar bevalgydamas kramtosi. pirma karta ikando taip, kad kraujas bego. kitus kartus silpniau. bet vis tiek nemalonu. kuri laika po to neduodu valgyt. bet tai vis tiek kartojasi. o ikandimas i speneli kaip zinia ne tas pats kaip i pirsta schmoll.gif . ka darot jus? g.gif tikiu, kad tokia beda turiu ne tik as.
Atsakyti
tai negi tik man vienai taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(milda.25 @ 2011 02 09, 22:31)
tai negi tik man vienai taip? g.gif


Vaikas dantukus testuoja smile.gif Po to nebesikandios. Aisku reikia drausminti bandyti, atimti kruti, aiskinti, kad jei kandziosis nebegaus. Paprastai suveikia.
Atsakyti
QUOTE(milda.25 @ 2011 02 09, 14:07)
sveikos mamytes. susiduriau su problema. mano maziui beveik puse metu. ir turim 2 dantis. kai isdygo tai 2sav buvo nieko. dabar bevalgydamas kramtosi. pirma karta ikando taip, kad kraujas bego. kitus kartus silpniau. bet vis tiek nemalonu. kuri laika po to neduodu valgyt. bet tai vis tiek kartojasi. o ikandimas i speneli kaip zinia ne tas pats kaip i pirsta schmoll.gif . ka darot jus?  g.gif tikiu, kad tokia beda turiu ne tik as.



Labuka,na as jau senokai nebemaitinu pati,siaip sako,kad vaikuciui mamu lruty neturetu kandzioti..Kiek esu skaicius ir girdejusi.
Va manasis,kandziojasi irgi labai,kur papuola i ranka i koja,jam nesvarbu,svarbu kanda ir juokiasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Andzelika_ @ 2011 02 10, 20:37)
Labuka,na as jau senokai nebemaitinu pati,siaip sako,kad vaikuciui mamu lruty neturetu kandzioti..Kiek esu skaicius ir girdejusi.
Va manasis,kandziojasi irgi labai,kur papuola i ranka i koja,jam nesvarbu,svarbu kanda ir juokiasi biggrin.gif

Kandžiojasi kaip pasiutęs ir dar magaryžių su nagais per kakla mamai, per nosį, ausis ir per visą veido sritį, galėsiu per Užgavienes be kaukes per žmonės eit biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Esu išmalčiavota kaip reikalas smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Su ta problemele draugaujam ir mes nuo pusmecio, nors dar dantu neturi ax.gif , kanda ir tempia doh.gif , skausmas nerealus, tai as pirstuku i zanduka svelniai duriu, kol ji paleidzia, nors suveikia nevisada ir si priemone ax.gif
Atsakyti
man pirsto nereik. as nuo skausmo atsoku... dantukai kaip peiliukai. pirstas ar ranka tai dar nieko, vis tiek gi kitokia oda. o spenelis tai jautru labai. nezinau, maniskis po to kaip atsoku ziuri ir matyt nesupranta kas nutiko... tai kaip jam susiet? atsirado didele baime maitint. anksciau naktim nesikramte. o sianakt 2 kartus krimstelejo...
Atsakyti
Mano sunus kandziojosi. Bet jis nesikandziojo pastoviai, bet tik kai dantys dygdavo. Priemones jokios nepadedavo, tekdavo arba iskesti, arba piena nusitraukti.
Teorijos gali sakyti, kad reikia drausminti, atimti kruti, ir t.t., bet man nei viena priemone neveike, tiesiog reikedavo keleta dienu islaukti.
Su laiku ismokau atskirti, kada jis kas.... bet po to pradejo kasti tik paemes kruti, buvo isties nelengva visa tai iskesti, bet isgyvenom abudu smile.gif.
Jis dazniausiai ikasdavo diena arba vakare, dazniausiai nakti miegodamas zisdavo be problemu.
Atsakyti
nu as ir stengiuosi atskirti. kai pradeda sypsotis tai nebeduodu bigsmile.gif . bet paslepus buna kad pradeda verkt nes valgyt nori. o cia kai dygo dantys? kurie? tie kur islinde iki puses ar cia del to kad neuzilgo reik laukt kitu? tikiuos kad taip nebus ilgai... o nusitraukinet negaliu, mazius neima buteliuko. o is puoduko dar nemokam...
Atsakyti
Mano sunui dantys dygsta labai sunkiai ir ilgai tenka laukti, kol prasikala. O kandziojosi jis, kai dantenos istindavo, dantys dazniausiai islisdavo gerokai veliau, po poros savaiciu.
Jusu atvejis gali buti ir kitoks, manau cia nera taisykliu, kodel vaikai kandziojasi. cia reikia paciai mamai atrasti priezastis, stebint vaika ir esama situacija. Man padedavo pieno nusitraukimas, per keleta dienu zaizdos uzgydavo, nes kitaip budavo pernelyg sudetinga vaika zindyti.
Gal galetu padeti antspeniai, as nebandziau.....
Atsakyti
man pabandzius nutraukti pientraukiu pienuka bego su krauju... tai palikau ramybej. tiesiog is tos kruties vaika reciau zindziau. tiesiog kai jau budavo kieta. nezinau, matyt teks islaukt. nors sianakt jau sakiau valgyt neduosiu iki pavasario lotuliukas.gif
Atsakyti
as nieko nedarau, maniskei 7 menesiai, turi du dantis, kanda i viska kas po ranka ( o tiksliau po burna) papuola. man tik lengviau kad as nemaitinu pati, bet ir taip uztenka, ne karta cypiau kai i pirsta ikando, jegos pas mergina nemazai, bet gi nei barsi tokio amziaus vaiko, nei ka, nesupras vistiek, manau kad isaugs ax.gif
Atsakyti