Įkraunama...
Įkraunama...

7 dienų kūdikis nenori valgyti

Sveikos mielosios

Mums kūdikėlis gimė trimis savaitėmis anksčiau. Dabar turim bėdų su valgymu labai nenori žysti maitinam kas 2 valandas gauna ir mamos pieno ir mišinėlio aptamil. Tiesiog nežinom ką daryti, vos tik pradeda valgyti iš karto nulūžta, o prižadinti sunku ir dar sunkiau įsiūlyti valgį. Gal galite pasidalinti patirtimi, gal kam panašiai buvo, gal ką ne taip darom ?
Atsakyti
QUOTE(Aseran @ 2011 02 09, 21:45)
Sveikos mielosios

Mums kūdikėlis gimė trimis savaitėmis anksčiau. Dabar turim bėdų su valgymu labai nenori žysti maitinam kas 2 valandas gauna ir mamos pieno ir mišinėlio aptamil. Tiesiog nežinom ką daryti, vos tik pradeda valgyti iš karto nulūžta, o prižadinti sunku ir dar sunkiau įsiūlyti valgį. Gal galite pasidalinti patirtimi, gal kam panašiai buvo, gal ką ne taip darom ?

Gal jis tiesiog tiek nenori, juk ir pienukas ir mišinukas. Gal tik jums atrodo kad vaikutis nepevalgęs? Man kyla klausimas kodėl duodat mišinuko? g.gif
Atsakyti
Labukas, na pirmiausia nepanikuokit, tokio maziuko vaikiuko rezimas dar visiskai nesusiformaves. Kad neuzmigtu maitinant bandykit kojytes kutenti ar kokia ausyte glostyti , kad miegelis taip greit neimtu. Ir kodel dar primaitinat misineliu, jeigu vaikiukas greit uzmiega gal jam ir jusu pienelio dar uztektu, o jeigu primaitinsit misineliu taip anksti tai visai jusu pienuko apmazes. Na sekmes sitam sunkiam tevu darbe 4u.gif
Atsakyti
Pritariu Pinkai drinks_cheers.gif Jau kai pradedi duoti mišinuko, tai savas pienukas greit pasibaigia. Man su dukra taip buvo, o sūnui jau metai ir mėnuo, vis dar maitinu. Svarbiausia nepanikuoti, negalvoti kad pieno trūksta. Jo tikrai užtenka. Juk mažam kūdikėliui labai mažai ir reikia. Aresan, nusiramink, viskas bus gerai 4u.gif . Mano mažylis irgi kai dar visai kleckas buvo užmigdavo neprivalgęs, po valandos vėl krūties prašydavos. Ir maitinau tiek kiek vaikas prašė. Juk jis mažas, greit pavargsta. Jei ką rašyk į až, kiek galėsiu padėsiu, patarsiu mirksiukas.gif Laikykis 4u.gif
Atsakyti
Manau kad maziukui per daug maisto. Atsimenu dar ligoninej buvo nuorodos kokio dydzio yra kudikio skrandukas kiekviename amziuje, jei neklystu tokio amziaus vaiko skrandis graikinio riesuto dydzio, tai va, pagalvokit kiek jam maistelio duodat ir kas kiek laiko, juk jis net suvirskinti nespeja, jei kisat ir pieneli ir misinuka smile.gif as maitindavau kas 3valandas diena, o nakti kada pabusdavo, niekada nezadinau smile.gif cia tik mano garsus pamastymas 4u.gif Sekmes!!
Atsakyti
http://www.supermama...?...83&hl=valg*
http://www.supermama...?...8233&st=144
Atsakyti
Joa turėtų pakakti pieno bet va kad jis nelabai nori žįsti. Ar pavargsta ar kaip o pas mama pieno sumažėjo gal nuo streso ar kaip. Net nežinau, iš pradžių neteisingai maitinome vaikas beveik nieko nepasiimdavo labai nusilpo tai ligoninėje jam davė mišinėlio na dar nutraukinėjo pieną kažkaip iš buteliuko lengviau geria negu iš krūties.
Atsakyti
QUOTE(Aseran @ 2011 02 09, 22:45)
Sveikos mielosios

Mums kūdikėlis gimė trimis savaitėmis anksčiau. Dabar turim bėdų su valgymu labai nenori žysti maitinam kas 2 valandas gauna ir mamos pieno ir mišinėlio aptamil. Tiesiog nežinom ką daryti, vos tik pradeda valgyti iš karto nulūžta, o prižadinti sunku ir dar sunkiau įsiūlyti valgį. Gal galite pasidalinti patirtimi, gal kam panašiai buvo, gal ką ne taip darom ?




tiesiog nepergyvenk del to,nes galiu pasakyt is patirties :)mano 2sav.gime anksciau ir smile.gif mano maziukas taip pat buvo kaip tik valgyt biski paciunke MP ir jis miega gali jam daryti ka nori ir smakra trinti,nosi uzimti,kutenti ir vistiek nieko doh.gif aisku daviau tankiau valgyti ir tik MP daugiau nieko nedaviau ir paaugo pradejo valgyti kiek jam reik biggrin.gif dar mums jau 7ieni but 5men. smile.gif o duodi kada is buteliuko jis pripranta prie lengvo traukimo ir formos tada nenori imti kruties nes man taip buvo ir daviau vienu momentu is buteliuko nusitraukus o paskui kentejau ir save keikiau kad daviau is buteliuko doh.gif paprasciausiai reik kantrybes nes as ir stresavau taip kaip tu viskas susitvarkys thumbup.gif
Papildyta:
[quote=Aseran,2011 02 09, 23:33]
Joa turėtų pakakti pieno bet va kad jis nelabai nori žįsti. Ar pavargsta ar kaip o pas mama pieno sumažėjo gal nuo streso ar kaip. Net nežinau, iš pradžių neteisingai maitinome vaikas beveik nieko nepasiimdavo labai nusilpo tai ligoninėje jam davė mišinėlio na dar nutraukinėjo pieną kažkaip iš buteliuko lengviau geria negu iš krūties.
[/quote

dar tu nutraukineji o yra mazai da laiko ir pas tave mazeja pienukas per anksti nutraukineji suprantu kai butina kai vaikutis neisvalgo atsiranda skausmas,guzai tada taip butina traukti,nes as ir buvau nepatyrusi sitoje dalyje tai ir as ta pati dariau traukiau ir pienukas mazejo nustojau traukti ir vel pienelis gaminosi smile.gif o smile.gif tavo leliukas trauke lengviau is buteliuko todel kad ten lengvai bega jis jau priprato o is krutines sunkiau traukesi tai jis ne nenori imti dar ir kazin ar ims verysad.gif o dar atimk buteliukas pasikankins biski ir prades valgyti nes ateiti tu tiek jam nenutrauksi pienuko kiek jis per diena valgys kartu tada teks tik misinuka duoti verysad.gif pas mane ir atsimenu neeme kruties verkdavo bet pasikankino mato kad kitos iseities nera ir valge thumbup.gif
Atsakyti

Tai ką gi daryti. Sakau visa bėda jis nepažinda gal jam jėgos trūksta nors regis jos turi. Kur čia yra visa bėda ? Tas nutraukinėjimas mažina pieną, atvirai pasakius nežinau ką ir daryti.
Atsakyti
Aseran, skambink kazkuriuo is siu telefonu, kuris tau archiausiai, jei neatsakys vienas telefonas, bandyk kitu..bet jei issiaiskinsi dabar..ir gal dar susitiksit su kuria is mamu..tikiu greichiau isspresi savo bedas..
http://www.pradzia.org/node/427



QUOTE(Aseran @ 2011 02 12, 10:22)
Tai ką gi daryti. Sakau visa bėda jis nepažinda gal jam jėgos trūksta nors regis jos turi. Kur čia yra visa bėda ? Tas nutraukinėjimas mažina pieną, atvirai pasakius nežinau ką ir daryti.

Atsakyti
QUOTE(Aseran @ 2011 02 12, 11:22)
Tai ką gi daryti. Sakau visa bėda jis nepažinda gal jam jėgos trūksta nors regis jos turi. Kur čia yra visa bėda ? Tas nutraukinėjimas mažina pieną, atvirai pasakius nežinau ką ir daryti.

Jus cia pati nusprendet kad jam mazai pieno? ar kaip? ar vaikas verkia, nemiega, svoris neauga, neramus? kas jam yra, kad jusu nuomone jam mazai pieno? ar konsultavotes su daktaru?
Atsakyti
QUOTE(Aseran @ 2011 02 09, 20:45)
Sveikos mielosios

Mums kūdikėlis gimė trimis savaitėmis anksčiau. Dabar turim bėdų su valgymu labai nenori žysti maitinam kas 2 valandas gauna ir mamos pieno ir mišinėlio aptamil. Tiesiog nežinom ką daryti, vos tik pradeda valgyti iš karto nulūžta, o prižadinti sunku ir dar sunkiau įsiūlyti valgį. Gal galite pasidalinti patirtimi, gal kam panašiai buvo, gal ką ne taip darom ?

Mano nuomone,is visko,ka perskaiciau,tokia. Vaikutis gime anksciau,todel grieciau pavargsta,reikia tureti daug kantrybes,kol jis prakus kaip sakant. zindymas yra sunkus darbelis maziukams,taciau idavusi buteliuka,tik skatinant vaikuti nesistengti zysti,juk is buteliuko to net nereikia daryti,pienukas begte ibega i burnyte. mano durkte gime mazute,tai visa sav vargom,atrode ji net nevalge,nes budavo miega kaip kirvukas,mieganciai kisdavau kruti,patraukia kokius 5kartukus ir vel miega,nieko,tiesiog maziukam tiek tereikia,jei vaikutis ramus,greiciau pienuko jusu jam tikrai pakanka ir nereikia paciai issigalvoti,kad per mazai ir anskciau laiko grusti misinukus. Siulyciau duoti kruti kas 2-3val visa para,nors kad ir keliskart patrauktu,kad nedintu pienukas,jo su laiku gaminsim pagal vaikucio poreikius. ir dar klausimas,ar teisingai duodat kruti ir ar su speneliais viskas tvarkoj? jei ju nera,jam sunku lb traukti pienuka,gal vertetu bandyti su antpseniai maitinti.

Sekmes.
Atsakyti