QUOTE(blumchen @ 2011 02 26, 21:33)
Studentas laisvas nuo visu isipareigojimu turi pasirinkimo prabanga jis gali ir apskritai nedirbti, o gali siaip dirbti, kad tureti kisenpinigiu, bet cia yra tik kisenpinigiai, o ne pinigai uz kurios turi kazkaip pats pragyventi, ismaitinti vaikus ir islaikyti busta.
ne visi studentai laisvi nuo įsipareigojimų ir yra pilnai išlaikomi tėvų
Mano tėvai gyvena kaime, tai paramą gavau bulvėmis, burokėliais, mėsa ir kitomis gėrybėmis. Bendrabutis, drabužiai, išlaidos mokslui, pramogos - visa tai tėvai nekompensavo, nes pačių situacija buvo nepavydėtina. Dar gerai, kad nereikėjo mokėti už mokslą. Iki pat ketvirto kurso galo pavyko suderinti mokslą su darbais.
Papildyta:
QUOTE(Almost @ 2011 02 26, 22:39)
aš norėčiau pasidomėti (na, gal kada nors, kai nebebūsiu studentė, man pravers atsakymas į klausimą) - ar patirtis bet kurioj srity yra tinkama patirtis? pateiksiu
pvz - dirbu tarkim valytoja ten kokius 3metus ir staiga noriu eiti dirbti į pardavėjas. tai aš dirbau 3metus, turiu patirties, bet juk ji niekinė, nes dirbau ne toje srityje?
gal valytoja nebus labai tinkama patirtis, jei norėsit eiti darbintis, pvz pardavėja, bet jeigu sakykim 3m dirbot pardavėja, tai jau bus didelis pliusas ieškantis kito darbo, pvz vadybininkė, vadovė ir kt. Nes čia tiesiog skiriasi darbo specifika - valytoja vaikšto su šluota, atlieka vieną ir tą patį veiksmą, jai nereikia bendrauti su žmonėmis, o pvz pardavėja bendrauja su žmonėmis, jos darbas nemonotoniškas: bendravimas su žmonėmis, skundų priėmimas, konfliktų sprendimas, netikėtos situacijos, galų gale pardavimai, darbas su kasa.