Įkraunama...
Įkraunama...

Maskuojamosios priemonės

Maskuojamosios priemonės

user posted image

Sena 1-oji tema

Tęsiam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pliushine @ 2009 12 01, 23:49)
Turiu korektorius Beauteful for all season (berods taip rasosi) zalia, geltona ir violetini, maskuoja PUIKIAI!!! Zalias maskuoja raudonas demeles, paraudimus, zodziu raudona spalva, geltona- puikiai tinka pamelusiams paakiams ir siaip melynem, o violetinis skirtas pigmentinems demems maskuoti.



mocha, reiktų rinktis vienu tonu šviesesnį nei pudra. Na bent jau taip patarinėjo praeitoj temoj.

aš turiu Benefit Boi-ing. Daugiau tikrai nepirksiu, paakiam tai visai netinka, jei tepu prieš krempudrą, tai iš po jos vis tiek šviečia demė. Tai dbr įsigudrinau ant krempudros tept, tai man labiau patinka.
žiūrėjau youtubej kažkokį filmuką, tai tepė krempudrą ir tik paskui maskuoklį ir biria, ar kompaktine pudra užtvirtino makiažą
Atsakyti
Ačiū merginos.
Aš turiu tokį šviesų maskuoklį, bet jo spalva tikrai labai skirias nuo pudros spalvos. Būna, pamaskuoju ir tepu pudra, tai nuplaukia ir šviečia dėmė. Pudra vistiek neužmaskuoja tiek, kiek norėčiau. Jei tepu ant viršaus, tada šviesus plėmas ant pudros kyšo biggrin.gif žodžiu nei pirmyn nei atgal su tokia išvaizda. Reikia ieškot kažko geresnio, kuris įstrigtu ant dėmės, o ne man pudrą mozojant dingtų kažkur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 02 10, 19:07)
aš turiu Benefit Boi-ing. Daugiau tikrai nepirksiu, paakiam tai visai netinka

As boinga paakiams ir tenaudoju,tai labai patenkinta,jei tepu boinga,tai pudros paakiu zonai jau nebededu.
Kai baigsiu boinga,neplanuoju kartoti,bet ne todel,kad nepatiktu,o norisi isbandyti laura mercier ir maybelline mineralini.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maserati.: 10 vasario 2011 - 19:42
QUOTE(Vitulka @ 2011 02 10, 20:07)
mocha, reiktų rinktis vienu tonu šviesesnį nei pudra. Na bent jau taip patarinėjo praeitoj temoj.

žiūrėjau youtubej kažkokį filmuką, tai tepė krempudrą ir tik paskui maskuoklį ir  biria, ar kompaktine pudra užtvirtino makiažą


Sviesesni reiketu paskuokli rinktis, ypac paakiams (na bet sviesiaodems nelabai ir buna pasirinkimo ,tai imi toki kaip odos atspalvis). Kur praeitoj temoj buvo klausimas ar tonu tamsesni, tai tikrai tokio vengt, nes svies is po pudros.

O del tepimo, tai po pudros tepant kaip ir matosi kur dar to maskavimo reikia, bet pvz man zymiai graziau pries pudra buna, ant pudros kazkaip ne taip gula, neisigeria tiap graziai, nuplaukia.
Atsakyti
Sveikos,

gal galite ikelti foto Maybelline mineral power kuria naudojate paakiams maskuoti? Pasimeciau as tarp ju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juse @ 2011 02 11, 16:24)
Sveikos,

gal galite ikelti foto Maybelline mineral power kuria naudojate paakiams maskuoti? Pasimeciau as tarp ju  4u.gif


Tarp ko pasimetet? Tarp sio maskuoklio? Juk jis tik vienas toks yra, tai ir per gogole galit susirast:
user posted image
Atsakyti
va sita "Maybelline mineral power" ivedus i google ismeta 3 skirtingus juos biggrin.gif biria pudra, skysta pudra ir maskuokli smile.gif aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juse @ 2011 02 11, 19:15)
va sita "Maybelline mineral power" ivedus i google ismeta 3 skirtingus juos biggrin.gif biria pudra, skysta pudra ir maskuokli smile.gif aciu smile.gif


Tai apie ka tema ir apie ka kalbam? Juk visa kalba sukasi apie maskuoklius, tai ir veskit 'maybelline mineral power concealer' ir isves tai ka reikia, o ne visa serija (t.y. ne 3 skirtingus juos, o tiesiog visa to pavadinimo serija).
Atsakyti
Gavau va tokią paletę CS Eclipse Concealer. Nuostabūs maskuokliai! Švelnūs, labai gerai tepasi, nesunkūs, bet maskuoja labai gerai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 12 vasario 2011 - 18:24
QUOTE(Povila$ @ 2011 02 12, 13:04)
Gavau va tokią paletę. Nuostabūs maskuokliai! Švelnūs, labai gerai tepasi, nesunkūs, bet maskuoja labai gerai bigsmile.gif


O jie kreminiai ar kaip pudra tokie? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2011 02 12, 16:43)
O jie kreminiai ar kaip pudra tokie?  g.gif

Kreminiai, bet labai įdomi jų konsistencija g.gif Kaip sviestas, bet ant odos užtepus to riebumo visiškai nelieka. Na labai maloni tekstūra smile.gif
Atsakyti