Įkraunama...
Įkraunama...

Apie kokią figūrą svajojat?

Pilna sitame puslapyje patarimu kaip numesti svori,kokia dieta pasirinkti,kokius pratimus daryti..
Noreciau suzinoti koks yra jusu figuros idealas?Apie kokia figura svajojate,ko siekiate prakaituodamas sporto salese?
Man labai patinka moteriskos figuros(siauras liemuo,platus klubai),pati esu "berniukisko" sudejimo,bet stengiuosi nenusimint ir toliau siekti savo figuros idealo.
Parasykit kokias formas turite ir apie kokias svajojat bigsmile.gif
PS:kazkaip neeina man nuotraukytes ikelti verysad.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Serenity: 17 vasario 2006 - 07:12
Kaip ziurite i raumeningas moteris?Kada gana yra gana?user posted imageuser posted image
Atsakyti
Per daug - va cia mano nuomone
user posted image
Nepakankamai
user posted image
Nors pati akzkada panasiai atrodziau
O cia, sutinkant su tavo nuomuone-idealu thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moshke: 17 vasario 2006 - 09:37
QUOTE(moshke @ 2006 02 17, 10:36)
Per daug - va cia mano nuomone
user posted image
Nepakankamai
user posted image
Nors pati akzkada panasiai atrodziau
O cia, sutinkant su tavo nuomuone-idealu thumbup.gif
user posted image


Sutinku bigsmile.gif
O jei kalbėti apie save, tai norėčiau plokštesnio pilvuko, vietoj to kur dabar atsikišęs verysad.gif , truputėlį mažesnio užpakaliuko, bet nedaug smile.gif , plonesnių blauzdų, šlaunų, rankų. Patenkinta esu savo krūtine bigsmile.gif , bet , manau, kad sportuojant ir siekiant išvardintų tikslų ji - sumažės, bet tikiuosi, kad proporcingai. Vat toki ir norai
Atsakyti
QUOTE(laurukaz @ 2006 02 17, 14:37)
Sutinku bigsmile.gif
O jei kalbėti apie save, tai norėčiau plokštesnio pilvuko, vietoj to kur dabar atsikišęs verysad.gif , truputėlį mažesnio užpakaliuko, bet nedaug smile.gif , plonesnių blauzdų, šlaunų, rankų. Patenkinta esu savo krūtine bigsmile.gif , bet , manau, kad sportuojant ir siekiant išvardintų tikslų ji - sumažės, bet tikiuosi, kad proporcingai. Vat toki ir norai

As lygiai lygiai taip pat drinks_cheers.gif
Tik kreutine aptenkinta,o visur kitur reikia dar gerokai patobulinti, nors nuo pilvuzo storiausios vietos per pusantro menesio jau api 8 cm pameciau thumbup.gif taigi,manau,kad viskas imanoma wub.gif
Atsakyti
mano idealas madonna, ir dabartine nicole richie figura.

Atsakyti
nu as noriu tokios figuros kaip pas Christina Milan.... biggrin.gif
Papildyta:
http://www.101lifest...ics-new-009.jpg
Papildyta:
Seip mano figura labai panasi i christinos milan....bet mano krutine didesne ir klubai truputy didesni verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2006 02 17, 16:39)
As lygiai lygiai taip pat drinks_cheers.gif
Tik kreutine aptenkinta,o visur kitur reikia dar gerokai patobulinti, nors nuo pilvuzo storiausios vietos per pusantro menesio jau api 8 cm pameciau thumbup.gif taigi,manau,kad viskas imanoma wub.gif

Šaunuolė biggrin.gif Ir aš tikiu, kad viskas yra įmanoma, aišku, kai tie norai nėra per dideli ir ligoti tongue.gif
Atsakyti
man asmeniškai gražiausia tos fitnesininkės figūra blush2.gif
visos gražios, bet pati norėčiau būti būtent tokia ax.gif
Atsakyti
Mano idealas Jennifer Lopez, nes mūsų figūrų tipai vienodi ax.gif
user posted image
user posted image

Prieš keletą metų taip ir atrodžiau, todėl dabar pagrindinis tikslas- vėl atrodyti taip pat bigsmile.gif
Atsakyti
Ka manote apie dabartines Madonnos formas(kiek zinau,ji labai daug sportuoja,joga praktikuoja) user posted imageuser posted image[IMG]
Atsakyti