Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga, kosulys, temperatūra

Mums dar nera 2 menesiuku,bet jau truputi gavosi mums persalti verysad.gif ,pakostime ir paciaudim.Pasiskambinau daktarei tai pasake kad kolkas jokiu vaistuku duoti nereikia,uztenka mano pienuko,nes jis kaip vaistukai mano dukrytei.Bet man visviena neramu,bijau kad neprasidetu slogyte.Jei taip nutiktu kaip reiketu gyditi.Gal yra koks gydimas be vaistuku? g.gif
Atsakyti
http://www.supermama...?...7370&st=420
Atsakyti
QUOTE(rittusia @ 2011 02 11, 23:40)
Mums dar nera 2 menesiuku,bet jau truputi gavosi mums persalti verysad.gif ,pakostime ir paciaudim.Pasiskambinau daktarei tai pasake kad kolkas jokiu vaistuku duoti nereikia,uztenka mano pienuko,nes jis kaip vaistukai mano dukrytei.Bet man visviena neramu,bijau kad neprasidetu slogyte.Jei taip nutiktu kaip reiketu gyditi.Gal yra koks gydimas be vaistuku? g.gif

Na mes kaip buvom KMUK pas LOR tai sake tokio amziaus vaikuciams sloga galima gydyti tik su juros vandenuku praplaunant ir jei labai uzsikisus Vibrocil ilasinti
Atsakyti
mes ir buvom tokio amziaus pasigave slogyte tai plovem juros vandeneliu nosyte atsiurbinejau su slangute nes ji labai gerai istrauke bei kai uzsikimsusi budavo tai lasinom vibrocili smile.gif ,bet ten jo daug negalima tai budavo 2kart dienoj po1lasiuka aisku nekazin ka padedavo bet gelbejo kazkiek ,o po 1men vel atsirado sloga bet sloga buvo jau pulinga doh.gif tai israse gydytoja sinupreto lasiuku geremu ir tokio rudo skyscio bet jis buna padarytas vaistinej kur daro vaistukus tai ji lasindavau nakciai tai is vidaus praskiesdavo ta visa s.....ir maziukui lengviau budavo thumbup.gif ir istikruju tai cia yra mitas kad mamos pienas yra vaikui vaistas,nes tas pats kai raso kol vaika maitini MP negali uzikresti nuo tevu as sigau ir vaika maitinauMP ir vistiek susirgo verysad.gif
Atsakyti
Jei vaikuciui nesunku kvepuoti ir zysti,nosytes valyti nereiktu. jei isgrisit prasidejusi snopavima,tada reiktu plauti su juros vandenuku ir issiurbti atsiurbeju. jei lb lb didele slogyte buna,tai atlikus cia pricedura dar galima ilasint vibrocil,bet po lasiuku 4val negalima valyti nosytes. visa tai turi buti atliekama pries maitinant,kad vaikutis galetu pavalgyti.
Atsakyti
QUOTE(zvimbute @ 2011 02 12, 10:03)
Na mes kaip buvom KMUK pas LOR tai sake tokio amziaus vaikuciams sloga galima gydyti tik su juros vandenuku praplaunant ir jei labai uzsikisus Vibrocil ilasinti


ir as pastebejau kai sunelis buvo dvieju savaiciu snopavima, ypac rytais. turiu juros vandens purskala, nes sau pirkau, bet instrukcijoj parasyta kad galima vaikams tik nuo 3 menesiu.. tai pabijojau duot unsure.gif uztat drekinau kambario ora slapiu ranksluosciu, uzlasinus pora lasu eukalipto aliejaus ir siek tiek pakeliau lovytes ciuzinuka ties galva (pakisau stora kataloga.. biggrin.gif ). tai jau beveik ir isnyko. is pradziu skambinau daktarei supanikavus (pirma vaiko liga juk biggrin.gif ), tai irgi pasake kad tokio amziaus vaikuciui nelabai ka ir padarysi..
Atsakyti
QUOTE(Apache @ 2011 02 12, 22:25)
Jei vaikuciui nesunku kvepuoti ir zysti,nosytes valyti nereiktu. jei isgrisit prasidejusi snopavima,tada reiktu plauti su juros vandenuku ir issiurbti atsiurbeju. jei lb lb didele slogyte buna,tai atlikus cia pricedura dar galima ilasint vibrocil,bet po lasiuku 4val negalima valyti nosytes. visa tai turi buti atliekama pries maitinant,kad vaikutis galetu pavalgyti.

Snopavimas ne visados,bet retkarciais girdeti.Kai pasiziuriu i nosytes vidu,tai kaip ir nieko nesimato kas galetu trugdyti kvepuoti.tik kartais kai labai isiverkia,tai islenda liulys,tik nevisad gaukasi ji pagauti smile.gif,bet kad teketu is nosites tai kol kas neteka.Bandziau traukti su klizmute,nesigauna,tik daugiau suerzinu dukryte.Tai naudojame pagaliukus su vatyte.Reiks pabandyti praplauti su juros vandeniu drinks_cheers.gif .
Papildyta:
[SIZE=7][B][COLOR=green
Aciu mamytems uz patarimus aciuks.gif
Atsakyti
Jei mums kažkas su nosyte ar su gerklyte, mes tepames "Hustagil balsam" tepaliuku...padukus, krutine, nugaryte...na padeda, tik nezinau nuo kokio amziaus galima ji naudoti 4u.gif
Atsakyti
mes dar esant slogytei ar persalimui prisipildavom i vonia karstesnio bet ne per daug karsto vandens ir ilasindavom eukaliptu eterinio aliejaus ir eidavom tiesiog pabuti vonioj ir pakvepuoti garais, o pries miega suvilgydavau skuduriuka su tuo paciu aliejumi ir pritvirtindavau ir kitos puses lovytes, kad paimti negaletu bet kvepuotu, visi namai eukaliptu kvepejo, bet visai veiksminga thumbup.gif
Atsakyti
Tik jūros vandeniu thumbup.gif
Atsakyti
dažnai sloguojam,mums labai padeda vaistinėse gaminami lašiukai furacilino su adrenalinu smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes mano sunelis 7men jam jau3diena kaip sloga buvom pas gydytoja tai israse siuntima pas loru gydytoja bet ten tik rytoj apie pietus doh.gif niekas nepadeda uzsikimsusi nosyte plaunu juros vandenuku lasinu vibrucil lasiukus bet ir jie tuom syk atkemsa bet tuoj vel jam ja uzgula verysad.gif ir lasinu vaistinej padarytus vaistukus toks rudas skystis jis mums anksciau padedavo o dar ir nebe verysad.gif nzn kuo da jam padeti iki rytojaus nes negali ne valgyti ne miegoti schmoll.gif gaila man jau jo,o issiurbti nieko neina siurbiu su atsiurbeju slangute unsure.gif gal kas koki patarima duosit kaip atkimsti liaudiska medicina? unsure.gif labai buciau dekinga
Atsakyti