Įkraunama...
Įkraunama...

Namas ar butas

Niekur neradau tokios temos, bet man labai idomu kas siai dienai labiau apsimoka, ar turint zemes sklypa neblogoje vietoje Vilniuje statytis koki nedideli (pvz 120 km2) namuka, ar pirkti buta (3-4 kambariu)..
Apskritai galbut kazkas statosi ar jau pasistate panasios kvadraturos nama ir gali pasakyti kiek apytiksliai tam reikia pinigu..nes su butu tai viskas aisku pasiziuri skelbima, matai kokia kaina ir gali orientuotis, bet kokia situacija su namo pastatymu + irengimu? g.gif
Atsakyti
turėdama žemes sklypą, net nedvejočiau ir statyčiausi namą wub.gif net nėr ką lyginti špokinyčios su nuosava erdve bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(justea @ 2009 07 22, 14:50)
Niekur neradau tokios temos, bet man labai idomu kas siai dienai labiau apsimoka, ar turint zemes sklypa neblogoje vietoje Vilniuje statytis koki nedideli (pvz 120 km2) namuka, ar pirkti buta (3-4 kambariu)..
Apskritai galbut kazkas statosi ar jau pasistate panasios kvadraturos nama ir gali pasakyti kiek apytiksliai tam reikia pinigu..nes su butu tai viskas aisku pasiziuri skelbima, matai kokia kaina ir gali orientuotis, bet kokia situacija su namo pastatymu + irengimu? g.gif




Tik statyčiaus bigsmile.gif Nepalyginami dalykai. Nu o kaina tai priklausdo nuo to, ko jūs norėsit, kokios prabangos ar šiaip. Bet turint pinigus buto įsigijimui, tai tikrai verta statytis. Nežinau kaip Vilniuj, o pas mus tai ir kainos stybos kritusios g.gif
Atsakyti
tik nama. turejom buta 3 kambariu .. nera ka lyginti su namu kur dabar gyvenam schmoll.gif nera kaimyno uz sienos, vaikams kiemas savo rolleyes.gif maista gali gamintis lauke vasara smile.gif smagu thumbup.gif

nebent dirbi nuo 7 iki 7 ir eini tik miegoti namo -tada butas, nes prie namo ir pasitvarkyti reikia ir pasirupinti kurenimu shaltuoju metu

dabar butu kaina nukritus iki galo, bet vistiek uz ta suma (jeigu ir pigus butas tai reik remonto) galite pasisatyti nama maza, nes dabar daug kas atpigo ir darbu kainos mazos. o jeigu dar kazkiek patys sugebetumet ranka prideti tai ishvis ner ka sukti galvos del buto

ir patarciau 1. a nes daug greiciau statosi ir lengviau 4u.gif (nebent su palepele jeigu bijot miegoti 1a.)

sekmes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glinglingas: 22 liepos 2009 - 14:46
Komfortiškas ir ekonomiškas namas už buto kainą

http://www.tiktas.lt....php/lt/a-namas

patys svarsteme ar pirkti didesni 3-4 kambariu buta,ar nama statytis-sitas variantas mus labai sudomino.Dabar beliks susideti pliusus ir minusus,kaip kazkuri forumiete rase(jei dirbi nuo 7 iki 7) ar uzteks laiko pasimegauti namo teikiamais privalumais.Cia jau kiekvienai seimai kitaip.
Atsakyti
be abejo, kad name gyventi smagiau nei bute..bet is patirties zinau, kad ir darbo salia namu yra nemazai...nespeji apsisukti ziurek jau zole uzaugo, dar tai ta pasitvarkai, tai ana, taip ir gaunasi toks uzburtas ratas ax.gif
del to ir iskeliau toki klausima kiek kainuoja pastatyti toki nededeli namuka, nes jeigu kaina panasi arba ta pati kaip geram rajone 3-4 kambariu buto, tai gal pradziai rinkciausi buta smile.gif
gal cia su amzium ateina noras palei namus krapstytis, tai laikui begant is buto visad galima persikelt i nama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justea @ 2009 07 22, 16:19)
be abejo, kad name gyventi smagiau nei bute..bet is patirties zinau, kad ir darbo salia namu yra nemazai...nespeji apsisukti ziurek jau zole uzaugo, dar tai ta pasitvarkai, tai ana, taip ir gaunasi toks uzburtas ratas  ax.gif 
del to ir iskeliau toki klausima kiek kainuoja pastatyti toki nededeli namuka, nes jeigu kaina panasi arba ta pati kaip geram rajone 3-4 kambariu buto, tai gal pradziai rinkciausi buta  smile.gif 
gal cia su amzium ateina noras palei namus krapstytis, tai laikui begant is buto visad galima persikelt i nama  smile.gif


na taip namas tikrai daug privalumu turi tik va tvarkos palaikymas daug laiko uzima schmoll.gif spokinycioj apejai 4 kampus atsigulei i lova ir gali guleti kokias tris dienas kartais savaite jei neerzina kelios dulkeles biggrin.gif bet namas ir man geriau patinka, o jei dar ir sklypas netoli miesto ar mieste tai tik nuosava nama statyciausi smile.gif o kainos dabar tikrai ne kosmines statybu, kazkaip pradejom statytis pries 2 metus 30 km nuo vilniaus ir tai esu patenkintas sava nuosava erdve, nereikia kaimynu klausytis ir gali iseiti i lauka kad ir plikas vistiek niekas nemato bigsmile.gif iki 150 m2 namelis labai neissidirbinejant tai gal net ir pigesnis iseitu dar liktu pinigeliu gal ir lovai pasistatyti o gal ir virtuve isirengti biggrin.gif musu namukas 260 m2 su gyvenama palepe dar stogo plotas nemazas tai mes itilpom su pamatais sienom ir stogu su langais ir durim ir daline apdaila i 200 tukst. o dabar po truputi isirenginejam po kambariuka ir labai patenkinti biggrin.gif siluma pasireguliuoji kiek nori ir daug moketi nereikia biggrin.gif dar pasidarem pirmame aukste grindini sildyma tai isvis silumos daugiau nei pakanka smile.gif
Atsakyti
Pritariu drinks_cheers.gif ,tik uz nuosava namuka,taip darbo daug daugiau ,bet darai del saves bigsmile.gif ,nezinau kaip kitoms ,bet man patinka krapstytis lauke ,galiu iki velumos ir vaikams smagu lakstyt po savo pievele ,o ne kazkur ant gatves mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smilgeleee @ 2009 07 23, 13:07)
Pritariu drinks_cheers.gif ,tik uz nuosava namuka,taip darbo daug daugiau ,bet  darai del saves bigsmile.gif ,nezinau kaip kitoms ,bet man patinka krapstytis lauke ,galiu iki velumos ir vaikams smagu lakstyt po savo pievele ,o ne kazkur ant gatves mirksiukas.gif


dar jei kvadratas kitas lauko yra tai gali ir obuoli pasodinti ir koki agrasta ar tresne biggrin.gif
Atsakyti
Na, kaip čia pasakius. Ta sąvoka "sklypas geroje vietoje" labai reliatyvi. Kam ko reikia. Jei aš noriu gyventi senamiestyje, tai namo nestatysiu ir įsigysiu butą. Jei man reikia agrarinių malonumų - statysiu namą. Viena žinau - į butą miegamuosiuose rajonuose manęs nenuvarysit biggrin.gif
Atsakyti
aisku- tik namas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tik namas.
Gyvenau bute, o dabar name, kaip ugnis ir vanduo skirtumas.
Statau masina nepergyvendamas jog nebus vietos kieme.
Ramu, jokiu asilu su muzika ir alumi po langais.
darzove savo valgau ( cia jau kaip kas nori).
Jokiu laiptines apsvietimo mokesciu, sildaus tiek kiek noriu ir moku tiek kiek sildaus.
Zodziu, jei esi "asfalto vaikas" - butas. Jei esi nusiteikes kazko siekti ir save realizuoti - namas smile.gif
Atsakyti