Įkraunama...
Įkraunama...

Pridėtinė pieno liauka

Sveikos mamytes 4u.gif

Pazastyje,arti kruties pas mane atsirado guzas...diena dar nieko,bet vakare jis padideja ir sukieteja. Buvau pas onkologa ir jis pasake,kad man PRIDETINE PIENO LIAUKA. Deja sia tema internete informacijos galima sakyti nera. Tas onkologas pasake,kad nereikia nieko daryti kol dar maitinu dukryte(jai beveik devyni menesiai)bet man neramu...kai gydytojo paklausiau ar jis gali piktybeti,tai jis atsake,kad gali.Mano ginekloge pasake,kad tai normalu ir nereikia daryti tragedijos g.gif kazkaip skiriasi nuomomones...gal kas susidurete su tuom?Prasau pasidalinkite savo patirtimi.Domejausi ,kad galima ta guziuka issioperuoti...gal man nutraukti maitinima ir pasirupinti savo sveikata...nors taip dar noreciau maitinti verysad.gif is anksto dekoju uz atsakyma... ax.gif
Atsakyti
farinelli, 4u.gif
Evoliucijos eigoje pieno liaukos išsivystė iš prakaito liaukų.
Būna retų atvejų, kai mamai maitinant pienukas ir iš pažasties teka. mirksiukas.gif
Būk rami 4u.gif
Atsakyti
Pamenu, kai gulejau dar gimdymo namuose ir man taip buvo nutike. Kazkur 3 para po gimdymo siek tiek buvo pakilusi temperatura ir sukietejusios krutys, bei atsirado tas guziukas nemazas pazastyje. Tuo momentu gausiai gaminosi pienukas. Bet paskui viskas susinormalizavo, ir tas guziukas dingo. Mano maziukui jau 5 men ir maitinu pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(farinelli @ 2011 02 14, 21:40)
Sveikos mamytes 4u.gif

Pazastyje,arti kruties pas mane atsirado guzas...diena dar nieko,bet vakare jis padideja ir sukieteja. Buvau pas onkologa ir jis pasake,kad man PRIDETINE PIENO LIAUKA. Deja sia tema internete informacijos galima sakyti nera. Tas onkologas pasake,kad nereikia nieko daryti kol dar maitinu dukryte(jai beveik devyni menesiai)bet man neramu...kai gydytojo paklausiau ar jis gali piktybeti,tai jis atsake,kad gali.Mano ginekloge pasake,kad tai normalu ir nereikia daryti tragedijos g.gif  kazkaip skiriasi nuomomones...gal kas susidurete su tuom?Prasau pasidalinkite savo patirtimi.Domejausi ,kad galima ta guziuka issioperuoti...gal man nutraukti maitinima ir pasirupinti savo sveikata...nors taip dar noreciau maitinti verysad.gif is anksto dekoju uz atsakyma... ax.gif


Mano istorija irgi labai panasi i taviske. Man jau nuo paauglystes tas "guzas" pazastyje tai padidedavo, tai pamazedavo, taciau kadangi visa laika mano limfmazgiai budavo didesni nei iprasta, tai nekreipdavau demesio. Maniau, kad gal kada nors buvo supuliaves koks limfmazgis pazastyje ir stai pasekmes biggrin.gif
Taciau pastojus, tas "guzas" pazastyje dar labiau padidejo, pasidare skausmingas, todel sunerimau. Parodziau ji ir nestumo eiga stebejusiai akuserei bei ginekologei. Ju isvada buvo - kazkoks prakaito liaukos uzdegimas, pulinukas. Liepe kreiptis pas chirurga. Prisigalvojusi ivairiausiu liudnu scenariju, isprasiau seimos gydytojos siuntimo tiesiai pas chirurga-onkologa, kad mane nuramintu. Sis apziurejes konstatavo, kad turiu pridetine pieno liauka, kad iki kol pagimdysiu ir baigsiu maitinti daryti nieko nereikia. Zinoma, dar tada baisiai isgasdino, kad pradejus maitinti, ta pieno liauka "uzsidegs", nes "ko gero ji neturi atviro pieno latako", taigi joje pasigamines pienas netures kur isbegti ir prasides uzdegimas. Baisiai bijojau maitinimo pradzios, bet pradejus maitinti jokiu negerumu nepasireiske, guzas isnyko". Vis dar maitinu pati. Taciau gydytojas, pas kuri tada lankiausi, apie rizika supiktybeti nieko neuzsimine. Juk tai tokia pati tikimybe, kaip ir galvoje isaugti augliui, arba tikimybe susirgti gimdos kaklelio veziu... ax.gif Tada jis man tik pasake, kad kaip ir normalios pieno liaukos, taip ir si reaguoja i hormonu pokycius, todel tas "guzas" gali padideti ciklo viduryje, pries prasidedant menstruacijoms, gali tapti kazkiek skausmingas, kaip ir krutine ciklo viduryje. O jo salinimo priezastys yra tik estetines, t.y. jokio neigiamo poveikio pati savaime ji nedaro, bet jeigu as imsiu kompleksuoti del to guzo (kadangi nuleidus ranka tas guzas kazkiek islenda is pazasties kaip riebaliuku sankaupa), galiu ir issioperuoti wink.gif taigi nematau reikalo nutraukti zindymo 4u.gif Manau, kaip ir man, tau nerimauti nereiktu 4u.gif
Atsakyti
PAS mane ir yra toks nemalonus reikalas. bet jis su speniuku ir apacioj kruties. siaip maitinant tikrai problema, teka pienas pro visur. ir krutines forma skiriasi, aisku kompleksuoju del to, bet ka padarysi. zinai savo beda ir ja maskuoji. antra gimdant, gydytojas paklause ar pazastyje neturiu? lyg vieno butu maza blink.gif
Atsakyti
QUOTE(farinelli @ 2011 02 14, 21:40)
Sveikos mamytes 4u.gif

Pazastyje,arti kruties pas mane atsirado guzas...diena dar nieko,bet vakare jis padideja ir sukieteja. Buvau pas onkologa ir jis pasake,kad man PRIDETINE PIENO LIAUKA. Deja sia tema internete informacijos galima sakyti nera. Tas onkologas pasake,kad nereikia nieko daryti kol dar maitinu dukryte(jai beveik devyni menesiai)bet man neramu...kai gydytojo paklausiau ar jis gali piktybeti,tai jis atsake,kad gali.Mano ginekloge pasake,kad tai normalu ir nereikia daryti tragedijos g.gif  kazkaip skiriasi nuomomones...gal kas susidurete su tuom?Prasau pasidalinkite savo patirtimi.Domejausi ,kad galima ta guziuka issioperuoti...gal man nutraukti maitinima ir pasirupinti savo sveikata...nors taip dar noreciau maitinti verysad.gif is anksto dekoju uz atsakyma... ax.gif


visos pieno liaukos gali piktybėti - tai ir yra vadinama krūties vėžiu. nieko išskirtinio tavo atveju - tokia grėsmė yra visoms moterims.
Atsakyti
Aš irgi turiu tą pačią problemą. Bet pas mane tas guzas labai jau skausmingas. Degina tiesiog.
Tai kaip supratau nieko čia nepadarysi.
Atsakyti
QUOTE(Oxys @ 2012 03 16, 11:16)
Aš irgi turiu tą pačią problemą. Bet pas mane tas guzas labai jau skausmingas. Degina tiesiog.
Tai kaip supratau nieko čia nepadarysi.

Oxys, kiek laiko jau žindai? Jeigu pienas neišteka, turėtų slopti pieno gamyba toje uždaroje liaukoje. Net ir ištekant, jeigu netraukiamas pienas iš tų pridėtinių liaukų, turėtų slopti ir reabsorbuotis. Galima šaltą kompresą 20 minučių uždėti kiekvieno maitinimo metu ar po jo.
Atsakyti
QUOTE(Arya @ 2012 03 17, 10:46)
Oxys, kiek laiko jau žindai? Jeigu pienas neišteka, turėtų slopti pieno gamyba toje uždaroje liaukoje. Net ir ištekant, jeigu netraukiamas pienas iš tų pridėtinių liaukų, turėtų slopti ir reabsorbuotis. Galima šaltą kompresą 20 minučių uždėti kiekvieno maitinimo metu ar po jo.

Savaitę. Bet sakyčiau pienukas bėga gerai, vaikas pavalgo. Dabar stengiuosi maitinti, kad vaikas gulėtu kojytėmis į tos pažasties pusę, na lig jau ir geriau. Labai bijau, kad nebūtų kokio uždegimo. Bet ir skausmas sumažėjo. Tai gal po trupučiuką vaikas viską ištrauks g.gif
Atsakyti
As taip pat turiu pridedite pieno liauka, tiksliau pridetini speneli, kazkur 5 cm zemiau tikrojo spenelio, jis tiesiog daug mazesnis ir niekada jokiu rupesciu nekele, ir nei vienas gydytojas niekada nieko nesake. Kai maitinau dukrytes, tai pirmus kelis menesius, kai pradedavau maitint, kartais, retai pienas pradedavo begti ir per ta kita speneli, bet su laiku nustodavo ir viskas tvarkoje buvo. Tik kai gimdziau trecia vaikeli, kazkaip kaip tycia apziurinejo keli gydytojai ir klause, kodel as dar neisoperavau, kad reiketu isoperuoti. Tik baigus maitinti planuoju eiti uzsiimti siuo reikalu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liavamba: 06 balandžio 2012 - 14:02
Pas mane ta pati bėda.
Nuo paauglystės žinau, kad turiu pažastyje trečią pieno liauką.
Dabar ketvirtas mėnesis kaip laukiuosi. Pažastis skausmingesnė, kartais negaliu ant šono miegoti. Gydytojai nieko nesakė, kad reikėtų kažką daryti.
Tik dabar esu sunerimus, nes atsirado toks zirnio dydzio kietas guzelis, paciam pavirsiuje lyg ir (išlindusio jo nesimato). Vizitas pas akušerę tik 05 28..
Pradedu nervintis, kad nebūtų kokio bieso..

Atsakyti
ir as turiu ta "geri". su pirmu nestumu ejau tirtis, ziurejo echoskopu, sake viskas gerai, nestumo metu padidejus ir tiek. dabar antra karta lakiuosi, vel ji isdidejo, tai trukdo tiek, kad nelabai estetiskai atrodo ir yra siek tiek skausminga, nu bet ka darysi....
Atsakyti