Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas kartu. Kaip to pasiekti?

Sveikos moterys ir merginos,
Kadangi dauguma čia susirinkusiųjų jau sukūrėte šeimas, tai noriu sužinoti, kaip jūs su savo antrąja puse priėjote iki apsigyvenimo kartu?
Pas mane bėda ta, kad mano draugas vengia to, o aš jau labai norėčiau. Draugaujame jau daugiau nei du metus, jis gyvena su mama, o aš nuomojuosi kambarį. Kartu praleidžiame labai daug laiko, po darbų beveik kasdien susitinkame, taip pat ir savaitgaliais. Beveik visas naktis jis miega pas mane, tačiau kai užsimenu apie gyvenimą kartu, jis tos temos vengia. Kartą, kai paklausiau ar jis nori su manim gyventi, pasakė, kad nei nori, nei nenori. Aš tokį atsakymą suprantu kaip nenorą...nežinau kaip man ir elgtis, ar spausti jį, kad kuo greičiau apsigyventume kartu ar kantriai laukti kol jis pats to užsinorės? bijau, kad įkyrus spaudimas gali jį dar labiau nuo to atbaidyti, bet laukti jau irgi vis sunkiau darosi..
Atsakyti
hmm..idomi situacija...jus beveik jau gyvenat(jei sakai kad jis daznai pas tave buna) kartu taciau "oficialiai" jis to daryti nenori... g.gif manau nespausk jo, jis dar nepasiruoses psichologiskai tam smile.gif Nes su mano viena drauge yra labai panasiai, jis pas ja praleidzia daug laiko, daznai nakvoja ir ji pas ji daznai nakvoja taciau kai pasnekejo apie gyvenima kartu vyrukas isigando biggrin.gif ir sako ne ne ne, nenoriu kartu dar, nors praktiskai jau jie ir taip visa laika praleidzia drauge smile.gif
As siulyciau palaukti, apgalvos vaikinas viska, ir kai bus pasiruoses pasakys, nespausk dar smile.gif
Atsakyti
Laukiu laukiu, bet toks jausmas, kad jis gali niekada ir nesusivokti. Aš vis dažniau galvoju apie būsto paskolą, nes nuomotis brangu, geriau pasiėmus paskolą įnešinėti įmokas ir gausis praktiškai tas pats, bet jau nuosavas būstas, ne nuomojamas. Tokioje situacijoje sunkiausia, nes nežinau ką galvoti ir kaip planuoti ateitį - jeigu gyvensime kartu, reikia didesnio būsto, o jeigu aš viena, tai man ir vieno kambario užtenka...jaučiuosi taip, tarsi stovėčiau kryžkelėje ir nė vieną pusę eiti negalėčiau. Man jau 25m, norisi rimčiau ateitį planuoti. Mano draugas pusę metų už mane jaunesnis, tai turbūt dar be vienus metus teks laukti kol jis sužinos ko nori..
Pasidalinkite patirtimi apie jaunesnius savo draugus, vyrus. Ar visi jie tokie nesusitupėję?
Atsakyti
Mano eksas elgėsi panašiai, susitikdavome kasdien, aš vis kalbėdavau apie gyvenimą kartu, o jis vis delsė, nors draugavome apie 6 metus, man buvo 25 tuo metu kaip ir tau. Išvada, mes nebe kartu, nes jis taip ir neužsinorėjo tolimesnių santykių. Šiuo metu su naujuoju draugu esame drauge nepilnus metus, jau dabar svarstome apie galimybę keltis kartu gyvent, išvada jei jis tave myli ir galvoja apie ateitį su tavim tikrai turėtų norėti, ir tikrai turi teisę klausinėti jo apie jūsų ateitį. Manau jis tiesiog dvejoja, ar tu esi ta, su kuria norėtų kurti šeimą.
Atsakyti
Jei nesusipras, tai kokios bedos? Viskas tada bus aisku smile.gif. O del paskolos tik nedarykite klaidos pirkdami busta kartu su vaikinu, kol jusu santykiai nera apibrezti
Atsakyti
Manau, kad jam toks gyvenimas paprasciausiai patogus. Nereikia "sukti" galvos del buities, pas mamyte pavalgo, pas jus pasimyluoja ir pan. Galbut jus jam tiesiog patogi. biggrin.gif O jei rimtai, tai kokie jo argumentai del nenoro gyventi kartu? g.gif
Atsakyti
Neribojama laisve-stai ir visi argumentai .. gyvensit kartu-reiks vistiek atsiskaitynet kur,kaip,kada.. buities reikalai.. zodziu viskas kas berniukams neissilaksciusiems netinka mirksiukas.gif
Atsakyti
dabar tema kaip pasiekti ir priversti drauga gyvent kartu, veliau bus tema kaip ji priversti vesti mane, toliau vyras nenori vaikucio, galiausiai kokia as nelaiminga 4u.gif gal ir labai jau cia labai pesimistiska ateiti nupiesiau, bet... ax.gif

manau geriau jo nespausti... nores pats ims siulyt 4u.gif jei ims...
gal jam su mama geriau, maziau atsakomybes, nera didesniu isipareigojimu g.gif idomu ar jis dirba? gal bijo kad bus sunkiau finansiskai 4u.gif aisku yra tikimybe, kad dar nepasiruoses tokiems santykiams ar net nesiruosia artimiausiu metu 4u.gif
be to jis gan dar jaunas, gal del to dar neskuba g.gif

mes tai labai greit susimetem savo saukstus i viena vieta... draugavom nepilnai metus kai emem apie tai galvot.. tiksliau MB kazkaip uzsimine, kad iesko kito busto ir ka manau, jei jame apsigyventume kartu ax.gif tai kazkaip metuku proga ir apsigyvenom ax.gif


kas del busto, tai kaip sakiai esi 25 metu, bet kuriuo atveju, ne uz kalnu tas laikas kai noresis seimos 4u.gif tai manau su vienu kambario butu tau neapsimoka apsistot 4u.gif nebent butu taip, kad atsirastu vyras, kuris ir taip turi savo busta su didesne erdve 4u.gif tada sita galetum nuomuot ir pan. g.gif
nes vyra pakeist gali, kad ir kas metus... buto taip greit neis kaitaliot ypac je pasiimsi paskola ax.gif bet cia tik mano pamastymai, kaip as daryciau...
Atsakyti
žmogus aiškiai pasakė-nenoriu. jei norėtų-gyventų smile.gif tai kas neaiškaus nesuprantu smile.gif
kaip to pasiekti? niekaip smile.gif žmogus pats turi priimti tokius sprendimus smile.gif
Atsakyti
Man kilo truputi kitoka mintis g.gif
Kaip pas jus su finansiniais klausimais? buna tokia kategorija vyru, kurie megsta patogiai isitaisyti. Jei jis daug laiko ir naktu praleidzia pas tave, tai suprantama, kad ir vakarienes, pusryciu reikia... Ar nusiperkate maisto kartu, jis kazko atsinesa, turit kazkokiu kitokiu susitarimu ar tiesiog tu perki ir paskui ji vis vaisini?
Taip sakant, geriau nepapulti ant kokio isnaudotojo, juk jis ateina i svecius, tai nei nuomos, nei mokesciu uz buta nereikia moketi g.gif visai patogu gali buti - kaip ir vos ne kartu gyvenate, bet niekas nekainuoja....
Linkiu, kad butu pas jus kitokia situacija 4u.gif
Atsakyti
Jeigu įlįsti į jo kailį, tai tikrai toks gyvenimas patogus - kai nori lieka namie, kai nusibosta, atvažiuoja pas mane. Nereikia rūpintis buitimi, maisto ruoša, kambarių tvarkymu ir pan.
Dėl paskolos - ją imčiau savo vardu ir būstas būtų mano, jeigu santykių neįteisintume.

Jo vienintelis argumentas tas, kad nenori palikti mamos vienos, kol ji nebaigė mokėti paskolos. Kadangi sunkesniais mėnesiais reikia padėti sumokėti už būstą. Jeigu mes gyventume kartu, jam grubiai tariant reiktų mokėti už du butus - už mamos ir dalį už mūsų būstą. Tiesiog finansiškai jam tai labai nenaudinga.

Mano širdelė man dažnai kužda, kad viskas taip dėl abejonių, kaip Cashmere ir sakė, kad jis tiesiog abejoja ar nori kurti su manim ateitį. Tačiau abu dirbame tokiose srityse, kad dažnai tenka domėtis namais, butais, kitais statiniais, jų įrengimu ir iš jo lūpų dažnai išskrenda frazės - "kai turėsim savo namus...", "tokia virtuvė stovės pas mus.." ir pan.
Todėl ir esu pasimetusi, nežinau ką ir begalvoti ir kaip elgtis.
Papildyta:
Mimuke,
Jūs labai grubiai perfrazavote mano žodžius. Tikrai neketinu versti žmogaus kažko daryti, ko jis nenori. Ir pavadinime rašau PASIEKTI, nes tai yra visai kas kita, nei PRIVERSTI.
Tiesiog tikiuosi šioje svetainėje surasti daugiau žmonių, kurie buvo tokioje situacijoje ir gali pasidalinti patirtimi. Žinau kad visad galėsiu suversti viską jam pasakydama - apsispręsk, gyvenam kartu arba skiriamės. Bet tai juk kraštutinis atvejis, kuris vargu ar atneš ką gero.
Atsakyti
O jis kalba apie vestuves, vaikučius?
Atsakyti