Įkraunama...
Įkraunama...

Apie tinklinį marketingą. Ne tik distributoriams

Pradžia
O dabar tęsiam.
QUOTE(RamuneM @ 2011 02 11, 22:59)
Na aš tikiu, kad didžioji dalis dirbančių šioje sistemoje nuoširdžiai tiki, kad taip ir yra. Jie gali pasakoti kaip jų gyvenimo kokybė pagerėjo, kaip juos išgelbėjo nuo to ir ano šis darbas, šios sistemos pažinimas ir pnš. Jie, net nesusimąsto, kad ir neša pelną tiems, kam turi nešti. Kaip nemaža dalis neigiančių reklamą, bet į savo krepšį įsideda iš daugelio produktų tą, kurio daugiausiai reklama sukasi, jei nėra laiko rinktis ir darai automatiškai, skubėdamas. Tiesiog patys padarykite su savimi testą. Pralėkite per parduotuvę ir susimeskite to ko jums reikia, nesukdami galvos. Ir pamatysi kaip tai juokingai atrodys  tongue.gif Ir pagalvokite kas darosi su žmonėmis, kurie leidžiasi bet kokiam "smegenų plovimui".

Taip, vėl jūs visiškai teisi. Reklama, kokia forma ji bebūtų, skatina pirkti daiktus, kurių dažnai mums nereik. Prekybcentriai atskira istorija su savo lentynų išdėstymų ir t.t. Nuolaidos, lojalumo prekės, taškai..galima vardint ir vardint.



QUOTE(Dainulle @ 2011 02 12, 11:49)
*Jūsų nurodytas puslapis, du straipsniai tada prieštaraujantys vienas kitam.

**beje, alavijo rūšių yra apie keli tūkst.  mirksiukas.gif

**Bet tai ot užsispyrimas  mirksiukas.gif

Gražiai, juk prašiau..nūūū..pasidomėkit taksonomija...o jūs..et. Na ką, teks dabar paklodes rašyt.
* ne, jie neprieštarauja.
**taip, Aloe genties rūšių yra ~400.
***ačiū

QUOTE(Dainulle @ 2011 02 12, 13:25)
Tai pati pasiskaitykite, kad tas pats puslapis apie aloe vera ir apie aloe barbadensis rašo skirtingą informaciją.* Aš suprantu, kad mes įpratę aloe vera ir aloe barbadensis vadinti tuo pačiu aloe vera. Bet tam puslapyje skirtumas aiškus. Prašau, dar kartą paskaitykite ir nemeluokite apie pašalinį barbadensis poveikį  mirksiukas.gif

**Tame pačiame puslapyje rašoma, kad aloe vera netinka alergiškiems žmonėms, o aloe barbadenis tinka.*** Paaiškinkit man durnei, a?  g.gif

*nežinau, ką jūs ten įpratus vadinti, bet.... Aloe vera sinonimai Aloe barbadensis Mill., Aloe chinensis Bak., A. elongata Murray, A. indica Royle, A. officinalis Forsk., A.
perfoliata L., A. rubescens DC, A. vera L. var. littoralis König ex Bak., A. vera L. var. chinensis Berger, A.vulgaris Lam. Rūšies pavadinime, žodis vera reiškia tikrasis. Pirmasis šia rūšį aprašė Karlas Linėjus 1753 metais, kaip Aloe perfoliata var. vera, ir dar kartą buvo aprašyta 1768 m. balandžio 6 d. Nikolo Burmano , kaip Aloe vera, leidinyje Flora Indica". Filipas Milleris jį aprašė po 10 dienų (po Burmano), kaip A. barbadensis "Sodiniko žodyne". Iki 1979 metų daugumoje žinynų buvo naudojamas A. barbadensis, o A. vera kaip sinonimas. Bet Newton'as užginčijo tai, nes Burmanas paminėjo pirmas. Remiantis tarptautinėmis botaninės nomenklatūros taisyklėmis Aloe vera (L) Burm.f. yra įteisintas rūšies pavadinimas. A. barbadensis ir kiti yra sinonimai.
Aloe vera, atkreipkit dėmesį į taxonominį statusą

A. barbadensis, dėmesys į taksonominį statusą
O visa ta tirada reiškia, kad moksliniuose straipsniuose rašoma Aloe vera. Kodėl jūsiškiai tuo manipuliuoja..na minčių turiu..bet tiek to.

** ne, tame puslapyje neina kalba apie gėrimą. Esu radus, kad nuima niežėjimą tepimas aloe tepalu. Na bet skiriat vartojimą per os, t.y. gėrimą ir tepimą?
***na kaip? Paaiškinau? Kuo jus ten save pavadinote?
Kiek blogai yra diletantizmas? Nežinau, matyt pagal situaciją.
Atsakyti
Malonu, kad užvedėt temą iš naujo.
Turiu klausimą. Praeitoj temoj kažkas leptelėjo, kad Astorija tai piramidė.
Norėčiau įrodymų.
Patikslinu. Rodos buvo paminėta, kad tai afera.
Prašau įrodyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurius.D: 15 vasario 2011 - 22:10
QUOTE(Aurius.D @ 2011 02 15, 22:09)
Turiu klausimą.  Praeitoj temoj kažkas leptelėjo, kad Astorija tai piramidė.
Norėčiau įrodymų.

Gal Asteria ?
Jos planas :
Refer 10 gold member, you earn $90 monthly
Refer 50 gold member, you earn $450 monthly
Refer 100 gold member, you earn $900 monthly
tai ta pati Ponzi schema http://en.wikipedia....ki/Ponzi_scheme ?
Atsakyti
Kad gal ne vaisai taip. Jei atėjęs narys nerenka komandos tai po keturių mėnesių išeina į teigiamą balansą, o po 70 mėnesių jau gauna visus tuos 1600 dolerių. Yra ten ir daugiau įdomių dalykų.
Prisipažinsiu , kad šis klubas man žinomas nuo jo atsidarymo momento. Bet aš neskubėjau juo domėtis. Tik tais kada iš visų pusių gavau info kuri buvo vien tik teigiama, atkreipiau dėmesį, bet ir tai gan santūriai. Įstojau ir pakviečiau kelis narius. Ir kai po manim ir virš manęs žmonės pradėjo už dirbinėti tai ir aš atkreipiau dėmesį.
Taip, kad neįkišit šios kompanijos į jokias įprastas schemas.
Artimiausiu metu savo bloge bandysiu giliau išanalizuoti Asteria.
Mano jaunėlei gegužę sukaks 18. Manau, kad neblogas dalykas būtų jei aš jai padovanočiau Asterios acountą su teigiamu balansu. Bus kaip stipendija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurius.D: 17 vasario 2011 - 07:27
Apie prekeivių manipuliacijas
Atsakyti
QUOTE(Malibu @ 2011 03 06, 14:14)

Sutvarkyk nuorodą, neveikia....priekį vieną http ištrink
Taip tai taip, bet toks ekspertas jei neskiria tinklinio marketingo nuo išnešiojamos prekybos ar pristatymo vakarėlių tai kažkaip žemiau juostos. O iš tikro jis pats manipuliuoja.
Atsakyti
QUOTE
http://mmgp.ru/showthread.php?t=71568&page=369
Atsakyti
Apie šarlatanus ir stebuklinguosius papildus, kurie yra MLM arkliukas (laiminant pelno ir tik pelno siekiančioms farmacijos kompanijoms bei šundaktariams)

Čia


Pataisyta ankstesnė nuoroda (dėkoju, p. Auriau):

Čia


Kaip bulių raudona spalva, taip ir poną Aurių erzina neigiamame kontekste paminėtas žodis MLM. Tai norėčiau priminti, kad pirmoji tema skambėjo taip: Apie tinklinį marketingą ir kitas aferas. Vadinasi ji apėmė ne vien MLM, bet ir kitas nesąžiningas veiklas. Visų antra, šiame straipsnyje, nors ir daugiausia kalbama apie nesąžiningai veikiančius prekybos agentus, išnešiojamąją prekybą, bet minimas ir MLM, todėl, kad savo veiklos metodais šie "versliukai" yra kone homozigotiniai dvyniai. Tai čia kaip ir niekas nieko nepainioja, tiesiog lygina ir randa labai daug panašumų. Nu koks skirtumas, p. Auriau, jei dešinėje rankoje laikysite karvės "bandelę", manote, kad perėmęs ją į kairę ranką, ji staiga ims mažiau smirdėti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malibu: 01 balandžio 2011 - 07:17
QUOTE(Malibu @ 2011 04 01, 08:07)
Apie šarlatanus ir stebuklinguosius papildus, kurie yra MLM arkliukas (laiminant pelno ir tik pelno siekiančioms farmacijos kompanijoms bei šundaktariams)

Čia

Sitas straipsnelis - tai paskutiniosios "paskutines instancijos" laidos santrauka. Ko straipsnyje buvo nepamineta, nors buvo pasakyta laidoje vienos "autoritetingos", pagal Ruta, gydytojos - papildai yra reikalingi tik tada, kai atliekami tyrimai ko organizmui reikia. Visais kitais atvejais gali ir padeti ir pakenkti.
Vis tiek ne papilduose ir ne papilduose, kuriais prekiauja MLM, esme. Esme ta, kad patys pirkejai nesidomi ko jiems reikia. Jiems per reklama, vaistineje, gal kolegos, gal MLM atstovai papasakoja apie kazkoki saunu produkta. Bet tik paciu pirkeju reikalas yra zinoti ko ju organizmams truksta.
Atsakyti
Oi, mergaitės, kaip aš jūsų pasiilgau.
man nerūpi maisto papildai, aš jų beveik nevartoju. jei žmoną ką įkiša tai įkiša. Aš ja pasitikiu.
Paprastoje parduotuvėje aš tematau tik kokį 001 procentą prekių. visa kita man neegzistuoja.
MLM yra verslas kaip ir vsi kiti verslai. Kompanija NWA yra supermarketas ir žmonės ten randa tai ko nori, o ko nenori to ir neperka.
Ką man davė MLM per visus tuos metus? O tai, kad aš pamažu pereinu prie žalio maisto ir naudoju natūralią perėjimo metodiką. nes staiga pereiti negalima. Didžiausias žmonijos nuprotėjimas yra termiškai apdirbtas maistas. Tai nuodai, tai narkotikai. Jei kas norit plačiau kreipkitės pas mane, duosiu geras pamokas.
Aš sakiau ir sakysiu, kad MLM tai dar ir kita informacija, kurią gauna tik dalis žmonių.
O dabar kalbėkim apie verslą. Mano kolegos iš Kijevo pardavinėja spurgas....geras, gardžias spurgas....žmonės jas perka ir giria. Bet patys jie tų spurgų nevalgo nes pripažįsta žalią maistą. Tai dabar spręskit ar jie elgiasi teisingai.
O dabar žiūrėkit. yra didelė dalis stambių verslinikų kurie padarė savo verslą dėka degtinės, Kazino, cigarečių. patys nei geria nei rūko nei kazino žaidžia.
Ir kaip mes tai vertinsim?
Atsakymas būtų toks. Jei jie tuo neužsiims tai šią nišą užims kiti, nes yra poreikis gerti, rūkyti ir t.t
Su vaistais ir maisto papildais lygiai tas pats. yra žmonių, kurie be vaistų negali. Negali ne dėl to, kad tikrai negali, o kad yra toks polinkis, įsitikinimas.
O dabar einam toliau. yra MLM kompanijos, kurios orientuoja savo narius į pardavimą, o kitos į asmenybės tobulėjimą. Aš už pastarąsias.
o apie paskutines tendencijas paskaitykit mano bloge "Močiutės klėtelė 2". Ten aš labai akivaizdžiai įrodau tinklinė rinkodaros privalumus. ir, kaip ir sakiau rimti verslininkai su tuo sutinka.
Bet medus kai kam netinka. Alergiški. Bet ne visi alergiški. O ar gali medų pardavinėti žmogus kuris jo nevartoja? o kas jam maišo? Vadinasi gali.
Reziume: MLM yra viena iš verslo šakų. Tai toks pat verslas kaip ir visi kiti. O produktai, bet kokie produktai yra perkami nes yra poreikis.
P.S. Kompanijoj NWA yra alijošiaus produkcija. Vieniems tai tinka, kitiems ne (alergiški). Kam tinka, tas vartoja, o kam netinka tai ali vartoti nors ir arklių maistą...o toks irgi yra smile.gif
Atsakyti
Pratęskim apie aferas. http://auriusd.blogs...usigaudyti.html
Jei norėsit mane sudirbinėt tai gali čia, o galit ir pas mane blog'e. Komentarų necenzūruosiu.
Atsakyti
QUOTE(Aurius.D @ 2011 04 03, 17:46)
Pratęskim apie aferas. http://auriusd.blogs...usigaudyti.html
Jei norėsit mane sudirbinėt tai gali čia, o galit ir pas mane blog'e. Komentarų necenzūruosiu.



Geros Auriau Tavo mintys ir pritariu smile.gif Aš taip pat nesuprantu kur čia afera... o komentaras, kad žmonės užsidirba ir džiaugiasi, bet nepagalvoja kad kažkam dar didesnius pinigus uždirba (komentaras kiek aukščiau, neprisimenu kieno) tai prajuokino išvis nerealiai doh.gif dirbantys žmonės visi kažkam uždirba, o daugiausiai tai valstybei - mokesčiams, bet apie tai niekas nekalba ir neskaičiuoja kiek mano šefas gavo pelno už mano šiandien prasuktą pirkimą-pardavimą, ane? Visi uždirba nuo kažko, kodėl šiame versle negali uždirbti daugiausiai tas, kuris jį sugalvojo doh.gif
Atsakyti