Įkraunama...
Įkraunama...

KTU

Nauja tema. Sena tema
KTU
Atsakyti
Labas rytas smile.gif Ačiū už naują temą 4u.gif


QUOTE(Liusii @ 2011 02 17, 09:29)
BENT JAU EKONOMIKOJ FINANSUOSE TAI LABAI SUNKU  doh.gif  dabar reikia rasyti diplomini tai neaisku nei kaip pradeti nei ka skaiciuoti verysad.gif nors visus 5 metus mokiausi neblogai tiek pazymiu atzvilgiu tiek ir supratimo, o va dabar gailiuosi kad pasirinkau finansus  doh.gif

Liusii, o diplominio rašymui temas pasiūlo, ar pačiai reikia sugalvoti?
Atsakyti
QUOTE(_Ryto_rasa_ @ 2011 02 17, 12:04)
Labas rytas smile.gif Ačiū už naują temą  4u.gif
Liusii, o diplominio rašymui temas pasiūlo, ar pačiai reikia sugalvoti?

siaip leidzia paciam pasirinkti bet vadovei ta tema turi patikti biggrin.gif as pati nesugalvojau tai man vadove pasiule smile.gif
Atsakyti
sveiki,


kas noretu prisijungti kartu rasyti marketingo kursini?
Atsakyti
gal kuri turi ekonomikos planavimo pratybas isigijusi nuosavas, noreciau perpirkti g.gif nepatinka man jos paruosta medziaga , labai sausa, mazai info, kaikur sumakaluota. bet noreciau sav tureti, mazas vaikas namie, visur siaucia, paskui bus kam perduot, jeigu nebus sudorotos namuose kaikuriu veikeju biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, gal yra tokiu kurios mokosi socialiniame fakultete? kiek paziuriu visios cia ekonomika mokosi smile.gif . man reikia bet kokios medziagos is paskaitos " verslo finansai" gal turi kokiu laboratoriniu pvz? jei kas nors ka turesit permeskit dovilyke@gmail.com
Atsakyti
Sweikutes gal kas turite e- verslo pratybu darbu pavyzdziu buciau dekinga!!!busne2000@yahoo.com
Atsakyti
Sveikos,
gal kas gerai suprantat organizavimą, konkrečiau mokat greitai parašyti kursinį? ax.gif bigsmile.gif
topsecret.gif daugaiu nei už ačiū, į až blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kas turite ekonomikos planavimo namu darbu pvz?jeigu nesunku imeskit man i dovile.lileikyte@gmail.com.Buciau labai dekinga
Atsakyti
Sveikos,
gal kas is EKONOMISCIU, turit kokiu praktikos darbu pavyzdziu? smile.gif vistiek gimines, artimieji, internetas....gal kas sukaupet blush2.gif buciau laaabai dekinga smile.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif gal turite kokiu nors konspektu,darbu,pavyzdziu ir t.t siems dalykams? Buciau labai dekinga jeigu atsiustumete: apkereta@gmail.com

Ekonomikos planavimas
Veiklos produktyvumo valdymas
Pramonės organizacija
Ekonominė statistika
Marketingas
Atsakyti
sveikos, gal kas turit konspektu, darbu is siu dalyku:
ekonomikos planavimas(Apalaitiene)
marketingas(Freigofas)
darbo ekonomika(Lescinskiene)
Veiklos produktyvumo valdymas(Vilkas)

Atsiuskit , jei galit: jolitasaik@yahoo.co.uk
Atsakyti