Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

Emmaljunga karietos







user posted image user posted image




www.emmaljunga.com


Sena tema čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgin@: 18 vasario 2011 - 18:11
Keliu savo klausimėlį į naują temuke 4u.gif
QUOTE(Di8 @ 2011 02 17, 12:11)
Sveikutės 4u.gif

mes važinėjames emaljunga karietoje, vežimuke City cross thumbup.gif , sakykit gal kuri turit toki daiktelį 4u.gif http://www.emmaljung...mizer-1042.html, ar apsimoka toki daiktą isigyti ir kiek jis maždaug kainuoja blush2.gif
vasariop naudosim sėdimą dalį, o mūsų vežimukas juodos splavytės, todėl bijau, kad bus karšta mažiukui g.gif



QUOTE(Ketvirtadiene @ 2011 02 18, 18:33)
o kas cia per daiktas? kam jis skirtas?

jei gerai suprantu pagal aprašymą, jis skirtas naudoti vežimėio sėdimoje dalyje, na kaip būna autokėdutese, pamažina erdvę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Di8 @ 2011 02 18, 19:16)
jei gerai suprantu pagal aprašymą, jis skirtas naudoti vežimėio sėdimoje dalyje, na kaip būna autokėdutese, pamažina erdvę  g.gif

Truputi pamazina,ir labai gerai,kai vezimelis odinis vasaros metu,kad vaikiukui neliptu kojytes prie odos.
Atsakyti
QUOTE(Di8 @ 2011 02 18, 19:16)
Keliu savo klausimėlį į naują temuke 4u.gif
jei gerai suprantu pagal aprašymą, jis skirtas naudoti vežimėio sėdimoje dalyje, na kaip būna autokėdutese, pamažina erdvę  g.gif


aaa, nes niekaip nesugalvojau kam ta dalis skirta. Kol kas naudojam lopsi, ziuresim kaip mums bus su ta erdve sportineje dalyje smile.gif
Atsakyti
Sveikutes

Gal kuri domėjotės ar isigijot emmos vežimeli su nauja važiuokle UniQ310 Alu http://www.emmaljung...Combi-1015.html

Mes nusipirkom ir apsižiurejau, kad tos knopkutes, kur reguliuojasi rankena, pas mane išorinėj pusėj, del ko labai sunku reguliuoti. Kataloge ziuriu, kad jos turi buti vidinej. Tai kazi cia brokas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ketvirtadiene @ 2011 02 19, 17:50)
aaa, nes niekaip nesugalvojau kam ta dalis skirta. Kol kas naudojam lopsi, ziuresim kaip mums bus su ta erdve sportineje dalyje smile.gif


O as vakar isbanziau sportine dali namie smile.gif Tai mums tikrai tokio reikes. skesta mano dukrele sportineje dalyje biggrin.gif Tikrai dar labai mazyte. Ir ne manau, kad iki vasaros sugebes uzaugti daugiau negu 1,2 kg. ir 10 cm. Gerai, kad manoji lauke tik miega, tai galiu be problemu ja lopsyje vezioti.
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2011 02 20, 08:43)
O as vakar isbanziau sportine dali namie smile.gif Tai mums tikrai tokio reikes. skesta mano dukrele sportineje dalyje biggrin.gif Tikrai dar labai mazyte. Ir ne manau, kad iki vasaros sugebes uzaugti daugiau negu 1,2 kg. ir 10 cm. Gerai, kad manoji lauke tik miega, tai galiu be problemu ja lopsyje vezioti.


manoji lauke visai nenori miegot, bet namuose lopsyje miega thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ketvirtadiene @ 2011 02 20, 11:57)
manoji lauke visai nenori miegot, bet namuose lopsyje miega  thumbup.gif


O pas mus atvirksciai. Lauke ir dvi valandas gali ismiegoti. O stai namie vezimelyje vos 40 min. ismiega smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

laukiam savo stebukliuko ir nusiziurejome Emaljunga City Jet vezimuka 2007 metu. Gal galetumete pakomentuoti si vezimuka 4u.gif Kaip jo lopsiukas, ar erdvus, ar pakankamai vietos leliukui su kombinsonu guleti esant kokiu 5 - 6 menesiu? Gal girdejote kokiu trukumu siam vezimukui? Kitas dalykas, jei perku 2007 metu vezimuka uz siek tiek daugiau nei 1 000 Lt (cia su sportinuku ir kedute), tai kokia tikimybe, kad as aplamai ji parduosiu po dar 2,5 metu? gal tokio seno jau niekas nenores? Ar jus geriau paratumete pirkti naujesnio modelio brangesni, na kad ir ne emaljunga?
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2011 02 20, 19:21)
Sveikos merginos  4u.gif

laukiam savo stebukliuko ir nusiziurejome Emaljunga City Jet vezimuka 2007 metu. Gal galetumete pakomentuoti si vezimuka  4u.gif  Kaip jo lopsiukas, ar erdvus, ar pakankamai vietos leliukui su kombinsonu guleti esant kokiu 5 - 6 menesiu? Gal girdejote kokiu trukumu siam vezimukui? Kitas dalykas, jei perku 2007 metu vezimuka uz siek tiek daugiau nei 1 000 Lt (cia su sportinuku ir kedute), tai kokia tikimybe, kad as aplamai ji parduosiu po dar 2,5 metu? gal tokio seno jau niekas nenores? Ar jus geriau paratumete pirkti naujesnio modelio brangesni, na kad ir ne emaljunga?

as nepirkciau 4u.gif
man atrodo uz tokio senumo vezima yra brangu...bet aisku cia pardavejo reikalas
bet siek tiek brangesniu,bet bent jau metai nauji...
paveziojus abejoju ar kas ims g.gif nebent labai pygiai atiduosite

ir siaip pats modelis nelabai,man toks labiau tarskaliukas,ne veltui ju jau nebegamina mirksiukas.gif
Atsakyti
erkiux, aciu uz nuomone 4u.gif

gal daugiau mergyciu pasisakys?
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2011 02 20, 20:36)
erkiux, aciu uz nuomone  4u.gif

gal daugiau mergyciu pasisakys?

kad ner uz ka 4u.gif
dar reiktu ziureti nudevejimo laipsni 4u.gif
bet kieta bus vezimas,tai faktas 4u.gif

lopsiukas nera dydelis,bet man pvz dydesnio tikrai nebutu reikeja,ne drambliukus gimdom rolleyes.gif o ir neveziosime jame iki metu

man pilnai pakako city corg lopsiuko,man jis labai dailus wub.gif mano mazius vazinejo jame iki 8men
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 20 vasario 2011 - 22:16