Įkraunama...
Įkraunama...

Veido švytėjimas

user posted image

Tęsiam smile.gif


1-oji tema
2-oji tema
Atsakyti
O kas cia paciam virsuj kaireje?
Atsakyti
QUOTE(Porcelianinė @ 2011 02 20, 12:08)
O kas cia paciam virsuj kaireje?


MAC Naked Honey High-Light Powder in Golden Nectar
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2011 02 19, 23:38)
O jus BB shimeri naudojat visam veidui?
As jo nebandziau, bet turiu TBS bangeles, tai viso veido negaleciau tepti, per blizgus jis man. Idomu ar BB isties duoda toki pat rezultata, nes labai knieti isbandyti, bet jeigu tas pats kas bangeles tai apsiraminsiu irnesakyk.gif

As neturiu BB, kalbejau apie Dior shimeri 4u.gif
As jokio shimerio netepu ant viso veido, tik skruostus, man nepatinka, kai visas veidas spindi, kaip alieju isteptas schmoll.gif Net klubiniam makiazui nemegstu per daug spindaus veido g.gif
Jei noriu gyvumo ir gaivumo-meteoritai tam puikiai tinka. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roxetė: 20 vasario 2011 - 12:12
QUOTE(amber123 @ 2011 01 27, 21:25)
Cia geras video apie highlighterio naudojima smile.gif
http://www.youtube.c.../56/ESzE9aoq7vQ


QUOTE(Mitsouko @ 2009 05 25, 21:13)
Mano supratimu, highlighter'is-veido modeliavimo priemonė,tepama ant tų vietų, kurias norima vizualiai "iškelti" (viena forumietė turėjo iš chanel berods baltos spalvos highlighter'į).
Shimmer'is,mano nuomone, nelabai tinka kaip highlighter'is, nes per daug blizgus (kalbu apie tokius blizgius kaip Dior). Jo tikslas- suteikti švytėjimo.


QUOTE(shopingas @ 2009 10 07, 22:32)
Ka teisingai naudot? Kazkuri konkreciai ar bet kuri highlighter'i? Na as tai tepu vietoj skaistalu ant skruostu..... Nezinau kiek teisingai, bet man 'veikia' sitas metodas  biggrin.gif Velgi, tokio tipo kur buna ivairiu spalvu (kaip Guerlain 'mythic' meteoritai) highlighter'iai puikiai tinkami visam veidui, nes jie duoda svytejima, o ne blizgejima. Be to, galima juos naudot po antakiu.



QUOTE(MilGana @ 2009 10 08, 19:06)
Можно попробовать отдельно хайлайтер наносить на правильные точки уже на хорошо припудренное лицо.
Вот эти точки:
user posted image
1) косточки под глазами: это освежает, нивелирует тёмные круги возле глаз, делает лицо более открытым и молодым;
2) боковые части лба над бровями: это придаёт рельефность лицу и делает лоб выше;
3) вдоль боковых сторон носа: это корректирует форму носа и "уравновешивает пропорции", если нос маленький, а если нос большой, хайлайтер наносится тонкой кисточкой посередине спинки носа;
4) во внутреннем уголке глаза: это открывает взгляд и чуть "расставляет" близко посаженные глаза; а если глаза, наоборот, широко расставленные, хайлайтер наносится на переносицу;
5) под/ над бровью: это подчёркивает форму бровей и выделяет глаза на лице;
6) над верхней губой в центре: это придаёт губам объём и рельефность;
7) по контуру нижней губы: это также придаёт губам объём и часто используется, когда губы остаются натуральными и не покрываются помадой.

Чаще всего в макияже используется комбинация 1-2-4-6, остальное опционально.



QUOTE(MilGana @ 2009 10 08, 19:29)
Ir dar viena straipsni radau. Manau tas, kas nelabai supranta rusiskai, vistiek pagaus esme. 4u.gif

Хайлайтер для гламурного макияжа
Косметичка

Хайлайтер – это средство декоративной косметики для высветления и выделения отдельных частей лица с целью скорректировать его рельеф, скрыть морщинки и придать лицу свежий вид. Хайлайтеры могут быть в виде корректоров, основ, пудр, теней, румян и т.д. Хайлайтеры содержат светоотражающие частички. Их задача – высветить темные участки лица. Хайлайтер – это белые, светло-бежевые, цвета слоновой кости или светло-розовые тени с перламутровым блеском, а также золотистые, серебристые, бронзовые. Текстура хайлайтера может быть разнообразная: рассыпчатая, кремообразная, компактная и жидкая. Хайлайтер маскирует не за счет плотности текстуры, а за счет содержания светоотражающих частиц.

На рисунке обозначены места нанесения хайлайтера для придания нужного эффекта:
user posted image
1) Косточки под глазами: это освежает, убирает темные круги возле глаз, делает лицо более открытым и молодым.

2) Боковые части лба над бровями, чтобы придать рельефность лицу и сделать лоб чуть выше.

3) Вдоль боковых сторон носа: корректирует форму носа, если нос маленький, а если нос большой, хайлайтер наносится тонкой кисточкой посередине спинки носа.

4) Во внутреннем уголке глаза: это открывает взгляд и чуть "расставляет" близко посаженные глаза. А если глаза широко расставленные, хайлайтер наносится на переносицу. Светлые блики на внутреннем уголке глаза или под бровями зрительно увеличивают глаза.

5) Под и над бровью: это подчеркивает форму бровей и приподнимает их оптически, а также выделяет глаза. Выгодно подчеркнуть линию бровей поможет тонкая линия хайлайтера, проведенная прямо под бровью – начиная от ее середины по направлению к виску. Слегка растушуйте линию для более естественного вида.

6) Над верхней губой в центре: это придает губам объем и рельефность. Чтобы подчеркнуть контур губ, обведите их тонкой линией хайлайтера и слегка растушуйте. Не забудьте про уголки губ, где с возрастом появляются морщинки, высветлите их слегка. Над верхней губой поставьте мерцающий акцент, чуть обведя контур посередине. Немного блеска для губ – и они выглядят соблазнительнее.

Секрет макияжа четкого контура губ при естественном макияже: ватной палочкой нанести прозрачную светлую рассыпчатую пудру на кожу вокруг губ, нанести помаду кисточкой, промокнуть салфеткой и нанести второй слой, по желанию нанести немного блеска в центр нижней губы. Помада не расплывется.

7) Хайлайтер по контуру нижней губы также придает губам объем.

Секреты и тонкости макияжа с использованием хайлайтера
В макияже не стоит использовать хайлайтер сразу на всех участках, можно слишком пересветить лицо, оно будет фосфоресцировать.

Хайлайтеры – это любимое средство звездных визажистов и любителей гламурного макияжа. В руках профессиональных визажистов при помощи хайлайтера можно добиться эффекта "фарфорового" сияния – кожа лица наполнится внутренним свечением.

Его можно нанести поверх тонального крема на затемненные участки лица: крылья носа, носогубные впадинки, ямочку под нижней губой, верхнее неподвижное веко, и т.д. Хайлайтер может замаскировать покраснения. Недостатки он "засвечивает", а если недостатков нет, то при умелом использовании хайлайтера можно добиться ровного сияющего цвета лица.

Один штрих, нанесенный на середину века поверх любых теней, придаст глазу лучистость и будет хорошо смотреться при узких, маленьких или глубоко сидящих глазах.

Хайлайтеры наносят на скулы и другие части лица и зону декольте для коррекции формы, придания рельефности, свежего вида. Не стоит использовать хайлайтер на проблемной коже (прыщи, акне), так как недостатки он не замаскирует, а внимание к ним привлечет. Хайлайтер лучше всего использовать для вечернего макияжа, подиума, праздника, дискотек, гламурного макияжа и т.д.



QUOTE(Argija @ 2009 12 19, 19:32)
Idedu filmuko Nuorodą
Yra ir daugiau jų youtube'je  4u.gif



QUOTE(Incredible Me @ 2010 01 12, 13:09)
as irgi priejau tokios nuomones ,kad highlighteris ir shimmeris beveik tas pats,tik pirmasis daziausiai buna sviesus(baltas) o shimmeris ivairiu spalvu ,kaip skaistalai,o nuo skaistalu jis skiriasi tuo,kad duoda daugiau svytejimo negu spalvos ,o skaistalai atvirksciai.Va lotuliukas.gif teisingai mastau??? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Papildyta:
[quote=shopingas,2010 04 23, 21:07]Meteoritai siaip yra pudra, bet priklausomai nuo rusies gali but kaip bronzatas, skaistalai, highlighter'is ir tt.

Sakyciau nuo gamintojo priklauso kaip pavadintas gaminys ir kam jis tinkamas (ir aisku priklauso nuo spalvos). Naudojami jie bet kuriai kuno daliai pabrezti, pamodeliuoti, visi jie atspindi sviesa, yra blizgus. Shimmer'is paprastai naudojamas skruostams, nosiai, raktikauliui, galima naudot vietoj skaistalu. Highlighter'is paprastai naudojamas skruostikauliams, vokui po antakiu. Illuminator'ius paprastai duoda 'vidini' svytejima, nera toks blizgus (daznai, bet ne visada), tinkamas ir visam veidukui.

Nors realiai kaip rasiau, viskas nuo gamintojo priklauso - kartais pavadinta skaistalais, o priskirta ir prie skaistalu, ir prie illuminator'iaus kategoriju. Nors realiai as is to produkto matau tik matinius skaistalus, kurie jokio svytejimo neduoda.    

Gal kas sukonkretins labiau, bet as sakau, kad pagal produkta ziurekit, o ne tik pagal pavadinima.
[/quote]

su shimmer'iu ant odos gaunas atspalvis:
user posted image

su highlighter'iu gaunas tiesiog švytėjimas/spindėjimas:
user posted image

user posted image[/QUOTE]
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2011 02 20, 10:12)
MAC Naked Honey High-Light Powder in Golden Nectar



Gal esate bandzius?
Atsakyti
QUOTE(Porcelianinė @ 2011 02 20, 20:34)
Gal esate bandzius?

ne, neteko smile.gif

sakykit panos, o jums tie BB ir Dioro shimmeriai nėra dienai per blizgūs? na nėra to tokio vakarinio makiažo efekto ant skruostų? bijau kad gali būt per ryškus daiktas man ax.gif
kaip jau rašiau kol kas mano favoritas Kanebo Sensai Highlighting Powder, tačiau ji neturi spalvos, užsimaniau kažko skruostams su spalva ir švytėjimu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 20 vasario 2011 - 19:46
dienai Dior shimmer'is tikrai neperyškus, jei lengvai porą kartų perbraukiu, tai vargiai matos, tik švyti. O toks švytėjimas gaunas tikrai ne kartą perbraukus:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2011 02 20, 19:44)
sakykit panos, o jums tie BB ir Dioro shimmeriai nėra dienai per blizgūs? na nėra to tokio vakarinio makiažo efekto ant skruostų? bijau kad gali būt per ryškus daiktas man  ax.gif
kaip jau rašiau kol kas mano favoritas Kanebo Sensai Highlighting Powder, tačiau ji neturi spalvos, užsimaniau kažko skruostams su spalva ir švytėjimu  g.gif

Man tai nera ryskus tikrai, dienai maziau tepi, vakarui daugiau. Aisku, jei persudysi, gali riebaluotas veidas atrodyt, bet kas su saiku, tai sveikai ir atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
O BB labai poras isryskina?
Kiek skaiciau,net sausiaodes rase,kad poras paryskina,tai jau misriai odai turbut dar blogiau butu?
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2011 02 20, 20:44)
ne, neteko  smile.gif

sakykit panos, o jums tie BB ir Dioro shimmeriai nėra dienai per blizgūs? na nėra to tokio vakarinio makiažo efekto ant skruostų? bijau kad gali būt per ryškus daiktas man  ax.gif



As naudoju BB shimmerius ir diena ir vakare , tik kiekis kitoks . Tikrai neblizga per daug 4u.gif
QUOTE(Maserati. @ 2011 02 20, 21:57)
O BB labai poras isryskina?
Kiek skaiciau,net sausiaodes rase,kad poras paryskina,tai jau misriai odai turbut dar blogiau butu?

As tik nusipirkus juos prisiminiaus , kad kazkas rase, kad jie labai poras paryskina, bet man taip neatrodo g.gif Nes tikrai turiu problemu su issipletusiomis poromis, tai sie bronzantai tikrai jas neparyskina .
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 02 20, 21:57)
O BB labai poras isryskina?
Kiek skaiciau,net sausiaodes rase,kad poras paryskina,tai jau misriai odai turbut dar blogiau butu?

Man ir kiek bande mano rato draugiu, visoms BB ryskina poras. Jei poros didesnes, geriau rinktis Laura Mercier.
Atsakyti