Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas ir tėtis

Kieik laiko tetukai praleidzia su vaiku?Nuo kokio amziaus vaikas vyrui tampa idomus?Ar is darbo pareje dar rupinasi vaiko prieziura(maudo,maitina)ar tik pasibovija(pazaidzia,pamankstina)?
Atsakyti
taip, net nežinau nuo ko pradėt, mūsų tėtis labai rūpinosi ir prausdavo ir žaizdavo ir košės pirmuosius šaukštus valgydino... bet taip buvo iki penkiu mėnesių,nes išvyko "už jūrų marių" jau du mėnesiai kaip mes dviese ( aš su mažium) gyvenam, o tėtis mūsų grįš dar tik po trijų mėnesių, bus išviso penkis mėnesius vaiko nemates, tai nežinau kaip bus, išvažiavo nesėdėjo, grįš jau stovės, o gal ir vaikščios, sakysit kur jis taip išvažiavo,  na tokia jau kariškių žmonų ir vaikų dalia, dar turbūt ne vieną kart  taip jo laukt teks, labiausiai gaila, kad gražiausias akimirkas mato tėtis tik nuotraukose ar skaito apie jas žinutėse
Atsakyti
QUOTE
taip, net nežinau nuo ko pradėt, mūsų tėtis labai rūpinosi ir prausdavo ir žaizdavo ir košės pirmuosius šaukštus valgydino... bet taip buvo iki penkiu mėnesių,nes išvyko "už jūrų marių" jau du mėnesiai kaip mes dviese ( aš su mažium) gyvenam, o tėtis mūsų grįš dar tik po trijų mėnesių, bus išviso penkis mėnesius vaiko nemates, tai nežinau kaip bus, išvažiavo nesėdėjo, grįš jau stovės, o gal ir vaikščios, sakysit kur jis taip išvažiavo,  na tokia jau kariškių žmonų ir vaikų dalia, dar turbūt ne vieną kart  taip jo laukt teks, labiausiai gaila, kad gražiausias akimirkas mato tėtis tik nuotraukose ar skaito apie jas žinutėse


Neabejoju,kad jus abu esat jo mintyse ir sirdyje... As deja viena isgyvenu tas akimirkas.
Atsakyti
mes abu žinom kad jis apie mus galvoja ir mumis rūpinasi, taip pat žinau, kaip sunku yra vienai auginti vaiką fiziškai (aš dar ir mokausi), bet turbūt kur kas sunkiau vienai augint ir dvasiškai, nuoširdžiai užjaučiu
Atsakyti
Mano vyras iš pradžių, kol dukra buvo mažutė, užsiimdavo bent jau jos maudymu. bet vėliau... Susirado kitą darbą, vis daugiau laiko užtrukdavo darbo reikalais ir dukrą apskritai matydavo tik miegančią dažmiausiai :išeina - ta dar miega, sugrįžta - ta jau miega. Bet negaliu skųstis - tėtukas daug dirba, bet ir pinigėlių namuose padaugėjo.
Aišku, per dienas jausdavausi vieniša, ypač apie 18 val., kai laiptinėje sutrinksėdavo kaimynų durys. Visi grįždavo iš darbo. O mes taip ir tebetupėdavom vienos. Net į parduotuvę būtinai su dukra turėdavau eiti, nes nėra, kas pasaugoja.
Ilgainiui pripratome prie tokio gyvenimo. Tik skaudu, kad vyro ir dukros santykiai "pašlijo". Pati dukra taip pasireguliavo, kad padūkti su tėtuku padūksta, o štai jo auklėjama, tvarkoma, prausiama, migdoma net ir nesileidžia, pripažįsta tik mane. Kurį laiką tėčio net prisibijodavo - gi ištisai jo nematydavo, o kai kokį kartelį grįždavo anksčiau, tai, žiūrėk, nervuotas, subara ją...
Tikrai buvome atsidūrę truputėlį krizėj. O vyras kaip koks mažas vaikas pykdavo, kad dukra jo neprisileidžia ir viską suversdavo dukros aikštingam charakteiui. Kol neįrodžiau akivaizdžios tiesos.
O buvo taip. Atėjo į svečius mano pažįstama, kurią dukra matė pirmą kartą. Ir vyras tuo metu buvo. Tai mano mažoji prie tos pažįstamos nelabai norėjo eiti,prisibijojo jos. Bet ta mergyčka pasitaikė labai jau vaikus mylinti, tai pamažu prisišnekino mano mažąją, o po gero pusvalandžio jau jos buvo geriausios draugės, dūko ir žaidė kartu. Kai atėjo laikas gultis, dukra pareiškė, kad eis miegoti tik su teta. Taigi ta pažįstama labai mielai sutiko mūsų mažę užmigdyti - dainavo su ja, sekė pasaką atsisėdus šalia lovytės. O aš vyrui parodžiau, kad ne mūsų dukros charakteris aikštingas, o reikia ją prisikalbinti.
Nuostabu, bet vyras tikrai tuo įsitikino ir pakeitė savo elgesį. Dabar jau jis su dukra tarsi iš naujo tapo draugais - bent tuo džiaugiuosi. Bet vis dėlto rūpintis jos priežiūra vis dar tenka man. Gal vasarą kas pasikeis? Gal bent per atostogas matysim tėtuką dažniau?..
Atsakyti
Tarp musu vaikiuko ir tecio labai stiprus rysys biggrin.gif Bandau speti, kodel taip yra: gal del to, kad tetis pirmas paeme vaikiuka ant ranku (man buvo duota pilna narkoze, dare Cezari); gal del to, kad nuo pat gimimo uzsiima su juo; gal tiesiog del to, kad berniukas ???
Musu tetis sugeba padaryti ta pati ka ir as, mama, darau: pakeisti pampersa, apiprausti vaika, paruosti misinuka, kose, aprengti, isvesti i lauka, t. t. Na, sunku net viska isvardinti  ::)Maudom visuomet kartu; migdom dazniausiai irgi kartu biggrin.gif
O kas del dukimo, tai mazius su manimi taip niekuomet neduksta kaip su teciu biggrin.gif taip ir uzmiega mano vyrai bedukdami... ;D
Atsakyti
Na darbo metu, suprantama, mažyliukas yra visas mano, tačiau po darbo ir savaitgaliais mažius daugiau laiko praleidžia su tėčiu. Abu jie sau žaidžia, mokosi barškutį rankoj laikyt, šiokią tokią mankštelę daro, guguoja  :D Nakčiai mažylį užmigdo tėtis, o ir jo lovytė yra iš tėčio pusės, tad naktį man paduoda pamaitint. Naktimis sauskelnes irgi keičia tėtis. Maudome abu kartu, nes po vieną dar nedrąsu. Į lauką irgi stengiamės visi kartu eit, bet jei kokių buitinių darbu prisikaupia, tai laukant eina tik abu vyrai.
Patinka mano vyrui mažium rūpintis, o kai paaugs tai turbūt visai neatsiplėš.
Atsakyti
Vyras myli dukra beproto - gryzes is darbo visa vakara su ja prabuna - as bent pailsiu,  :P   tik va "abidna", kad jam sypsosi, o i mane ziuri akis isputusi ir ne sypt - as juk maitinu, visa diena su ja bunu, masazuoju, glostau, lopsines dainuoju - vistiek i mane tik spokso akis isvertusi lyg pirma karta matytu  ???  ;D
Atsakyti
QUOTE
Vyras myli dukra beproto - gryzes is darbo visa vakara su ja prabuna - as bent pailsiu,  tongue.gif   tik va "abidna", kad jam sypsosi, o i mane ziuri akis isputusi ir ne sypt - as juk maitinu, visa diena su ja bunu, masazuoju, glostau, lopsines dainuoju - vistiek i mane tik spokso akis isvertusi lyg pirma karta matytu  ???  ;D

nenusimink, Doma, manau, jei vaikelis tave reciau matytu, o teti - visa diena, tai sypsotusi daugiau tau. na nezinau, bent jau pas mus taip buna, kad jei kuris is musu pasirodo po ilgesnes pertraukos - tai tam ir sypsosi  :D, o tam, kuris visa diena su ja sedejo - ne sypt. Atseit, tu ir taip savaime suprantamas dalykas esi, o vat tetuka - seniai maciau  :D
Man irgi pradzioj del to abidna buvo, bet kai isejau i darba  - pamaciau, kad tai nera "simpatijos ir antipatijos rodymas". O tik vaikucio rodomas pasiilgimas  [smiley=000177.gif]

Pas mus seimoj mes su teciu beveik vienodai laiko praleidziam su dukryte. Kai as dirbu - su ja tetis arba mociute, kai nedirbu ir teciui mokytis daug nereikia - visi trys bunam drauge.

Kartaisman atrodo, kad tarp dukrytes ir vyro truputi stipresnis rysys. Irgi, kaip ir Salvija, manau, kad tai del to, kad vyras pirmas paeme ja ant ranku...
Bet siaip tetis pas mus labai stipriai rupinasi dukryte ir vos tik kas - labai jaudinasi ir "eina is proto". Galvoju, kad kai ji augs - teciui vis daugiau ir daugiau zilu plauku rasis...  ;D Jau dabar jinai moka tetuka pasokdint...
Atsakyti
Mums labai pasiseke- tetis su vaiku praleidzia tiek pat laiko, kiek as, tai jie abu tikri draugeliai ;D...Bet, pastebejau, kad visokie nosyciu valymai, prikakoti pampersai tenka tik man >:(. Smagu, kai i parduotuve vaziuoju ir galiu drasiai palikti savo vyrus kartu...
Ir todel mano vyras save vadina ne teciu, o mamuku  :D biggrin.gif biggrin.gif
Tikiu, kad prie ju stipraus tarpusavio rysio prisidejo ir tai, kad "mamukas" dalyvavo cezario operacijoje ir pirmas pamate savo vaikeki ( as buvau "smigus")
Atsakyti
Teciu vaikas kada idomu pasidaro, tai priklauso nuo tecio, o vaikui tetis pasidaro idomus, ko gero, tik nuo kokiu 6 metu, ir tai berniukui. Maniskis iki 6,5 buvo is viso maminis, tik va dabar jau tecio reikia... Pagrinde todel, kad namuose atsirado kompiuteris, o tetis su juo kompiuterinius zaidimus zaidzia. As, mat, jau ko nemegstu, tai kompiuteriniu zaidimu -  nemegstu, nemoku, nevartoju:) O buciau prisivertus, tai mano kompiuterinis maniakas butu, ko gero, ii siol maminis ;D
Atsakyti
Na maniškiui 1m 2 mėn vaikui tėtis jau dabar baisiai įdomus. Pabudęs psidžiaugia su manim, sako 'tete' ir tuoj eina tikrinti į tėtės lovos pusę antklodę ar jis ten dar yra.
Kai tėtė namie tai neleidžia jam be priežiūros net į wc ramiai nueiti..
Kartu su tėte skuta bulves ir kepa savaitgalį blynus  ;D
O jau kai vyras rinko dviratį tai vaiko iš balkono negalėjau išviliot jokiais būdais ;D ;D ;D
Paskiau turėjom abu malonumą skalbti tepaluotus vaiko rūbus ir jį patį tepaluotą iki ausų  8)
Atsakyti