Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikelis su negalia

Sveikos, as naujas narys smile.gif
Auginu vaikeli su negalia. Gal dar yra forume mamu, turinciu ligota vaika.
Atsakyti
Smagu, Bazile, kad prisijungei. Tarp musu yra tikrai ivairiu mamu, tarp ju ir auginanciu vaikus su negalia. O kokia negalia turi tavo vaikutis?
Atsakyti
Ir as auginu maziuka su negalia
Atsakyti
bazile labas mano sunelis irgi sunkiai serga turi visiska negalia jai nori galime tapti drauges
Atsakyti
Ir mano mazasis turi negalia - dauno sindroma ir sudetinga sirdies yda. sad.gif
Atsakyti
siame forume yra mamyciu auginanciu vaikucius su negalia.. Pasidalinkite savo dziaugsmais ir vargais, bukim kartu,nes musu visu vaikai,sveiki ir maziau sveiki yra nuostabus wub.gif
Atsakyti
Na nzn, ar cia kreivakaklyste negalia. Bet mes ta problema turim.
Atsakyti
Mano suneliui jau 7 metai. Jam Londone (nes Lietuvoje to nepavyko padaryti) nustatytas Wolf-Hirshorn sindromas. Dziaugiames tik tuo, kad liga nera stipriai isreiksta-jis gali ir vaikscioti ir kalbeti. Labai stipriai nuo bendraamziu atsilieka fiziskai(ugiu ir svoriu), taip pat veluoja ir vystymasis. Bandziau surasti Lietuvoje panasiu atveju- bet lyg ir nera. Kogero esme vieninteliai...
Atsakyti
smile.gif Kadangi aš pati auginu sergantį mažylį,todėl man pačiai labai ,labai būtų įdomu su tokiomis šeimynėlėmis draugauti,bendrauti,kartu spęsti iškilusiais problemytes.Todėl sikūriau auginančių sergančius mažylius-su negalia,šeimynėlių tokį virtualų ,elektroninį klubą,kuriame galėtume vieni kitus rasti,pasitarti,pasikviesti į svečius,pasitarti su medikais ir dar daug dalykų.Tai mano pirmas blynas.Aš nesu profisionalė programuotoja,o tik paprasta mamytė,norinti susirasti bendro likimo šeimų,taip pat ir sveikųjų vaikučių šeimynėlių norinčių su mumis draugauti.Jei norite ir Jus su mumis susidraugauti parašykite apie save,savo mažylį ir visą šeimynėlę ir būtinai visi apie Jus sužinos ir neliksime vieniši su savo nelaimę ir skausmu.Labai,labai,labai to trokštu ir to siekiu.Šilčiausia ir geriausia bendrauti tada kai yra galimybė ir kai nevaikšto jokie finansai,ar kokie iš draugijas mokesčiai.Norėčiau,kad mes bendrautume tik draugaiškai ir šiltai.www.lauriukas.serveriai.lt Ateikime čia visi ir sušilkime.
Esu jau kelias mamytes suburusi i Mirc programos kanaliuka liga,mes ten retkarčiais susitinkame susitartu laiku ir mielai,šiltai pabendraujame ateikite butinai ir Jus tikrai tapkime bičiulėmis,kurios bus savimi,kurių vaikus čia priims visi tokius kokie jie ir yra,nesvarbu kad jie serga,ar kuo serga.O mums juk užsidaryti negalima,reikia bendrauti ,bendrauti,bendrauti.Jei kas nežinote kaip mirc programele atsisiusti ir mus pasiekti butinai man parasykit i asmeninę pasistengsiu butinai ,butinai padeti.Be to su manimi dar galite pabendrauti ir asmeniskai per programele ICQ, ten mano numeriukas 210688795,jei nezinote ir kaip pasiekti mane su .ia programele irgi rasykit i asmenine ir pasistengsiu parasyti viska smulkiai.Aciu ,didelis ačiū toms mamytėms kurios atsiliepė į mano bičiulišką šauksmą ir su kuriomis dabar mielai ir šauniai bendraujame.Smagu,jog draugystės ranka ištiesė ne tik tos mamytės,kurių vaikučiai serga,bet ir tos,kurių vaikučiai sveiki.Ačiū dar ir dar kartelį Jums visoms ,visoms.Kai esi nebevienišas su savo mažylio ligele,tada ir pasaulis nebeatrodo toks košmariškai juodas,tamsus ir baisus.
Atsakyti
Laikiau tokio pokalbio, gerai, kad atsirado. Nors ir liūdna tema šnekėsimės, bet nėra viskas taip tamsu ir beviltiška. cool.gif
Mano vaikelis, vyresnėlis, deja yra neįgalus. Cerebrinis paralyžius. Tai aišku yra neišgydoma, bet padėti vaikui galima. Kas buvo pradžioje, ir kas yra dabar tai didelis skirtumas. Po baisios ligos, po komos, mano vaikas negalėjo net kvėpuoti, valgyti, judėti... Gal kas matėt per teliką apie mamytę ir vaikelį po komos, po to persodino kamienines ląsteles ir pagerėjo. Tai pas mus panašu. Tik nieko nepersodinėjom, nes kažkodėl nepasitikiu tokiais eksperimentais.
Lankome darželį "Žolynėlis" Vilniuje, o dabar užsirašėme į mokyklėlę "Atgaja".
Papasakokite, kaip jūs prižiūrite savo vaikelius, ar sėdite namie ar lankote ką nors? Kas jums padeda? Kokios organizacijos?
Su visiška negalia gauname nemažą pašalpą, bet daugiau jokios organizacijos pagalbos neteikia, nors nežinau ar reikia. Darželis labai padėjo, žiūrėsiu kaip bus toj mokyklėlėj. heart.gif
Atsakyti
Sveikos likimo draugikes.
Buryje ir nelaime atrodo mezesne.
Mano sunelis lanko speciali
Papildyta @ [mergetime]1086958657[/mergetime]
Sveikos likimo draugikes.
Buryje ir nelaime atrodo mezesne.
Mano sunelis lanko specializuota darzeli. Manau jei ne darzelis- tai ir vaikas nebutu pasiekes to, ka dabar gali (vaiksto ir kalba) ir tevai-(t. y. mes ) po truputeli butu "issikrauste is proto".

Deja neturiu namie Interneto- tai bendrauti galiu tik darbo metu unsure.gif
Atsakyti
mamytes, jei jums nesunku - papasakokite savo istorijas - pasidalinkit savo isgyvenimais kaip suzinojot, kad jusu leliukai turi bedas ir kaip su tuo susigyvenot? is kur tos ligos uzpuole jusu mazius? manau cia visoms butu labai idomu ir naudinga su tokiom stipriom mamom ir ju patirtimi susipazint clap.gif
Atsakyti