Įkraunama...
Įkraunama...

Keratino terapinė prodūra

Ar teko susidurti su plaukų atstatomąją procedūrą keratino, proteino ir amino rūgščių ampolėmis? ax.gif
Ampolių įsisavinimui naudojamas kažkoks visiškai naujas šaltasis principas naudojant naujausios technologijos infraraudonųjų spindulių ir ultragarso žnyplės?
g.gif
Visur ieškojau informacijos, bet teradau anglų kalba.
Rašoma, kad ji veikia šaltuoju principu, kitaip nei laminavimas plauko nedegina.
O šaltuoju būdų suskaidomos medžiagos į smulkesnes molekues, kurias plaukas geriau užfiksuoja.

user posted image

Daugiau rasite paskaityti:
Čia
Čia
Ir čia
Ir čia
Ir dar čia


Bet gal kas jau išmėgino šią procedūrą? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
as pati ant savo plauku dar nebandziau,nes nera prasmes,esu pasidariusi keratinini atstatyma,bet drauge darosi,tik dar nebaige kurso.Plaukai atrodo tikrai sveiki.
Atsakyti
Man kirpeja daro su tuo ultragarsu ir Milk shake priemonemis, karta i savaite, na jau gal kokios 8 proceduros..... plaukai buvo atsistate, svelnus, slidus, minksti purus, kol neuzejo durnumas visus issisviesinti sruogelemis doh.gif Dabar vel nuo nulio teks pradet doh.gif
Atsakyti
doh.gif puikiai jus suprantu,bet kodel mes taip darome?As irgi tik atsigaivinu,atsistatau plaukus ir kokia nors geniali ideja kaip saus i galva...visas darbas nueina per nieka...
O mano draugei irgi su siomis priemonemis dare mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuxox: 28 vasario 2011 - 09:27
QUOTE(linuxox @ 2011 02 28, 09:26)
doh.gif puikiai jus suprantu,bet kodel mes taip darome?

Nugi zile galvon velnias uodegon doh.gif lotuliukas.gif Sumasciau kad nebenoriu but variaplauke, kad pavasaris, noriu pasijauninti ir vat sedziu o klaviaturos is galvos byra nauji blondines plaukai doh.gif vel pradesiu ultragarsines proceduras, nes kitaip is plauku veik iki juosmens neliks nieko doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Ne jus viena, Stichija, tokia geniali esat - as tik tris plaukus teturiu nuo savo dazno noru kaitaliojimo biggrin.gif Kol sausi, tol dar puse velnio, bet kai plaut ar issisukuot, pakulos, ne plaukai doh.gif
Atsakyti
atleiskite jei isikisiu, norejau pasiteirauti ar si procedura ne tas pats kas plauku ''tiesinimas'' keratinu, kitaisp kaip pati linux sakete gydymas keratinu?
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 02 27, 18:33)
Man kirpeja daro su tuo ultragarsu ir Milk shake priemonemis, karta i savaite, na jau gal kokios 8 proceduros..... plaukai buvo atsistate, svelnus, slidus, minksti purus, kol neuzejo durnumas visus issisviesinti sruogelemis  doh.gif  Dabar vel nuo nulio teks pradet  doh.gif

O kiek kainuoja viena procedura?
Atsakyti
QUOTE(roberta1985 @ 2011 02 28, 23:21)
atleiskite jei isikisiu, norejau pasiteirauti ar si procedura ne tas pats kas plauku ''tiesinimas'' keratinu, kitaisp kaip pati linux sakete gydymas keratinu?

ne,ne tas pats,beje ir ne gydymas keratinu,o atstatymas ax.gif dabar tiek daug visokiausiu priemoniu ir tiek daug proceduru,kad man paciai sunku susigaudyti wink.gif
Atsakyti
Va ką sužinojau iš kirpėjo:

Paslauga vadinasi atitinkamai kokią priemonė naudojama.

Pvz. su tokiom žnyplėm ŠALTU principu atliekamas plaukų terapinis atstatymas su keratino, proteinu: pieno, kviečių, ryžių, amino rugsčių ampolėmis. Reikia keturių procedurų, ilgalaikiams rezutatams. Plaukai šiltiniai, nepaprastai minkšti palieka.

O va dar minėjo vaisių ir uogų ekstraktų ampoles, su jomis ir žnyplėmis rezultatas jaučiamas - bet kiek kitoks plaukas po jų palieka, ne toks minkštinantis, bet ale blizgus sakė, glotnus ir ne tiek ilgalaikis tas rezultatas. Greičiau išsiplauna, bet iškarto jaučiasi stiprus rezultatas.


Pamėginsiu gauti sudėti tų ampolių, ko ten jose yra įdomu. Dar pati nei vienos iš tų procedūrų neišmėginau. Bet jau gundausi, nes laminavimas karštom žnyplėm man jau iš šalies nesužavėjo, o plaukus norisi pagražinti pavasariui, kai vitaminų trūkumas.
Atsakyti
Siaip tie infraraudonieji spinduliai yra skeidziami bet kokio prietaiso,kuris tik skleidzia siluma t.y. ir virykles,ir el. lemputes.Absoliuciai visi tiesintuvai juos skleidzia.Dazniausiai gamintojai priraso tuos infraraudonuosius spindulius tik kaip reklamini triuka.Del ultra garso dar kol kas nieko nesiaiskinau.Drauge sake kad ta kauke be tiesintuvo daugiau naudos duoda nei su tuo tiesintuvu.Pradedu manyti kad ta procedura,teisingiau pats prietaisas,yra tik eilinis akiu dumimas unsure.gif Nes tos lemputes graziai dega,cypia,kai brauki per slapia plauka(kad ir paprastu vandeniu sudrekinta) ampoles efektu neabejoju,jos sudetis tikrai gera,bet ar reikia su tuo prietaisu ten braukyti-nezinau.
Atsakyti
Nu parsisiunciau as ta stebukla is Amierikes, lemputes mirksi, lotuliukas.gif , ryt plausiu galva ir bruzinsiu Salermo keratine kauke, ataskaita bus poryt, nes miegot einu dregnais plaukais kad isdziutu naturaliai, ziuresiu kas cia bus kai pati darysiuos, o ne kirpeja blush2.gif ax.gif be to, labai nusiblondavus esu, tai jauciu kad po pirmos proceduros ( po ilgesnes pertraukos ) gal nelabai kas matysis doh.gif
Atsakyti