Įkraunama...
Įkraunama...

Įžymybių vaikų vardai II

Kadangi praita tema užsibaigė, o padiskutuoti ir aptarti "žvaigždūnų" vaikučių vardus gan įdomu, sukuriu kitą temą.
Gal jau kas nugirdo kaip pavadino savo atžalėles Mantas ir Inga Jankauskaitė?
Atsakyti
QUOTE(GiedrėM @ 2011 02 19, 13:00)
Kristinos ex-Veselienės sūnus Timotiejus. Man norėtųsi pirmą skiemenį nubraukt.

QUOTE(Ramunita @ 2011 02 19, 19:03)
ale kada ji spėjo tą ketvirtą vaiką pasigimdyt. Šian net akys išsoko,kai pamačiau,bet šiiap visų jos vaikų vardai norma tongue.gif

O idomu pirmu triju vaiku kokie vardai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 03, 16:18)
O idomu pirmu triju vaiku kokie vardai? rolleyes.gif

Gabrielė, Patricija ir Lėja.
Atsakyti
QUOTE(Ende @ 2011 03 03, 18:04)
Gabrielė, Patricija ir Lėja.



Visai nieko gal, tik jei jau derinti, tai Lėja neįsipaišo man čia.
Atsakyti
QUOTE(MrsRAT @ 2011 03 05, 09:50)
Visai nieko gal, tik jei jau derinti, tai Lėja neįsipaišo man čia.


drinks_cheers.gif kokia augustė labiau tiktų smile.gif

Žmonėse skaičiau, neva P. Kruz ir Bardemas sūnų pavadino Leo.
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 03, 17:18)
O idomu pirmu triju vaiku kokie vardai? rolleyes.gif



QUOTE(Ende @ 2011 03 03, 18:04)
Gabrielė, Patricija ir Lėja.

Aš tai kažkaip supratau, kad žmogus klausia kokie Baukutės vaikų vardai? O gal ne?
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 03 06, 17:19)
Aš tai kažkaip supratau, kad žmogus klausia kokie Baukutės vaikų vardai? O gal ne?

ugis kalbėjom apie ex Veselienės Timotiejų ir apie pirmųjų 3jų vaikų vardus,kad jie normalūs,tai jei po teiginiu,kad pirmųjų veselienės vaikų vardai normalūs parašė klausimą kokie jie-tai turbūt apie Veselienę klausia smile.gif Beje,Baukutės tik anupras toks nu ax.gif o visi kiti normalūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 03 07, 12:32)
Beje,Baukutės tik anupras toks nu ax.gif o visi kiti normalūs smile.gif


man ir RApolas toj pačioj gretoj su Anupru... ax.gif
Atsakyti
Mantas Jankavicius antram sunui dave Herkaus varda.
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 03 07, 13:32)
ugis kalbėjom apie ex Veselienės Timotiejų ir apie pirmųjų 3jų vaikų vardus,kad jie normalūs,tai jei po teiginiu,kad pirmųjų veselienės vaikų vardai normalūs parašė klausimą kokie jie-tai turbūt apie Veselienę klausia smile.gif

Pirmų dviejų ex-Veselienės vaikų vardų (Gabrielė ir Patricija) bendraautorius kitas nei kitų dviejų (Lėja ir Timotiejus).
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 03 07, 12:32)
ugis kalbėjom apie ex Veselienės Timotiejų ir apie pirmųjų 3jų vaikų vardus,kad jie normalūs,tai jei po teiginiu,kad pirmųjų veselienės vaikų vardai normalūs parašė klausimą kokie jie-tai turbūt apie Veselienę klausia smile.gif Beje,Baukutės tik anupras toks nu ax.gif o visi kiti normalūs smile.gif

QUOTE(GiedrėM @ 2011 03 09, 15:17)
Pirmų dviejų ex-Veselienės vaikų vardų (Gabrielė ir Patricija) bendraautorius kitas nei kitų dviejų (Lėja ir Timotiejus).

Taip taip apie ex Veseliene klausiau drinks_cheers.gif Kaip suprantu pirmos dvi dukros Veselio,o Leja ir Timotiejus nuo antro vyro,kuris pastorius,tai ir vardai biblijiniai smile.gif
Atsakyti
Ramūno Vyšniausko ,,Vyšniuko" sūnus- Ąžuolas thumbup.gif man tai labai gražus vardas, o jei sūnus paveldėjo tokį stotą kaip tėvas ir senelis, tai jam šis vardas puikiai tiks thumbup.gif tik gaunasi įdomus derinys su pavarde- ąžuolas ir vyšnia hihihi.gif
Atsakyti