Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo pojūčiai?

Labas rytas suraitytas,drauge planuojancios smile.gif .Nusprendziau atidaryti nauja tema,nes kazkaip parupo,kaip jauciames?

pvz.siandiena mane pykina,suvalgiau jogurta,bet va sedziu kaip pabuciuota pykina blink.gif .ir duria kaire puse apacios,bet nezyiai.

o ar jus jauciat kokiu pokyciu organizme? wub.gif pasidalinkit
Papildyta @ [mergetime]1086847443[/mergetime]
ir dar galva skauda blink.gif
Atsakyti
QUOTE (gvida @ 2004 06 10, 05:56)
Labas rytas suraitytas,drauge planuojancios smile.gif .Nusprendziau atidaryti nauja tema,nes kazkaip parupo,kaip jauciames?

pvz.siandiena mane pykina,suvalgiau jogurta,bet va sedziu kaip pabuciuota pykina blink.gif .ir duria kaire puse apacios,bet nezyiai.

o ar jus jauciat kokiu pokyciu organizme? wub.gif pasidalinkit
Papildyta @ [mergetime]1086847443[[b]*kasiopeja rgetime] [/b]
ir dar galva skauda blink.gif

tai gal dėl to ir pykina, kad nieko (ne, beveik nieko) nevalgei? wink.gif
Atsakyti
Na, pries pora dienu labai dege krutine, kazkaip is vidaus ir pilva maude.
Dabar nieko, krutines is vis nejauciu, kad kas butu (net kaip pries m. neskauda).


Taip kad turbut nieko gero rezultate nebus biggrin.gif Reiks laukti kito menesio tongue.gif
Atsakyti
niu,kad as rytais isvis nevalgau tongue.gif ,niu nebent sokolado plytele,retais atvejais sureli,man nesinori nes dar organizmas toks mieguistas visai nenorisi.o gal visai ir ne del to pykina,gal visai del kitko tongue.gif ,o gal gandra suka ratus vuooooot tongue.gif


o man irgi krutine visai be jokiu pozymiu,tokia rami,bent skaudetu zinociau ,kad galiu tyketis,o dabar tokia raaaaami laugh.gif ,ehhh reikia susikoncentruoti laugh.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE (gvida @ 2004 06 10, 06:25)
niu,kad as rytais isvis nevalgau tongue.gif ,niu nebent sokolado plytele,retais atvejais sureli,man nesinori nes dar organizmas toks mieguistas visai nenorisi.o gal visai ir ne del to pykina,gal visai del kitko tongue.gif ,o gal gandra suka ratus vuooooot tongue.gif


Žinok, mums visoms čia būtų smagu, jei tave dėl to kito pykintų wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 10 birželio 2004 - 08:33
Na man tai jau kokia savaite pamaudzia pilvo apacia. Pradzioje maude stipriau ir dazniau, tuomet pykindavo, jausdavau begalini nuovargi, o dabar reciau ir maziau ir nebepykina. O krutine man visuomet nuo puses ciklo kaip didelis svetimkunis buna, tokia ir dabar mad.gif .
Tai va, tokie tai dziaugsmai pas mane, siandien per piet einu echoskopuotis, ziuresim kas ten pas mane darosi g.gif .
mmmmmmmmm turetu buti antradieni....matysim.....kas cia gausis. unsure.gif
Atsakyti
as jausdavau judesius, kai visas mintis sutelkdavau kaip noriu 2.gif , cia organizmas isdykauja, o mes issizioje - jauuu nestuke.gif patampam
Atsakyti
Jooo, su tais pojūčiais visko būna smile.gif Geriau jau neprisijausti per daug, bet kad dažniausiai nepavyksta apsimesti, kad atseit esi visai rami g.gif
Atsakyti
rolleyes.gif O man tai pries kelias dienikes krutine dilgciojo skaudziai,bet dabar jau lyg ir nebe.Bet va vienas nelabai smagus pojutis tai kai pvz sedziu ir atsistoju kai smelkia per abudu sonus tai eina sau.Ir taip jau kelios dienos.Sestadieny eiiu ir as i ultragarsa ,gal ir mums kad pavyks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (iewa @ 2004 06 10, 09:01)
rolleyes.gif O man tai pries kelias dienikes krutine dilgciojo skaudziai,bet dabar jau lyg ir nebe.Bet va vienas nelabai smagus pojutis tai kai pvz sedziu ir atsistoju kai smelkia per abudu sonus tai eina sau.Ir taip jau kelios dienos.Sestadieny eiiu ir as i ultragarsa ,gal ir mums kad pavyks rolleyes.gif

O tu is kart i ultragarsa, be testuku? g.gif
Atsakyti
MERGINOS kai jau apsilankysit pas daktarus praneskit kokie rezultatai,labai smalsu.
rolleyes.gif
Atsakyti
Pasidariau testa bet nezinau kazkaip ne nescia ne nescia.Na taip daktare patare tai as taip ir darysiu i ultragarsa eisiu sestadieny rolleyes.gif
Atsakyti