Įkraunama...
Įkraunama...

Indų filmai 2

Tema tolimesniems pokalbiams apie indiškus filmus smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrij@: 28 vasario 2011 - 16:32
Tema nauja yra thumbup.gif , bet filmu nauju niekas nežiūri
Siūlau pažiūrėti ši We Are Family
user posted image
O čia ištrauka
www.youtube.com
Atsakyti
Dėkui už rekomendaciją mirksiukas.gif
Atsakyti
Oho- yra ir tokių pašnekesių kertelė bigsmile.gif . Super. Indų filmai kvepia nostalgija. Visada pažiūriu. O ypač šiuolaikiniai- jie net labai įdomūs bigsmile.gif
Atsakyti
dar man labai patiko filmas " New York 2009"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedrime71: 22 kovo 2011 - 14:33
Sveikos mamytes, reiketu jusu pagalbos. Drauge rekomendavo kelis senus indu filmus, taciau ju pavadinimus zino tik lietuviskai. o taip susirasti juos sansu nera. gal kas zino, kaip sie filmai originalo kalba? "Garbes istatymas", "uzdelstas atpildas", "mylimas radza" ir "zita ir gita". Buciau labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(dal_sata @ 2011 03 26, 15:18)
Sveikos mamytes, reiketu jusu pagalbos. Drauge rekomendavo kelis senus indu filmus, taciau ju pavadinimus zino tik lietuviskai. o taip susirasti juos sansu nera. gal kas zino, kaip sie filmai originalo kalba? "Garbes istatymas", "uzdelstas atpildas", "mylimas radza" ir "zita ir gita". Buciau labai dekinga.

Manau, kad greičiau šiuos filmus rasit ieškodama ne originalo kalba, o rusų kalba, kadangi visi šie filmai (bent jau Zita ir Gita ir Mylimas radža tikrai) buvo dubliuoti rusiškai ir Lietuvoje rodomi taip pat rusų kalba. Tai būtų Зита и Гита ir Любимый раджа. Kitų pagal pavadinimus, deja, neatrenku. Pvz., Kerštas ir įstatymas filmą žinau, o Garbės įstatymas ne. Gal čia tas pats? g.gif
Atsakyti
Labai patiko filmas Madrasapattinam. Tamilu istorinis filmas.
user posted image

trailer
viena is dainu
Atsakyti

Sveikos mirksiukas.gif

Man taip pat labai patinka indų filmai, seniau juos labai žiūrėdavau, kai rodydavo šeštadieniais per tv. Labiausiai myliu filmą Kai mes susitikome, galėčiau jį žiūrėti ir žiūrėti.

QUOTE(griegzde @ 2011 03 05, 10:02)
Siūlau pažiūrėti ši We Are Family
user posted image
Pažiūrėjau šį filmą prieš porą dienų ir likau labai nusivylusi, nes jis buvo absoliutus kito, amerikietiško filmo "Pamotė" plagiatas, nu iki absurdo viskas atitiko, netgi paskutinės filmo frazės vienas prie vieno kaip ir "Pamotėje", ir ne viena situacija lygiai tokia pati kaip ir amerikiečių filme. Tai būtent ir gadino labai žiūrėjimo malonumą, tačiau pažiūrėjau filmą iki galo ir vis tiek apsiverkiau, nes paprasčiausiai pati tema skaudi. Bet, kad ir kaip bebūtų, man amerikietiškoji versija daug labiau patiko, o ir moterų aktorių vaidyba jame nepriekaištinga wub.gif

user posted image

Atsakyti
Sveikos merginos, sugalvojau aš susikviesti drauges pažiūrėti kokį indišką filmą (su vyru nelabai pažiūrėsi), tik dabar klausimas kokį žiūrėti biggrin.gif , gal galite ką parekomenduoti? ir dar klausimėlis, kur galima būtų išsinuomuoti tuos filmus?
Atsakyti
QUOTE(ElenaR @ 2011 04 18, 11:01)
Sveikos merginos, sugalvojau aš susikviesti drauges pažiūrėti kokį indišką filmą (su vyru nelabai pažiūrėsi), tik dabar klausimas kokį žiūrėti biggrin.gif , gal galite ką parekomenduoti? ir dar klausimėlis, kur galima būtų išsinuomuoti tuos filmus?

Su nuoma bus sunku, kadangi jau apskritai mažai filmų nuomos punktų likę, man atrodo, ir net nežinau ar juose būdavo indiškų filmų, čia, ko gero, visos siunčiasi filmus ir tada juos pasižiūri 4u.gif O dėl rekomendacijų, tai siūlyčiau perskaityti pirmą temą Indų filmai, ten merginos daug pavadinimų prirašę, aprašę filmus, prirekomendavę ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Ziurejau sita We are Family,labai patiko thumbup.gif ir siaip esu fane indisku filmu...o jau tos muzikos wub.gif wub.gif uzsimerki ir svajoji.Labai labai patiko My Name is Khan,buvau suzaveta siuo filmu.
Atsakyti