Įkraunama...
Įkraunama...

Nukentėjau nuo kirpėjos

Dažiau plaukus (peroksidu) pas kirpėją ir išslinko kuokštais. Nuėjau pas kitą kirpėją ir ji patarė prašyti kompensacijos (pinigų arba priemonių plaukams) arba kreiptis į teismą. Gal kam nors yra taip buvę ir gali man patarti?
Atsakyti
QUOTE(saulyyyte1 @ 2011 02 28, 20:09)
Dažiau plaukus (peroksidu) pas kirpėją ir išslinko kuokštais. Nuėjau pas kitą kirpėją ir ji patarė prašyti kompensacijos (pinigų arba priemonių plaukams) arba kreiptis į teismą. Gal kam nors yra taip buvę ir gali man patarti?

čekį turit?
ne? kaip įrodysit, kad pas ją dažėt plaukus?
Atsakyti
QUOTE(saulyyyte1 @ 2011 02 28, 21:09)
Dažiau plaukus (peroksidu) pas kirpėją ir išslinko kuokštais. Nuėjau pas kitą kirpėją ir ji patarė prašyti kompensacijos (pinigų arba priemonių plaukams) arba kreiptis į teismą. Gal kam nors yra taip buvę ir gali man patarti?



teko konsultuoti viena kliente kuri susidure su tokia problema. tai is kirpejos kuri sugadino jai plaukus issireikalavo priemoniu plauku atstatymui. yra higiena, kokybes inspekcija , zodziu daug daugiau instanciju nei teismas. gal tos priemones su kuriomis ji dirba yra pasibaigusio galiojimo, ar ji turi diplomeli, kad susipazino su tos firmos produkcija ir t.t
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 02 28, 21:25)
čekį turit?
ne? kaip įrodysit, kad pas ją dažėt plaukus?

Aišku neturiu, gaila kirpėjos čekių neduoda smile.gif man teisininkė liepė paprašyti, kad ji parašytų ranka priemones, jų kiekį ir pan. Bet dabar suku galvą, jei ji nerašys, kaip ją priversti?
Papildyta:
QUOTE(audruzele @ 2011 02 28, 21:27)
teko konsultuoti viena kliente kuri susidure su tokia problema. tai is kirpejos kuri sugadino jai plaukus issireikalavo priemoniu plauku atstatymui. yra higiena, kokybes inspekcija , zodziu daug daugiau instanciju nei teismas. gal tos priemones su kuriomis ji dirba yra pasibaigusio galiojimo, ar ji turi diplomeli, kad susipazino su tos firmos produkcija ir t.t

Būtų geriausias variantas, jei ji sutiktų man priemones pirkti. Bet jei nesutiks, kur tada pirmiausia kreiptis? Kiek suprantu teisininke esat? smile.gif Gal patartumėt ką pasiskaityti prieš einant pas kirpėją? Ieškojau internete kažko panašaus, bet nieko neradau.
Atsakyti

Gal bandykite pasiskambinti į vartotojų teisių apsaugos tarnybą g.gif
http://www.vvtat.lt/....php?3291332535
Nesu šios tarnybos atstovė, bet, manau, kad jus ten prakonsultuos ką daryti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beštuliukas: 01 kovo 2011 - 11:35
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 03 01, 12:34)
Gal bandykite pasiskambinti į vartotojų teisių apsaugos tarnybą  g.gif 
http://www.vvtat.lt/....php?3291332535
Nesu šios tarnybos atstovė, bet, manau, kad jus ten prakonsultuos ką daryti  4u.gif

Dėkui, tikrai padėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyyyte1 @ 2011 03 01, 13:01)
Dėkui, tikrai padėjo smile.gif

Papasakokit placiau, idomu 4u.gif
Atsakyti
O kuri kirpeja cekius dalina??? Niekad taip nebuvo.
Butent, kad vartotoju teises turetu si raikla isspres ar bent ajau patart. Kuom baigesi? Prasom informuot tauta ateiciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(faustluk @ 2011 03 01, 13:35)
O kuri kirpeja cekius dalina??? Niekad taip nebuvo.
Butent, kad vartotoju teises turetu si raikla isspres ar bent ajau patart. Kuom baigesi? Prasom informuot tauta ateiciai 4u.gif


Grozio salonuose moku ne kirpejai, o i kasa ir gaunu ceki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 03 01, 14:05)
Papasakokit placiau, idomu 4u.gif

Įstatymų ten radau apie vartotojų teises, ko galiu reikalauti ir kur kreiptis, parašiau el.laišką, bet atsakymo dar negavau. Bet svarbiausia, kad jau buvau pas tą kirpėją ir pasakiau, kad noriu kompensacijos ir ji nesiginčijo, neneigė savo kaltės ir sutiko nupirkti man priemonių smile.gif Dabar renkuosi iš jos duotų katalogų, bet galiu ir iš kur nors kitur prašyti, kad nupirktų.
Papildyta:
QUOTE(faustluk @ 2011 03 01, 14:35)
O kuri kirpeja cekius dalina??? Niekad taip nebuvo.
Butent, kad vartotoju teises turetu si raikla isspres ar bent ajau patart. Kuom baigesi? Prasom informuot tauta ateiciai 4u.gif

Man irgi dar neteko būti pas kirpėją, kuri duotų čekį smile.gif Gal čia didesniuose miestuose ar grožio salonuose.
Atsakyti
be čekio yra Pinigų priėmimo kvitas, jį tikrai gali išrašyt smile.gif čia toms įmonėms, kurios neturi kasos aparatų
Papildyta:
QUOTE(saulyyyte1 @ 2011 02 28, 21:52)
Aišku neturiu, gaila kirpėjos čekių neduoda  smile.gif man teisininkė liepė paprašyti, kad ji parašytų ranka priemones, jų kiekį ir pan. Bet dabar suku galvą, jei ji nerašys, kaip ją priversti?

nuėjus, ji išvis gali apsimest, kad jūs pas ją nesidažėt plaukų smile.gif
Atsakyti
Na tokiu klausimu kreipiantis i teisma abejoju ar pavyktu kazka ispesti. Bet absoliuciai bet ka perkant reikia REIKALAUTI cekio, net vaziuojant, pavyzdziui, mikro autobusu, nes tik jis garantuoja, jog atsitikus panasiai situacijai kaip si, galesite kazka issikovoti. O ypac reiktu cekius imti, kai lankotes kazkur pirma karta, pavyzdziui, dabar pirma karta pas ta kirpeja lankeisi ir nesi tikra del jos kvalifikacijos...
Atsakyti