Įkraunama...
Įkraunama...

Vytauto Didžiojo Universitetas (VDU)

QUOTE(DEM @ 2011 03 28, 12:21)
Aaaaa, ponas Civinskas blink.gif  Eina jis peklon, užkniso juodai. Nebuvo eilinį sykį jo paskaitos. Ale keikėmės, ale keikėmės. Kažin ausys žmogui nenukrito cool.gif  O medžiaga įdėta į pmdf neakivaizdininkus, ten truputi žemyn pavažiuok ir rasi, jei ne- šauk mirksiukas.gif

Na, nereikia taip baisiai. biggrin.gif Jis geras žmogus, nepiktybinis. Yra kur kas blogesnių. Jis, matomai, gal per daug atsakomybės užsikrovęs ir nesugeba susiplėšyt, kad visur spėtų.
Ačiū. Turėjau, pasirodo, tą medžiagą. Nežinojau, kad jo paskaitos nebuvo, tai vis ieškojau naujo, kas buvo kovo 5... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Žiogas* @ 2011 03 28, 15:17)
Na, nereikia taip baisiai. biggrin.gif  Jis geras žmogus, nepiktybinis. Yra kur kas blogesnių.  Jis, matomai, gal per daug atsakomybės užsikrovęs ir nesugeba susiplėšyt, kad visur spėtų.
Ačiū. Turėjau, pasirodo, tą medžiagą. Nežinojau, kad jo paskaitos nebuvo, tai vis ieškojau naujo, kas buvo kovo 5...  biggrin.gif

Na tiek, kad tep ar tep reiėjo laukti, tai nebuvo taip abidna. Bet buvo tokių, kurie specialiai atvažiavo ir ką blink.gif Nenoriu pateisinti tokių žmonių. Juk kiti dėstytojai pvz. nepriima pavėluotų darbų. Juk studentai irgi dirba, turi šeimas, turi veiklos... Bet ne visi dėstytojai yra supratingi, tai kodėl studentas, mokantis už mokslą, turi būti supratingas g.gif Bet, tai mano nuomonė. be to, kaip ir viskas - praeina mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas galite pasakyti kokie dalykai bus psichologijos neakivaizdininkams 2 kurso pirmame semestre? Klausiu, nes neakivaizdininkams šiek tiek skiriasi dalykų paskirstymas per semestrą nuo plano, kuris nurodytas VDU tinklapyje.
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2011 03 03, 07:15)
Sveikos 4u.gif  Vat taip trumpai drūtai thumbup.gif  Ačiū už temutę 4u.gif
O man kilo klausimas: ar gali universitetas surengti viena diena tris kolius g.gif Galva plyšta, niekaip nesutalpinu tiek informacijos. Nu nors užmušk doh.gif  Jau tep sakau grynakraujė blondinė, man sunku, laiko nėr, o dar trys koliai doh.gif  Ne gana, kad paskaitos šeštadieniais laukia nuo 8 ryto iki 9 vakaro, tai dar kolius tris padarė doh.gif  Nušaukit mane su durų rankena doh.gif
Žiogeli, o tau kaip g.gif  Dingo sau, nematyt visai g.gif Aūūūū, atsiliepk, aūūūūūū mirksiukas.gif



Pasisakysiu kaip visa tai jau praėjusi smile.gif Gali ir dar kaip gali , bet....Netylėkit. Mes pirmam, antram kurse tylėjo ir kalėm, ruošėmės 4 koliams vienai dienai, paskui trūko kantrybė pradėjom kelt bangas. Po skambučių į katedrą ir surinktų parašų atėjo pati mūsų katedros vedėja į paskaitą, atsiprašė ir pasakė, kad taip nepasikartos. Ir nemelavo, daugiau kaip 2 kolių per dieną ateityje nebebuvo. TAd jei kyla neaiškumai ar piktinatės kuom, darykit tai garsiai, nes už jus niekas kitas to nepadarys mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jersey: 01 balandžio 2011 - 08:01
Merginos, gal kam dėstė prof. Pukelis? labai norėčiau atsiliepimų.
Atsakyti
Gal kas mokėtes pas Tuomaitę ir žinot ar ji leidžia per kalbėjimą žvilgtelėti į kokį planelį? Labai padėtumėte atsakydamos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2011 04 03, 16:39)
Merginos, gal kam dėstė prof. Pukelis? labai norėčiau atsiliepimų.


man tai buvo super profesorius smile.gif pas ji nera lengva, daug kam jis ir nepatinka. Bet pasimokyti is jo tikrai yra ko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2011 04 06, 22:05)
Gal kas mokėtes pas Tuomaitę ir žinot ar ji leidžia per kalbėjimą žvilgtelėti į kokį planelį? Labai padėtumėte atsakydamos. 4u.gif

cia gal anglu destytoja?
Atsakyti
QUOTE(ColdAngel @ 2011 04 08, 15:54)
cia gal anglu destytoja?

Taip.
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2011 04 08, 21:49)


na tikslaii kaip pas ja nezinau, bet kiek lankiau pas kitas, tai visos leido, nors pradzioj sako kad nelabai galima, bet vistiek nesasi visi planelius, ir kazkiek aki uzmeta smile.gif
O kelintam lygyje tu? :]
Atsakyti
Sveikos, gal kas lyčių psichologiją turėjot ir rašėt analizę? blush2.gif Neturiu žalio supratimo kaip ji turėtų atrodyti biggrin.gif Jei kas susidūrėt, būkit geros, apšvieskit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IntoTheWild @ 2011 05 02, 12:59)
Sveikos, gal kas lyčių psichologiją turėjot ir rašėt analizę?  blush2.gif  Neturiu žalio supratimo kaip ji turėtų atrodyti biggrin.gif  Jei kas susidūrėt, būkit geros, apšvieskit 4u.gif

Aš turėjau. Pasirinkau apysaką "Stiklo šalis" ir iš jos paėmiau vyro ir moters pasaulėlį: ten toks stipriai aprašytas moters ir vyro pasaulis, kuris labai skyrėsi: moteris- žmona, moteris- mylimoji, moteris- mama... O vyras tiesiog vyras. Tiesiog pastačiau vienas prieš kitą ir aprašiau.
Parašiau- galvoju biski į pievas, bet gavau berods 10 g.gif Jei reikia, galėčiau juodraštį atsiųsti, paskaitytum, gal būtų aiškiau ax.gif Jei reik- šauk mirksiukas.gif
Atsakyti