Įkraunama...
Įkraunama...

Vytauto Didžiojo Universitetas (VDU)

Ačiū, DEM 4u.gif

P.S. Jei kam reikia dovanoju anglų IV lygio šviestą knygą ir pratybų kažkiek smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IntoTheWild: 02 gegužės 2011 - 13:36
Gal kam nors teko rašyti tokį darbą kaip portfolio? Gal turite kokį pavyzduką, nes aš nelabai suprantu kaip reikia jį rašyti. 4u.gif
Atsakyti
DEM, kaip Tau NVV kolis? Ar namų darbą parašei?
Atsakyti
QUOTE(*Žiogas* @ 2011 05 06, 09:15)
DEM, kaip Tau NVV kolis? Ar namų darbą parašei?

Kolis blink.gif Man per jį prasidėjo kasos priepuolis, jau galvojau šaukti: dėstytojau, man gretąją prašom doh.gif Nežinau net ką surašiau, tiesiog parašiau, kad tuščia nebūtų. Siaubas, gausiu du doh.gif Atsigavau tik kokiam trečiadienį doh.gif Parašiau neva jam tą darbą, bet neaišku ar tiks pagal jo nurodymus. Dabar kursinį rašau doh.gif Galva keturkampė doh.gif Eisiu biski nuo kompo, ba plyš doh.gif
Atsakyti
Gal cia yra studijuojanciu akivaizdziai ar jau baigusiu vadyba siame universitete? Ar patenkintos studiju programa, paciu universitetu? smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif kažin kada tikėtis egzaminų tvarkaraščio? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IntoTheWild @ 2011 05 09, 12:57)
Sveikos merginos 4u.gif  kažin kada tikėtis egzaminų tvarkaraščio? ax.gif

Dieniniams? Iki gegužės 16 turėtų būti, jei neklystu.
Atsakyti
Taip, dieninimas smile.gif Laukiu nesulaukiu, nes norim su MB atostogas pasiplanuot, tai jeeetau kaip reikia to tvarkaraščio doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(IntoTheWild @ 2011 05 09, 19:43)
Taip, dieninimas smile.gif Laukiu nesulaukiu, nes norim su MB atostogas pasiplanuot, tai jeeetau kaip reikia to tvarkaraščio doh.gif  blush2.gif

Jau yra dieninių tvarkaraštis (tiksliau projektas, nes galutinis bus gegužės 16d., bet iš praktikos, tai mums nesikeitė niekada) 4u.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif Bet geriau jau būtų neįdėję doh.gif Baisingai nepatogus, atostogas teks atidėt verysad.gif kaip kitoms merginoms? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IntoTheWild: 10 gegužės 2011 - 14:58
Gal kas nors galite man atsiųsti rudenį teikiamų dalykų dieniniams sąrašą? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2011 05 06, 13:55)
Kolis blink.gif Man per jį prasidėjo kasos priepuolis, jau galvojau šaukti: dėstytojau, man gretąją prašom doh.gif  Nežinau net ką surašiau, tiesiog parašiau, kad tuščia nebūtų. Siaubas, gausiu du doh.gif  Atsigavau tik kokiam trečiadienį doh.gif  Parašiau neva jam tą darbą, bet neaišku ar tiks pagal jo nurodymus. Dabar kursinį rašau doh.gif Galva keturkampė doh.gif Eisiu biski nuo kompo, ba plyš doh.gif

Vargšiukė... console.gif
Man tai kažkaip keistai viskas ten atrodė... Dabar laukiu pažymių, žadėtų po savaitės... Dieninių tai radau. O mūsų? Gal aš ne ten ieškau?
Atsakyti