Įkraunama...
Įkraunama...

Vytauto Didžiojo Universitetas (VDU)

QUOTE(eriksa @ 2014 05 14, 23:11)
Laba, mane irgi domina būtent šios studijos, gal yra studijuojančių ar jau baigusių mergaičių, kurios galėtų pasidalinti savo patirtimi ax.gif  mirksiukas.gif ?

Sveika, aš baigiau šias studijas jau prieš keletą metų, tai labai patenkinta esu mirksiukas.gif pavyko pagal specialybę įsidarbinti ir tikrai daug naudingų žinių iš paskaitų galėjau tiesiogiai darbe pritaikyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(upsy_daisy @ 2014 05 26, 22:08)
Sveika, aš baigiau šias studijas jau prieš keletą metų, tai labai patenkinta esu  mirksiukas.gif  pavyko pagal specialybę įsidarbinti ir tikrai daug naudingų žinių iš paskaitų galėjau tiesiogiai darbe pritaikyti  smile.gif


Labai malonu, kad atsiliepei mirksiukas.gif . Ar galima būtų sužinoti kur įsidarbinai ax.gif ? Žinoma, tik jei nori atsakyti... smile.gif . O šiaip ar sunku buvo studijuoti, ar dėstomi dalykai įdomūs, ir ar daug užduodavo savarankiškų darbų biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(eriksa @ 2014 05 27, 18:33)
Labai malonu, kad atsiliepei mirksiukas.gif . Ar galima būtų sužinoti kur įsidarbinai ax.gif ? Žinoma, tik jei nori atsakyti... smile.gif . O šiaip ar sunku buvo studijuoti, ar dėstomi dalykai įdomūs, ir ar daug užduodavo savarankiškų darbų biggrin.gif ?

Darbo vietos nenorėčiau sakyti, bet tai irgi yra su švietimu susijusi įstaiga smile.gif Studijuoti nėra labai sunku, jeigu esi nusiteikusi dalyvauti diskusijose, ir neturi problemų su savo nuomonės pasakymu smile.gif man ten tas ir patiko, kad per paskaitas nebūdavo daug teorijos, o daugiausia per grupinius/komandinius darbus, diskusijas ir pan. mokydavomės, tai visai kitaip suvoki informaciją smile.gif skaityt nemažai, didesnė dalis šaltinių anglų kalba, bet tas irgi gerai smile.gif o savarankiškų darbų tai nėra daug, vienur reikia paruošti kokį projektuką baigimui, kitur egzaminas, trečiur koks rašto darbas.. bet kiek pamenu, tai krūvis tikrai nebuvo labai didelis, užtekdavo laiko ir skaitymui ir studijoms pačioms. bet kaip jau sakiau, baigiau prieš keletą metų, tai gal kas ir pasikeitę dabar smile.gif
Atsakyti
Laba diena. Gal yra cia psichologiu ir turite laboratorini darba interviu. Buciau dekinga jei pagelbetumet. Raskite prasau i AZ. Aciukas
Atsakyti
Laba diena,
Galbūt kuri nors žinote, ar norint studijuoti VDU magistre PMDF fakultete reikia anglų kalbos testą išlaikyti b2 lygiu? Negalima studijuojant tų lygių praeiti kaip bakalauro studijų metu? Ačiū.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Noriu paklausti labiau nusimanančių šioj srity, ar turėčiau teisę kreiptis dėl valstybės remiamos paskolos studijų kainai sumokėti, studijuojant VDU podiplominių magistrantūros studijų programoje (http://www.vdu.lt/lt/study/program/show/240/)? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos! Gal yra baigusių/studijuojančių komunikacijos/žurnalistikos magistrą? Būtų labai įdomu išgirsti apie motyvacinį pokalbį, nes jau už kelių dienų ir taip neramu... Ateinu iš kitos srities, neįsivaizduoju ko gali klausti ax.gif
Atsakyti
Sveikos, jei per studijas priraet daug referatu, kursiniu, ataskaitu ir kitu rasto darbu, galit juos patalpinti i duomenu baze, kur jums uz kiekvieno sio rasto darbo atsisiuntima yra mokami pinigai ir nereikia nieko daryti jums smile.gif pati radau forume, tai dalijuosi ir su jumis, registravausi per merginos pateikta nuoroda ir ji uz mano ikeltus darbus irgi gauna bonusu, tad siulau uzeiti ir jums http://www.mokslinia...bai.lt/?r=atide, po pasidalysite savo nuoroda ir taip vienos kitoms padesim kaupti papildomu litukuuu smile.gif)
Atsakyti
Gal pas ka būvo paskaita Bendroji pedagigika?
Atsakyti
Sveikos merginos,
norejau paiklausti, gal kuri turi ir nepagailetu pasidalinti viesosios tei ses dalyko LT vieso jo administravimo veiklos teismines kon-troles sche-ma? Kiek zinau destytojai vis sia uzduoti paskutiniu metu uzduoda, bet ji laba sunki, vertina ja kazkaip jau labai subjektyviai sakyciau, gal kam nebutu sunku pasidalinti savo schemute turima? I az arba iskarto i e pasta ewackosdarbai@gmail.com
Buciau labai dekinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewacka: 14 spalio 2014 - 09:07
Sveiki visi! Gal iš čia esančių kas nors yra baigę VDU Socialinę antropologija ar sociologijos studijomis, ir norėtų pasidalinti savo patirtimi ar pabendrauti ?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(medou @ 2014 10 14, 19:42)
Sveiki visi! Gal iš čia esančių kas nors yra baigę VDU Socialinę antropologija ar sociologijos studijomis, ir norėtų pasidalinti savo patirtimi ar pabendrauti ?smile.gif


Sveikos! mane taip pat domintų socialinė antropologija, gal turite atsiliepimų? smile.gif
Atsakyti